Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagy elvárás lenne tényleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy elvárás lenne tényleg?

Figyelt kérdés

Hogy a kémiát várom, azt a villámcsapás-szerű valamit? Hogy nekem ez szükséges ahhoz, hogy kapcsolatot kezdjek valakivel? (Komolyat szeretnék amúgy, nem néhány boldog órát.)

Ezt sokan nem értik. Folyton a "miért nem adsz esélyt? Miért nem próbáljuk meg?" kérdésekkel ütközöm.

És régóta nem jön ez az érzés senkivel.

Lehet, hogy nem is fog?

És ez tényleg egy extra elvárás?

(Közelebb vagyok a 30hoz, mint a 20hoz egyébként.)



2015. júl. 28. 00:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
29%

Vegyél egy macskát.

Vagy fogadd el, hogy a villámcsapás fiatal korban van, és érett felnőttként keress egy rendes pasit, akivel családot tudnál alapítani.

2015. júl. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
önmegtartóztató = szexmentes?
2015. júl. 28. 00:59
 13/27 A kérdező kommentje:
11: Tehát egy olyat, aki abszolút hidegen hagy, de képes elvenni, meg csinálni nekem gyereket, és éljem le vele az életem, miközben a hátam közepe nem kívánja... Oké, gondolkodok majd rajta.....
2015. júl. 28. 01:01
 14/27 anonim ***** válasza:

Én neked adok igazat, kérdező :)

Nekem is szokták mondani ezt a "Miért nem adsz esélyt?" dolgot, meg hogy egyedül maradok, nem lesz családom.

Én elég szenvedélyes vagyok, túlságosan nyitott, szükségem van a szabadságra és a változatosságra.

El tudom képzelni, hogy egyszer képes leszek beleszeretni valakibe, és mellette maradni, akiért képes leszek valamennyi kompromisszumot kötni.

De amíg nem érzem úgy, hogy megtaláltam ezt az embert, addig nem megyek bele csak azért komoly kapcsolatba, hogy ne legyek egyedül, elmondhassam, hogy nekem bezzeg van már valakim.

Elég sok negatív példát láttam erre gyermekkoromtól kezdve. Szinte mindnek kudarc lett a vége. Én nem akarom ezt. Szerencsére nem vagyok apcsolatfüggő, nagyon jól elvagyok egyedül. Élvezem a szabadságot, a kötetlenséget, hogy a magam ura vagyok. Persze olykor vannak kapcsolataim, de azok nem hosszútávúak, nem igazi kapcsolatok. De nekem így jó. Ha egyszer majd úgy érzem, hogy ezen változtatni szeretnék, akkor fogok.

2015. júl. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
13%

"keress egy rendes pasit, akivel családot tudnál alapítani."

Neki nem rendes pasi kell, hanem "kémia".

2015. júl. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

egy kapcsolatban miért nem lehet valaki maga ura? nem értem igazán ezt sosem,ez off téma kérdező szóval hunyd le szemed ha nem tetszik


de ez mindig is érdekelt,erős jellem bárhol maga ura,nem befolyásolja semmi,nincs ez hogy magam ura vagyok,ez hülyeség

egy erős ember mindig a maga ura,és azt próbálja érvényesíteni mindenütt.

2015. júl. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

#13

Bocs, én azt hittem az országban 5 millió férfi van, nem csak kettő.

Akibe első látásra beleszeretsz, meg az összes többi.

Vedd észre, ha valamire évek óta hiába vársz, az valószínűleg nincs.

2015. júl. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
82%

Tudod kérdező az élet nem egy Disney rajzfilm (hogy sajnos vagy szerencsére, azt mindenkinek az egyéni preferenciáira bízom), ezért elég irreális ha ezt komolyan gondolod.


Az rendben van, ha ezt keresed, de ettől még adhatsz esélyt embereknek, hogy közelebb férkőzzenek hozzád, de arra építkezni, hogy 'beléd csap a villám', meg kémia...


Van ilyen igen, de elég ritka. Te pedig azért van egyedül mert túlságosan ragaszkodsz valami teljesen túlidealizált valamihez. Közel 30 évesen akár fel is nőhetnél már.

2015. júl. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
97%
Villámcsapásszerű szerelem(nek nevezett erős vonzalom) az első kapcsolatokra jellemző csak. Aztán felnősz, tudatosul, hogy egy párkapcsolat nem a rózsaszín ködtől vagy az első pillanatban felmérhető tulajdonságoktól fog működni, és még a legbiztosabbnak vélt kapcsolatnak is vége lehet egyszer. Utána már ésszel dönt az ember, és nem hagyja, hogy a hormonrendszere véletlenszerűen válassza ki azt, akibe beleszeret. Az érett párkapcsolat titka, hogy megismered az illetőt pár randi alatt, ha összeilletek, akkor jönni fog a bumm, ha nem, akkor ennyi volt. Nem a párkapcsolatra kell esélyt adni, hanem az ismerkedésre.
2015. júl. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy a kérdés el lett túlozva.

Egy szimpla vonzalom is elég, ami azt jelzi, bele tudnék szeretni, el tudnám képzelni az ágyban, és akár az ÉLETEM részeként. Ami alapjáraton elég bonyolult ahhoz, hogy egy megalkuvás alapján, nulla érzelemmel, bizalom nélkül kiépített kapcsolat beleférjen.

A másik, hogy én sem szeretnék senkinek sem búfelejtő, sem pótlék, ugródeszka lenni, amíg nem jön egy "tökéletes"....

2015. júl. 28. 01:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!