Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagy elvárás lenne tényleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy elvárás lenne tényleg?

Figyelt kérdés

Hogy a kémiát várom, azt a villámcsapás-szerű valamit? Hogy nekem ez szükséges ahhoz, hogy kapcsolatot kezdjek valakivel? (Komolyat szeretnék amúgy, nem néhány boldog órát.)

Ezt sokan nem értik. Folyton a "miért nem adsz esélyt? Miért nem próbáljuk meg?" kérdésekkel ütközöm.

És régóta nem jön ez az érzés senkivel.

Lehet, hogy nem is fog?

És ez tényleg egy extra elvárás?

(Közelebb vagyok a 30hoz, mint a 20hoz egyébként.)



2015. júl. 28. 00:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Szerintem a 19 es válaszoló nagyon jól leírta a dolgokat.

Sokszor van nálam is hogy adott egy helyes lány, tettszik külsőre, de mégsem felel meg, mert 30 felett már nem az az elvárásom hogy csak jól nézzen ki és bumm beleszeressek. Hanem hogy legyen hasonló a gondolkodásunk , hasonló beállítottságúak legyünk, mert ilyen emberrel tudunk hosszútávon együtt boldogok lenni.

2015. júl. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

A 19-es válaszolóval egyet értek én is.

A baj inkább azzal van, hogy amíg egy pasi tud üresben erőltetni egy kapcsolatot "kihúzom vele, amíg nem jön egy jobb" alapon, addig sok nő nem így van vele, és ha visszautasítanak valakit, mert hiányzik valami (a kisugárzás, ami megfog, a vonzalom, stb), az idejön károgni, stuffolják egymást, és gyártják az összeesküvés-elméleteket, hogy "mert nincs BMW-m", "mert nem vagyok 185 cm", "mert nincs 20+ cm farkam", "mert nincs saját lakásom", "mert nem keresek havi xy fölött", és jönnek az általánosítások.

(Amiket felsoroltam, pl egyiket se néztem soha, nem ezek döntöttek.)


De elképzelhető, lejárt az idő, kész, ez van, el kell fogadni.

2015. júl. 28. 01:59
 23/27 anonim ***** válasza:
és az utóbbi idők jelentkezői közül 1 sem volt akihez 1 icipicit is vonzódtál?
2015. júl. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek. Sokáig ismerkedtem neten, személyesen, de kb. 20 randi alatt sem volt kémia.. Volt a környezetemben egy férfi, akit apránként ismertem meg, eleinte nem vonzódtam hozzá, de azért kedveltem, úgyhogy lett egy randink. Na ott volt kémia... Pedig nem volt testi kontaktus, csak beszélgettünk. A 2. randi jöttünk össze, azóta nagy a szerelem. Szóval igen, érdemes várni, de néha tényleg apránként alakul ki... Akár olyannal, akiről nem is gondolnánk.
2015. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

"24"reagálva

Elég sok jegyes párral beszélgetek munkám folyamán és nagyon sok Nő mondja azt, hogy a későbbi férje első látásra abszolút nem jött be neki, de ahogy megismerte beleszeretett. Először nagyon furcsállottam, de idővel megértettem az érvelésüket, ha hinni akarnak valamiben akkor hisznek. Az egyik Nő elmondta, hogy soha nem randizott volna egy kopasz hapsival, de most hogya férje is kopasz már szexinek tartja....ami persze nem igaz, de az értékrendje valamelyest megváltozott. Nőknél a testiség sokkal kevésbé számít mint a férfiaknál, az agyukat-fantáziájukat kell megmozgatni és biztos a siker. A kémia is agyban dől el, kérdés hogy mi váltja ki ezt a reakciót, a vizuális inger, egy illat, esetleg más?

Férfiként a vizualitás sokkal fontosabb, ha nem tetszik amit látok biztosan nem mozdulok meg utána....olyan egyszerűek vagyunk mint a kőbalta. Ha egy Nő nem tetszik első látásra, akkor megette a fene az egészet!!!

37F

2015. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A harmadik válaszoló vagyok. nem arra gondoltam, hogy bárkit is használj ugródeszkának, amíg nincs jobb hanem arra, hogy meg lehet próbálni találkozgatni attól, hogy nincs első látásra szerelem. Nekem az eddigi kapcsolataim mind lassan alakultak ki, sosem úgy, hogy egy vadidegennel randizgattam és a semmiből lett kapcsolat. Azt viszont nem gondolom, hogy minden áron kell valaki az ember mellé, ha jó, ha nem jó. Nem hiszem, hogy ez legitimálja a létezésünket, hogy kapcsolatunk van. Hiába jóképű, csinos egy férfi, ha nem vagyunk egy hullámhosszon, nincs egy eredeti gondolata, egyszerűen nem tud érdekelni, és nem fog kelleni otthonra, hogy a lakásomban kerülgessem. a törpevíziló is cuki, meg a zsiráf is, mégsem kell otthonra.
2015. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
A villámcsapás az csak vonzalom, csak szex, csak kémia. Az elmúlik. Ja utána is tudsz vele élni, akkor rendben, de ezekre alapvetően nem ez a jellemző. És hogy lásd, nem a levegőbe beszélek: megvolt a villámcsapás, egy pillanat alatt beleszerettem valakibe, de hogy az egész életemet le tudnám-e élni vele, az erősen kérdéses.
2015. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!