Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek olyan "bűvész"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan "bűvész" pasik, akik képesek havi 60-70 ezer ft-os fizuból teljesíteni a magyar lányok elvárásait?

Figyelt kérdés
Merthogy ma egy átlagos melóhelyen 8-10 órás munkáért ilyen fizetést lehet csak kapni... A lányok amúgy hol élnek, amikor tisztában vannak azzal, hogy ilyenek a fizetések, és mégis luxuskörülményeket várnak el a férfiaktól, máskülönben szóba se állnak velük?

2015. jún. 14. 22:07
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Olvastad tovább is?

"Ha komolyabb kocsira gyűjtesz, akkor az a 100 rugó meg totál mindegy :D"

Ez lett volna a lényege. :P

2015. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
31: Ja, jó. :D Hosszú volt a nap. Nagyon.
2015. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyi elvárásom van, hogy járjon szűrésre, ha több nője is volt/van, és ne hazudjon. (Fizikai és érzelmi bántalmazás, ugye.)

Legyen egy szobája, ahol fogadni tud és az ottlétem vendégség legyen, ne bevásárolva kelljen már hozzá mennem szerelmeskedni.:))

Ha már amikor hozzám jön, vendégül van látva...

2016. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%

6-700 ezer forint is kevés erre a célra.

Olcsóbb, és jobb, ha előre közli a tarifát, és közvetlen fizetsz.

2016. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Azt várom el, hogy eltartsa magát, és egy-egy program beleférjen neki, ami pénzbe kerül, és vele együtt szeretném átélni (pl. mozi, vacsora, ha kultúrprogramokra nem akar jönni, megyek egyedül vagy barátnővel) Cserébe én is ezt tudom nyújtani.

Kíváncsi vagyok szerinted milyen nő vár el luxuskörülményeket...

2016. máj. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Menjetek már a nyavajgós bús bánatos pi.csába!!

Sima gyári melóval 230-at viszek haza gyenge nő létemre. Egy 60 ezret fizető, "csodálatos" irodai állást hagytam ott kacagva.

Ismerek egy srácot, most kukás. Konkrétan a kukás autóba borítja be a kukákat. Nem egy diplomás fazon... de havi 180-at keres.


Most hadd ne soroljam, ki milyen munkakörben mennyit kaszál.

De aki beéri havi 60 ezerrel, mert ennyit tud, az ne is álmodjon nőről. És NEM a pénz miatt! Hanem mert nincs benne ambíció, nem tud előre jutni, tipikus vesztes alkat.

Másrészt nem kell félni a munkától. Legyen már annyira rugalmas, hogy pályát vált, ha látja hogy jelenleg nem tud megélni.


Aki beleragad egy minimálbéres munkába, és sír, de nem csinál semmit, az emberileg kevés.


Tudod mit szeretek a férjemben? (Többek közt). Hogy nem torpan meg. Jó munkája van, tisztességes fizetése, és nem dől hátra. Most tanul tovább, és a munkahelyén is hajt, hogy egy szinttel feljebb jusson. Nem, nem két diplomás mérnök. :) Sima szakmunkás. De abban ő akar lenni a legjobb.


Ti meg bőgjétek tele a zsebkendőtöket.

2016. júl. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

36: Szia!

Melyik gyárban van nettó 230 fizetés havi 176 óráért egy műszakban? Mennék 4 órába oda!

2016. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!