Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vegyem fel a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem fel a kapcsolatot valakivel? .

Figyelt kérdés

...akivel kétszer találkoztam személyesen, ráadásul csak futólag. Nagyon szimpatikus volt, és azóta kutattam az interneten, hogy megtaláljam. Végre sikerült. Most nem merek neki írni, mert bolondnak néz, hogy hónapokig keresgéltem.

Véletlennek szeretném beállítani, de nem tudom hogyan.

És mivel van párom is, ezért csak ismerkedni, beszélgetni szeretnék vele.



2015. júl. 15. 20:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Néha kiváncsi lennék hogy vajon megteszi e bárki azt amit tanácsolunk neki... Te kérdező megtetted már? Írtál már avagy inkább szenvedni fogsz még hónapokig évekig egy kihaló kapcsolatban , ami mellet még az új sráccal sem kommunikáltál...? Itt az idő h megtedd.
2015. júl. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!