Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy hónapja levelezek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja levelezek egy férfival, nagyon intelligens, egy hullámhosszon vagyunk, ma küldött képet és csúnya?

Figyelt kérdés
Sajnos egyáltalán nem jön be az arca, nem vonzó, de a személyisége elbűvölő. Megérné folytatni és egy esélyt adni neki? Mióta elküldte a képet nem tudok már fantáziálgatni róla, mint az előző hetekben.
2015. jún. 19. 00:18
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem... ha nincs meg a fizikai vonzalom, nincs kémia akkor ebből nem lesz semmi, max barátság. De gondolom a pasi nem barátkozni akar..
2015. jún. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha szemét r*bi leszel, amiért megmondod neki, ha elsőre nem működött a személyes varázs és nem akarsz több randit, akkor ne is legyen bűntudatod miatta. Normális ember megérti a helyzetet. Ha mindenki így állna hozzá, senki nem járna randizni, mert az már felérne egy házassággal.
2015. jún. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
33%
emberséges választ adtam miért kellet lepontozni? már az is baj? erre csattanót vártam 100at minimum meg rózsát meg csokrot.
2015. jún. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
73%
devastator, a te válaszaid állnak a lehető legtávolabb az "emberséges" fogalmától...
2015. jún. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ. Ha nem az eseted, de azért nem is vagy tőle rosszul, egy találkozót megér, főleg ha nem vagytok messze annyira. Ha viszont olyan szinten nem tetszik, h pl van egy olyan tulajdonsága, ami téged egyszerűen csak taszít (nekem is van ilyen, nem baj ha valaki csúnyácska, de ha az az egy-két dolog jellemző rá, mindegy azon kívül hogy néz ki, taszít...), akkor felesleges, azon nem fogod túltenni magad ennyire könnyen. Még ha sokat lennétek egymás közelében és szépen évek alatt alakulna, megszokod, talán. De ebből vagy most lesz kapcsolat vag ynem lesz semmi szerintem, szóval ha nagyon taszít, ne is húzd az idejét.
2015. jún. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
38%

Mindannyian tudjuk kérdező mi fog történni: Többet írni sem fogsz neki, mert tisztában vagy vele, hogy nem néz ki jól, innentől kezdve - saját bevallásod szerint - nem kell. Minden nő ilyen mint te ahogy kiderül valakiről, hogy nem ő a szőke herceg, máris meg a levesbe. Bár ha belegondolunk még kiderülhet, hogy gazdag és akkor úgyis "megszépül" számodra.


Mindezek után, mi a kérdés ?

2015. jún. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Kérdező Te Miss Hungary külsejü vagy?

Én se vagyok jóképü,de van kisugárzásom,ápolt vagyok,és még sorolhatnám mennyi pozitívum lehet egy nem Görög félisten külsejű férfiBen ami tetszhet egy nőnek,-Oszt Jó8!Over

2015. jún. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
21%

Szívecském, ott bukik a te "csavarod", hogy amíg mi, srácok az egyedülálló nők legalább 80%-át el tudnánk képzelni potenciális barátnőnek, addig ti, csajok a férfiak jobb esetben 10%-ával sem, mert mindegyikben találtok kifogásolnivalót, s ezek nagyobb hányada igen röhejes kifogások.

Mi, srácok lehetőséget adunk magunknak, amikor leszólítunk titeket, hogy hátha mégis, esetleg, véletlenül, netalántán bejöjjünk nektek. Ellenben ti, csajok majd eldöntitek, hogy rokonszenveztek-e velünk, vagy sem.

2015. jún. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

cpt._singularity nevű felhasználó válasza:


Egyszerűen nem tetszik ez a csaj, most mit kell ezt túlragozni ?


Egy másik kérdésbe a férfinak ezt írtad, akkor nekem miért nem ezt tanácsolod? Nekem talán kötelező, hogy minden férfi tetszen?

2015. jún. 19. 01:24
 20/38 anonim ***** válasza:
22%
Ha megvan a jó külső, tök mindegy, hogy mekkora szеmét rоhadék a férfi, meg hogy hogyan babrált ki az előző nőivel, vagy másokkal mekkora gerinctelen szаralak, a nők akkor is vonzónak fogják találni, ha kiirt egy egész kontinenst. Általában kevésbé jó külsővel megáldott férfiaknál szoktak a csajok a hibákra utazni. Jó külsővel bármit megtehetsz a nőkkel, kedvedre ráncigálhatod, kihasználhatod, átverheted őket!
2015. jún. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!