Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi arra a magyarázat (ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi arra a magyarázat (ha van egyáltalán), hogy a fiatal lányokat nagyon sokszor egyértelműen idős pasikkal lehet együtt látni, és a fiatal, normális srácokat meg flegmán lekoptatják?

Figyelt kérdés
Ki az, aki érti egyáltalán a nőket?

2015. júl. 3. 20:41
1 2 3 4 5
 11/45 Missi_Key ***** válasza:
88%

a pasik később érnek.

komolyan.

mikor én 3.osztályban már rég hardcore bdsm szintű dolgokról fantáziáltam, meg olyasmi viselkedésről ffiak részéről, az osztályomban az volt az udvarlás hogy jól vesénbök aztán elszalad.


de 20-on éves korban se nagyon változik a helyzet..akkor önértékelési problémájuk van..nem tudnak odajönni, a dominanciáról csak az estimesében hallotak...


28-30-tól már ok-sak.

2015. júl. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
8%

"a pasik később érnek.

komolyan.

mikor én 3.osztályban már rég hardcore bdsm szintű dolgokról fantáziáltam"


Aham, furán méred az "érettség" szintjét

Kérdező a válasz amugy egyszerű, hipergámiának hivják.

A női kommentelőkön meg láthatod, mekkara fsságokkal próbálnak önigazolni .

2015. júl. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 omba ***** válasza:
100%
Ha valakinek van valakije, akkor "a fiatal, normális srácokat meg flegmán lekoptatják."
2015. júl. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:

"Missi_Key nevű felhasználó válasza:


a pasik később érnek.

komolyan.

mikor én 3.osztályban már rég hardcore bdsm szintű dolgokról fantáziáltam, meg olyasmi viselkedésről ffiak részéről, az osztályomban az volt az udvarlás hogy jól vesénbök aztán elszalad. "


Khm. ha ez a mérce a későn éréshez, akkor én baromi későn érő típus vagyok mert 30 éves nőként sem izgatnak ezek a típusú szexuális élmények...

Egyébként elég fura, hogy egy 3. osztályos gyerek ilyeneken fantáziál, ezek után baromi kíváncsi lennék rá, milyenek a szüleid, és mennyire foglalkoztak veled. Én annyi idősen még Tüskevárból írtam olvasónaplót és azon fantáziálgattam, milyen érdekes helyen él Matula bácsi.

2015. júl. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
11%

"ezek után baromi kíváncsi lennék rá, milyenek a szüleid, és mennyire foglalkoztak veled."

A szülei középosztálybeli liberálisok, ő meg feminista.

(nem tudom, csak tippelek, de ismerek ilyenek kiscsajokat, és a fenti meghatározás még csak nem is tőlem jön, hanem ők állítják ezt magukról)

2015. júl. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 Missi_Key ***** válasza:
75%

A sexuális érettséget. És nem a bdsm en volt a hangsúly az csap példa...másik példa: james bond viselkedése is bejött.

Én csak azt mondom hogy ha valakinek fogócskáznia kell előtte ahhoz hogy meg merje fogni a kezem, vagy hogy járjunk. Azt ne nevezzük már sexuálisan, sem emberileg érettnek.


A szüleim rendesek, errôl nem tudtak semmit. Nem kötök mindent az orrukra.

2015. júl. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
54%

"És nem a bdsm en volt a hangsúly az csap példa...másik példa: james bond viselkedése is bejött"


Ahha, azt iszem itt egy igazi érett fiatal nőről beszélük.


A fogocskás példádat nem nagyon vágom, de ha arra utalsz, hogy te nem igényled, hogy a "járás" illetve "szex" előtt a férfi játsza el azt, hogy udvarol, hanem egyből rámarkolsz a cerkára, akkor már csak egy időpontot kérnék, (meg lokációt)

2015. júl. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 Missi_Key ***** válasza:

Leirhatom pszichologiailag is példák nélkül, de abbol te csak az első két szót értenéd....


Tudod az udvarlásnak is vannak formái. Pont erre utaltam bonddal és a dom-pasikkal.

Szerited ők megböknének aztán elfutnának? Nagyon nem.

2015. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
54%

kit érdekel a pszichologia? vedd ugy hogy fentebb megböktelek, és nem futok el, várom a kért infokat.

az ujjab generációs bondra hajazok inkább, utálom a csajos martinit, a whiskey viszont jöhet. hagyom hogy meghívj.

2015. júl. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
Missi_Key nekem az volt a leírásodban furcsa, hogy egy gyerek (mert azért egy 3. osztályos - hacsak nem bukott "párszor" - még gyerek) ilyeneken fantáziálgat...
2015. júl. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!