Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenféle ködösítés nélkül:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenféle ködösítés nélkül: Ki az, akinek nem számít a külső, ha párkapcsolatról van szó?

Figyelt kérdés
Tényleg őszinte válaszokra vagyok kíváncsi, leginkább azért, mert aki azt mondja, nem számít, azt rögtön hazugnak kiáltják ki, aki bevallja, hogy fontos, az meg felszínes...

2015. jún. 21. 17:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Mindenkinek számít, már csak azért is, mert ha nincs meg az alap vonzalom akkor a szex is problémákat jelenthet, annyiban számít csak, hogy számodra kívánatos legyen a másik fél. Minden más belső.
2015. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem kodositek: szamit. Ugyanugy ahogy a belso is, hiszen lehet adonisz, ha egy bunko. Illetve lehet akarmennyire is vonszo a szemelyisege, ha nem tetszik, nem vonzodom hozza.
2015. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%

Nő vagyok és nagyon fontos, hogy a férfinek olyan külseje legyen, ami vonz. A szex alapja ugyanis a kölcsönös vonzalom, a párkapcsolat alapja pedig a szex és hogy a felek szexen kívül is jól érezzék magukat egymással. Tehát igen, számít a külső, nagyon is, 50% arányban.


20/L

2015. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

A külső is EGY fontos tényező.

Viszont sokan úgy próbálják beállítani, mintha ez lenne az egyetlen szempont, és mindenkinek teljesen egyforma lenne az ízlése, ugyanarra a típusra bukna. Márpedig ez így nem igaz.

A lényeg, hogy legyen meg a vonzalom, amiben számít a belső kisugárzás is, ami igencsak vonzóvá tud tenni akár előnytelenebb külsőt is.

2015. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nekem számít. De ha előbb a lelkét ismerem meg, akkor túl tudok lépni azon, ha külsőleg nem pont olyan, mint akit elképzeltem.
2015. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy számít, valamilyen szinten mindenkinek.

Van akinek nem az a lényeg h kigyúrt vagy vékonyabb vagy sportosabb vagy dagibb, hanem elég az hogy ápolt.


Nekem ugyanannyira fontos mint a belső is. Fontos , hogy vonzódjak hozzá testileg. Anélkül nem megy.

2015. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamilyen szinten mindenkinek számít, olyan emberhez senki sem tud vonzódni, aki taszítja. Legalább elviselhető kategóriába kell esnie annak az embernek, aki személyiségével aztán úgy lenyűgözni partnerét, hogy az őszintén szerelmes lesz belé. Az viszont, hogy kinek mi tetszik, teljesen szubjektív. Van olyan ismerősöm, aki az alacsony, köpcös pasikra bukik, van olyan, aki a vékonyakra, van, aki a mackósra, van fiús alkatú barátnőm, akit imádnak a férfiak, van molett, aki szintén válogathat a számára tetsző férfiakból, szóval senki sem tökéletes, mégis mindenki az valaki számára. (Közülük senkinél sem a pénz játszik szerepet egyébként, és nem is a házasság/gyerek utáni vágyakozás.) De azt te sem gondolhatod komolyan, hogy az, aki ismeretlenek hozzászólását cáfolva alaptörvényként állítja, mindenki hazudik, de ő világosan látják minden válaszoló eltitkolt gondolatait, nem rendelkezik valami komoly agyi defekttel.. A buta emberek szoktak a legmagabiztosabbak lenni az igazukban.
2015. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam.

De akkor miért van hiszti abból, ha valakit elutasítanak, mert nem jön be külsőleg?

Miért kell emiatt elítélni a másik fele(ke)t?

(Hogy ne menjünk messzire, pl itt az oldalon is ez megy.)

2015. jún. 21. 17:09
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Barátommal neten keresztül ismerkedtem meg, róla nem volt kint fénykép (rólam igen, többet is látott kérésre).

Szóval valóban vakrandi volt, ő szólított le, hogy vele levelezek :-D

Elején annyira zavarban voltam, hogy csak felszínesen néztem meg, utána meg tökéletesen egy hulámhosszon voltunk, mindegy volt.

Szerintem elképesztően határozott és férfias, barátnőim meg leszólták, hogyha nekem ő kell, akkor nem szólnak bele, de azért... Különböző ízlés.

Szerintem fontos a külső, de mindenkinek más az "ideálja", így felesleges mindenkire rákényszeríteni egy sablont.

2015. jún. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
aki azt mondja hogy nem számít a külső az hazudik! de nem minden a külső ha a belső értéke meg 0
2015. jún. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!