Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy hónapja levelezek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja levelezek egy férfival, nagyon intelligens, egy hullámhosszon vagyunk, ma küldött képet és csúnya?

Figyelt kérdés
Sajnos egyáltalán nem jön be az arca, nem vonzó, de a személyisége elbűvölő. Megérné folytatni és egy esélyt adni neki? Mióta elküldte a képet nem tudok már fantáziálgatni róla, mint az előző hetekben.
2015. jún. 19. 00:18
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
50%

Mi értelme volt ezt megkérdezned, hiszen már eleve döntöttél!

Aki buzdít a találkozóra azt leszólod, aki ellenzi arra nem reagálsz. Mi ez, ha nem önigazolás keresés?


A lehető legjobb dolgot tedd, ne rabold a srác idejét, ezzel megadva neki a lehetőséget a boldogság megtalálására!


(Az értékes válaszok 14% alatt kezdődnek!)

2015. jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem... lényegében... ahha... a kérdező.... egy... hülye... felszínes.... köhhömmm.... qrva.
2015. jún. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
52%
Nalatok ferfiaknal ugyan ez van, csak nincs eleg merszetek bevallani. Ha nektek sem tetszik egy csaj, lekoppintjatok, vmi sz*r indokkal, aztan mentek is tovabb. Itt is ugyan ez van, de mivel a kerdezo no , fogja be es jarjon vele. Biztos a srac helyebe kepzelitek magatokat, aztan ezert veditek olyan vehemensen. Ha nem tetszik, hat nem. Majd talalnak maguknak mas partnert. Ennyi.
2015. jún. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
24%

A mutatványod ott bukik meg, hogy még egyetlen palinál sem próbálkoztál, mivel az egyenjogúság ellenére elvárod, hogy ő kezdeményezzen nálad...

Viszont önámításnak kiváló, így tovább!

2015. jún. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
52%
Le lehet pontozo sertodo nyomorek...ez is bizonyitja, hogy igazam van :) Ha az onamitas fajna..
2015. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
44%

Nem olvastam el a kommenteket.

Nekem is volt olyan barátom, akit nagyon jó embernek tartottam, nagyon szerettem a személyiséget, de egyáltalán nem vonzott fizikailag. Ő nagyon akart velem járni, én meg belementem, hátha jó lesz alapon. De képtelen voltam szexelni vele, egyszerűen képtelen voltam felizgulni rá, így nagyon hamar véget is ért a kapcsolatunk.

27N

2015. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Velem már rengetegszer fordult elő, hogy leveleztem egy lánnyal, szimpatikusnak talált, jött a képcsere és vagy elmondta, milyen ronda vagyok és nem erre számított, és kettőnk között soha nem lehet semmi, vagy csak csendben felszívódtak.
2015. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Ha tényleg egyáltalán nem tetszik és nem csak arról van szó, hogy nem az ideálod akkor felesleges erőltetni.

Legtisztább az, ha megmondod neki, hogy mint embert nagyon megkedvelted, de külsőre nem tetszik és ezért nem akarsz tőle semmi komolyat.


Ha nem találkoztok akkor a levelezés max. 2-3 hónap alatt úgyis ritkulni fog majd fél év után véget is ér. Feltéve persze, ha még akarsz vele levelezni.

Erotikusabb témákról már úgysem nagyon lehetne szó tehát legfeljebb a haverok közötti általános témák maradnak.

2015. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!