Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hány betegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány betegesen megkeseredett és magányos ember használhatja ezt az oldalt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra, akik inkább vitatkoznak itt az emberekkel, mint kimozdulnának a gép elöl. Beteges magányukat itt töltik ki másokon. Vajon mért olyan fontos nekik, hogy itt egy virtuális vitát megnyerjenek? Ennyire kevés a sikerélményük az életben?
2015. aug. 9. 17:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Jobbak voltak az osidokben a chat-es oldalak, ott idovel kialakultak temakorok szerinti csoportok es onnan mar ugyan azok az arcok jartak ossze beszelgetni, meg talalkozgattak is. Nem volt ennyi parasztkodas, nem volt ennyi veszekedes, aki nem oda valo volt, azt egyszeruen kiutaltak.
2015. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
na megjöttem, pontosan mi a bajod velem??
2015. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

9-es miert is kene?

De orulok, hogy vagy te peldanak :*

2015. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hány betegesen megkeseredett és magányos ember használhatja a facebookot, gmailt, google-t és társaikat? Ennyi a kérdésed értelme. :)
2015. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
A válaszod értelme is kb. csak annyi.
2015. aug. 9. 20:21
 16/20 anonim ***** válasza:
A kérdésed hü.lyeség. Miért csak ilyen emberek járnának ide? Neked hogy esne, ha ismeretlenül kreténnek, sikertelennek, megkeseredettnek gondolnának? Ne legyél idióta!
2015. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én igazából nem látom értelmét egy ilyen kérdés felett guvadni. De nem rosszból mondom, nem veszekedni akarok. De mi értelme van ezen filozofálni?
2015. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Én csak simán magányos vagyok, nem megkeseredett. Azért vagyok itt, mert nincs barátnőm, akivel ki lehetne mozdulni (barátok nem kellenek, felesleges időpazarlás). Sajnos azonban nekem sosem lehet barátnőm, mivel alacsony vagyok és ocsmány és minden lány undorítónak tart a külsőm miatt. Szóval én jól elvagyok itt az oldalon.
2015. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Sideways: Te ne legyél idióta barátom! Hűtsd le magad!
2015. aug. 9. 22:15
 20/20 anonim ***** válasza:

"hány betegesen megkeseredett és magányos ember használhatja ezt az oldalt"


Ja, nehogy használják már, mégis mit képzelnek magukról. Csapjuk őket agyon ásóval, nehogy már létezni merjenek. A végén még felszabadulnak az internetre ahol megismerkednek másokkal.

2015. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!