Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljon egy 21 eves depresszios lany, ha nincs kedve semmihez?

Figyelt kérdés
Menekuljon a munkaba, tanulasba nyaron? :/
2015. júl. 10. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jöhetsz segíteni füvet nyírni meg bokrokat metszeni + még le is barnulhatsz mellette ha napon csinálod.
2015. júl. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mozduljon kicsit ki, ismerkedjen, beszélgessen a barátokkal többet.

Vagy ami még egyszerűbb, akár rám is írhat, hogy kölcsönösen felviduljunk.

21/F

2015. júl. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem tudom,én nem vagyok depressziós,de a veszélyes dolgokat szeretem,minden más néha unalmas.Keress olyan dolgokat amik veszélyesek,pörgősek.
2015. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon depressziós vagy, keress fel egy orvost!

Másodsorban meg foglald le magad olyan tevékenységekkel, amiket szívesen csinálsz, menj a barátnőiddel vásárolni, strandolni, bulizni, mozizni!

A munkába temetkezés se rossz ötlet, legalább elfelejted a problémáidat, csak ezt még spékeld meg a hobbijaiddal!

2015. júl. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jöjjön velem randira, megpróbálom felvidítani :)


23/F

2015. júl. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Se szeri se száma az ajánlatoknak,csak fogadjon el egyet,akár az enyémet.
2015. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hm, rövid távon jó ötlet lehet a munkába menekülés. Viszont hosszú távon szerintem nem, azért mert attól még a problémád jelen lesz, csak annyi hogy nem gondolsz rá. Vagyis előbb vagy utóbb szembe kell vele nézned, mert csak rosszabb lesz. Mondom ezt én aki hasonló helyzetben van mint te. Vagy esetleg próbálj meg kitörni a megszokottságból. PL. új hobbi, randizás, ismerkedés, sport stb. Vannak barátaid? Mit szeretsz csinálni szabadidődben? Mesélj magadról! Miért nincs kedved semmihez?


én 25/fiú

2015. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!