Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy hónapja levelezek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja levelezek egy férfival, nagyon intelligens, egy hullámhosszon vagyunk, ma küldött képet és csúnya?

Figyelt kérdés
Sajnos egyáltalán nem jön be az arca, nem vonzó, de a személyisége elbűvölő. Megérné folytatni és egy esélyt adni neki? Mióta elküldte a képet nem tudok már fantáziálgatni róla, mint az előző hetekben.
2015. jún. 19. 00:18
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Ezt hogy matekoztad ki? Hol volt itt jó külsejű férfi vagy nem értem ez hogy jön a kérdésemhez. Épeszű ember meg leszarja a bunkokat, akár férfi akár nő ugyanis egy párkapcsolatban együtt élsz valakivel évtizedekig, életed végéig és én nem akarom megkeseríteni az életem egy paraszttal.
2015. jún. 19. 01:31
 22/38 anonim ***** válasza:
33%
minden nő ezt hazudja! még is a tirpákokkal léptek le! Aztán panaszkodtok, hogy nem megy a kapcsolat, mert nem törődik veletek. De a sovány, nagyfejű férfi nem kell! Az nem...! Hiába törődő és kedves és vicces.. Aztán itt panaszkodtok. Nem adtok esélyt.. Szégyenteljes amit a mai lányok művelnek. Nők. Nők?! Nővel nem találkoztam már vagy 125 éve. Mind kislány. Lelketlen szörnyete
2015. jún. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Ezek szerint akkor nem vagyok nő, mert nekem eddig normális, rendes társaim voltak, nem csaltak meg, nem vertek át.
2015. jún. 19. 01:35
 24/38 anonim ***** válasza:
12%

Kérdező:


Nos, te leírtad, hogy egy hónapja elvagytok ezzel a szerencsétlennel és amíg meg nem láttad addig tetszett...


A kérdésed már eleve a saját tudatalattid tiltakozását fejezi ki: Tudatosan tudod, hogy ez így elég gáz amit csinálsz, de női özöneid úgysem fogják hagyni, hogy bármi esélyt kapjon a csávó.


A lényeg annyi, hogy neked valójában tetszene ez a tag, hogyha jól nézne ki.

Amire pedig hivatkoztál, ott jogos volt a válasz. A férfiak vizuális lények és ott feltehetően csak testiségről volt szó... ott pedig problémás ha valakinek nem tetszik a másik. Amiről pedig itt beszélünk, az teljesen más, mivel téged a fószer belső értekei már meg fogtak (volna).

2015. jún. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Hát én olvastam azt a kérdést és úgy kezdődött, hogy összeismerkedtem egy aranyos, okos lánnyal, (tehát a jó belső itt is megvan) de kicsi a melle... úgyhogy számomra ez a magyarázat csak kifogás. Lehet, hogy a férfiak vizuálisabbak, de ha szexről van szó nekem is ugyanúgy néznem és érintenem kell a férfit. És ha nem vonz, akkor egyáltalán nem tudok felizgulni, de szerintem ez a pasiknál is így van. Egy kicsit elkanyarodtunk a témától...
2015. jún. 19. 01:45
 26/38 anonim ***** válasza:
6%

Jajj mar! Szerintem eloben is elbuvol. Lehet nincs jo teloja, amivel csinalta a kepet. Vagy egyszeruen tetszeni fog ugyis, ah van. Nem olyan kozponti kerdes az arc, ahhoz h jol erezd magad vele v szerelmes legyel bele!

N

2015. jún. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
33%

"akár férfi akár nő ugyanis egy párkapcsolatban együtt élsz valakivel évtizedekig, életed végéig és én nem akarom megkeseríteni az életem egy paraszttal."


Kedves kérdező, ez a kérdés nem született volna meg, ha a következő lett volna az eset: "Egy hónapja levelezek egy sráccal, állati jó dumája van, ritkán keres, meg néha bunkó is, mesélt az előző csajáról, akit megcsalt, most küldött magáról fotót, kurqa jól néz ki, mit tegyek"

Nos, kb 5 percig filóznál ezen, aztán mennél is randira "mert egy esélyt" megérdemel.

Fent felsoroltál egy raklap pozitív tulajdonságot, de ezt simán negligálja számodra az, hogy a férfi nem hollywoody filmcsillag.

Ekézhetititek ezt a mustafa gyereket, én sem bírom különösebben, de ettől még a fenti leírása viszonylag pontos.

Küldj nekem egy képet magadról légyszives, meg a srácról. Kiváncsi vagyok.

2015. jún. 19. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
7%

"Ha mindenki így állna hozzá, senki nem járna randizni"


Mint ahogy a férfiak jórésze ki is szállt ebből az álszent ökörségbél:

[link]

2015. jún. 19. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
35%
most lehet lek.rvázni a kérdezőt, de azt ne mondjátok nekem, hogy ti összejöttök egy csajjal, aki nem jön be... a szerelemhez és akár csak a szexhez is vonzalom kell, ha az nincs meg, akkor veszett ügy.
2015. jún. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
42%
Na akkor csak egyetlen egy dolgot kérdeznék, mert ez senkinek se jutott eszébe, úgy látom: Miért kezdtél el úgy ismerkedni vele, hogy nem cseréltetek képet már az elején? Én alapból nem is levelezgetnék olyannal akit nem látok képen, mert hülyeség. Na ezt válaszold meg nekem légyszíves, mert tényleg nem értem!!!
2015. jún. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!