Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi arra a magyarázat (ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi arra a magyarázat (ha van egyáltalán), hogy a fiatal lányokat nagyon sokszor egyértelműen idős pasikkal lehet együtt látni, és a fiatal, normális srácokat meg flegmán lekoptatják?

Figyelt kérdés
Ki az, aki érti egyáltalán a nőket?

2015. júl. 3. 20:41
1 2 3 4 5
 31/45 Missi_Key ***** válasza:
0%

29

Szerinted aki ismeri az általános "randizási" testbeszédet, vagy hogy a dominanciát hogyan kell nonverbális úton közvetíteni, és ezért érettlennektartja ha a korabeli fiúk bár szóban már a dugásról beszélnek..kv mindig, testbeszédben mégsem képesek még csak azt sem lekommunikálni hogy:tetszel....

Szóval ettől miért is nem lettem érettebb?


Diplomád van ..attól még nem leszel okos.

A példámat nem értetted. Én végig a nonverbális kommunikációt próbáltam példázni, azért irtambpont bdsm et mert ott a legerôsebb ez a fajta ledominálás..aztá irtam bondot. Te megnézted valaha azt a filmet. A pasinak olyan erős a testbeszéde hogy két korty martini után vele bárki önként ledobja a bugyiját...

2015. júl. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 Missi_Key ***** válasza:
0%
A helyesírásért bocsánat..mobilon szinte lwhetetlenség javitani
2015. júl. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

# 30/31 Időpont ma 10:17 - Csak mert RÉGEN valami valahogy működött (megjegyzem, HELYTELENÜL), még nem kell normálisnak tekinteni MOST. Tudod, hány nő, fiatal lány halt meg régen szülés közben? Akkor most is csináljunk mindent úgy, mint régen? Régen nem szerelemházasságok voltak, hanem érdekházasságok, sok feleséget vert és megerőszakolt a férje. Régen volt gyerekmunka is, rengeteg gyerek nem élte meg a felnőttkort, és jóval alacsonyabb volt az átlagéletkor, mint most.


Véleményem szerint egy gyereknek igenis legyen gyerekkora, ha már nem kényszerít minket senki és semmi arra, hogy ne legyen, és ne a szex körül forogjanak a gondolatai, amikor még a játéknak és a tanulásnak kéne az első helyen lennie. Egy gyerek éretlen a szexre, akkor is, ha régen általános volt a gyerekterhesség, akkor is, ha hall róla bárhol, és akkor is, ha normál idő előtt átesik a pubertáson.

2015. júl. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

"Szerinted aki ismeri az általános "randizási" testbeszédet, vagy hogy a dominanciát hogyan kell nonverbális úton közvetíteni, és ezért érettlennektartja ha a korabeli fiúk bár szóban már a dugásról beszélnek..kv mindig, testbeszédben mégsem képesek még csak azt sem lekommunikálni hogy:tetszel"


Gondoltál már arra, hogy lehet nem is tetszel, csak ugratnak?

Egyébként vicces elkepzelni, hogy a hozzád hasonló nyilvánvalóan könyvtárbu.i lány itt Bondokkal példálózik, mint a "nonverbális domanincia testbeszédbeli kifejezésének tökéletes mintája" (teszem hozzá, nem létező karakterről, beállított képkockákról beszélünk, de tény, hogy az alternatív órán jol lehetett ezzel prezentálni a diákon) Azért van ennek valami morbid bája na...

De ja, tény, hogy létező dologról beszélsz, a dominancia bizony számít a férfi esetében, de ez kisebb részben a nonverbális jelek függvénye. Ha az lenne, nem lenne életkor függő. Inkább arról lehet szó, hogy esetedben te ilyen nyulbéla fiatalokkal találkoztál. (talán mert mint fiatal lány, a dominánsabb fiatalok figyelmét nem kötötted le)

nem para a helyesírásod, nem kapsz beírást az ellenőrződbe. (egyenlőre)

2015. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
23%

33as a csaj nem véleményt irt, konkrétan közölte, neked azért nem tetszik ez, mert máshogy szocializálódtál.

az, hogy mi tűnik "normálisnak" racionális keretek között mindig az adott társadalmi konstrukció függvénye.

Szóval Erzsike itt morális tényezőket kizárva beszél ezekről a dolgokról. Legalábbis próbál.

2015. júl. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 Missi_Key ***** válasza:
72%

35- köszi :)


33 -

még anyit hozzátennék, hogy ne mondd meg nekem miről fantáziáljak. sehány évesen.

egyáltalán a kérdés is abszurd, mert mi joga a kérdezőnek megítélni a nőket, csak mert lekoptatták..


kérdező ha nem tetszik, válj jobbá, szebbé, értetebbé. de a másik helyett nem dönthetsz.

gondolom téged koptattak le flegmás, és tudod mit, szívük joga.


34-

gondoltam. de én megfigyelem az embereket. a szép lányokkal is ez volt a menet. meghúzza a haját, a csaj kergeti, ha elkapja röhögnek, másnap bejelentik hogy járnak. én kérek elnézést, hogy nekem ez nem imponált soha....



öhm. nagyobb részt a testbeszéd. nem véletlen van az a jelenség hogy ha valaki visszamosolyog az szimpatikusabb..stb. ezt nem részletezem van róla ezeregy könyv.


hát, megeshet hogy nyúlbéka fiatalokkal találkoztam..de hogy 8 év általános 4 év gimi és 5 év egyetem után még egy olyan embert se láttam 30 alatt akinek szép lett volna a testbeszéde, és fiú..az azért érdekes statisztika..de biztos rossz körökben mozgok, az iskolát kerülők valóban dominánsabbak, és férfiasabbak már fiatalon is, kérdés hogy magyarországon ez menyire társul extrapigmentált gettós világnézettel...

2015. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Lehet a látszat néha csal....ismerős csaj és a férje ránézésre + 20 év közben az ember 30-as de kinéz vagy 50-nek....anyám idősebb apámnál..anyut 40-nek nézik (60 feletti) apámat meg 70-nek idén lesz 60 :-)
2015. júl. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
15%

Na úgylátom rátapintottam a lényegre, le lettem pontozva. Fáj az igazság, mókuskák, érvelni meg luxus? :DDD

Lepontozni én is tudok ám. No lássuk csak...

2015. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 mernyei laci válasza:
58%

...Hahóó lányok !! eltértetek a témától. Mi arra a magyarázat (ha van egyáltalán), hogy a fiatal lányokat nagyon sokszor egyértelműen idős pasikkal lehet együtt látni, és a fiatal, normális srácokat meg flegmán lekoptatják?

Nem csak a pénz....ez nevetséges. A leg-leg erősebb érv ez mellett, amikor elmesélik, hogy a korukbeli pasik mennyire önzőek a szexben. Nem figyelnek a nőra az aktus közben. 3-4-percesek. Nem tudják kényeztetni eléggé az ágyban a nőket. a szexben csak a saját érdekük a lényeg...stb. Nos az idősebb pasiknál ez egész másként működik. Alaposan el tudják kényeztetni a tőlük fitalabb nőket, ami miatt természetesen ragaszkodnak hozzájuk a nők. Ha még sok pénze is van a pasinak, az már csak hab a tortán. Ami igaz, az igaz, vannak szélsőséges esetek, amikor a fiatal csajok igenis a pénzért dobják oda a nem minden esetben igazán jó testüket.

2015. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 Mcgalagony17 ***** válasza:
100%

Valóban az idősebb pasik szexuális felfogás terén is magasabban helyezkednek el, és egyáltalán sokkal érettebben lehet velük beszélgetni :) A huszonévesek legtöbbjét- tisztelet a kivételnek- csak a bulizás érdekli.


22/N

2015. dec. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!