Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem a saját arcommal ismerkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a saját arcommal ismerkedtem meg egy Nővel társkeresőn. Holnap randi. Létezik ebből jól kijönni?

Figyelt kérdés
Totálisan egyrugóra jár az agyunk, Mintha egymásnak teremtettek volna ami a belső tulajdonságokat illeti. A szívem azt súgja mondjam meg neki az igazat, és arcal válaljam amit tetttem. De az agyam szerint már lehetek akárki ennek annyi. Hozzáteszem nagyon szép a lány és nagyon "ritka típus" pont a zsánerem. Nem vagyok ronda vagy ilyesmi, csak a szokásos Brad Pitt faktor kiányzik belőlem értitek.

2015. jún. 21. 01:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 A kérdező kommentje:
Ő 20 én 28 ha számít valamit.
2015. jún. 21. 01:52
 2/66 anonim ***** válasza:
70%
Ezt (~99%) buktad barátom.
2015. jún. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
9%
ez 100% kamu
2015. jún. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:
Tudom én sajnos.
2015. jún. 21. 01:54
 5/66 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés halál komoly. Ennyire hihetetlen?
2015. jún. 21. 01:54
 6/66 anonim ***** válasza:
63%
Mi a francért nem mondtad el neki? Ha meglát, úgyis rögtön rájön. Csak azt eszed, amit főztél.
2015. jún. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
53%

És miért nem a saját arcoddal ismerkedtél?


Attól is függ, mekkora a kép. ha olyan a szitu, nem tűnik fel neki.


Azt is mondhatod, véletlenül egy másik képet töltöttél fel és nem vetted észre. Bár a saját képed elvileg látod ott mindig.


De miért nem saját képpel ismerkedtél? Ha van valami indoka, ami elfogadható, még az őszinteség is segíthet.

2015. jún. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
49%
szánalmas vagy
2015. jún. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
23%

Egyáltalán nem szánalmas, csak tisztában van vele, hogy nem egy adonisz és a nők esélyt sem adnának neki.


Az tény, hogy következetlen.

2015. jún. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
Mert a saját képemmel, egy átlagos huszonéves, bárhogy nyitottam sehogy sem foglalkoztak velem. Így viszont minden harmadik levelemre örömmel válaszoltak. Sok lány így is érdektelenné vált az én szemszögemből, hiába voltak szépek. Legtöbbjük símán alkalmi szexet is bevállatak volna amin meg is lepődtem. Mondom minden adat, mondat én vagyok csak a képen nem.
2015. jún. 21. 02:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!