Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék ha én érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha én érzelmi kapcsolatra vágyódnék, de a férfiak meg valahogy nem? :/

Figyelt kérdés
2015. jún. 22. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress olyan férfit, aki mégis igen.
2015. jún. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet meglepő lesz ez számodra, de sok férfi is vágyik értelmi kapcsolatra.
2015. jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vársz.


Elmész egy forgalmas térre, beállsz a tömeg közepébe, becsukod a szemed, csak a légzésedre figyelsz, majd egyszer hirtelen kinyitod a szemed és figyelsz, mert úgyis fel fog bukkanni, de nem úgy ahogyan számítanál rá.

2015. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Legyél csúnya lány, mint én. A szépekben nem bíznak meg egyáltalán. Ha csúnya vagy, azt hiszik, a kutya rád sem nézne, pedig lassan kapósabbak vagyunk, mint a szépségek. Már úgy váltogathatjuk a pasikat, mint szép lányok a zoknijukat.


20/csúnya lány

2015. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Formálj az elképzeléseiden, mert olyan ideál kombót állíthattál össze magadban, akiben minden nincs úgy meg abban a formában, ahogy te megálmodtad. Ezzel nem azt mondom, hogy add lejjebb!
2015. jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb jönni fog,csak nem tudni közben hány év telik el. Én mindenkire úgy tekintek mintha ő lenne az igazi. Csak később derül ki hogy mégse az. Az igazi,szeret,nem basz át,nem hazudik,és hűséges. És becsül téged.



46 /F

2015. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nos kedves kérdező, ahhoz először is rendelkezned kellene lélekkel.
2015. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát én aztán rendelkezek elhiheted...talán túl naggyal is...sajnos.
2015. jún. 22. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!