Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos, ha egy 30-as férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha egy 30-as férfi a sok csalódás, nők általi kihasználás stb után, elítéli a párkapcsolatot és soha nem akar már nőt, nem akar még egy kudarcot átélni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenkinek szubjektív joga, véleménye és ebbe senkinek sincs beleszólása. De jogos lehet ez a felfogás, hogy jobb egyedül egy életet leélni, mint olyan kapcsolatban, ahol vannak bajok? A szexmentességet meg lehet szokni, vagy arra ott vannak a nőktől sokkal jobban a dolgukat elvégző prostik. Tudom most sok nő megsértődik, de voltam én már fullos cicababával, molettebb odafigyelőbb barátnővel és prostikkal is. De, hiába nincs meg az intimitás, a hivatásos 10 ből 9 esetben jobb, mint a barátnő. Jobbak végzi ezt a műfajt. Sokkal tapasztaltabbak. Bár sokat elvisznek, de egy barátnő is sokat kóstál sajnos, tapasztaltam. 10 ből 7 szer én fizettem. PEdig nem egy, nem kettő és nem 5 kapcsolaton vagyok már túl.
2015. aug. 9. 19:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
jogos. de nehezen lehetséges
2015. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Te dolgod, én nem bírnám.
2015. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Lehet ezt húzni, de nem kell sok idő hozzá és vágyni fogsz egy kapcsolatra. Nem a szex miatt, hanem azért, mert társas lények vagyunk és senki nem akar magányosan megöregedni és megdögleni.
2015. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mindenki maga érzi. Én nő vagyok, de én is inkább maradtam volna egyedül, mint egy olyan kapcsolatban, amiben nem érzem jól magam, ahol nem illünk össze a párommal.
2015. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nincs egy nyamvadt barátom sem, keményen aszociális ember vagyok, egyetlen reményem mindig a barátnőim voltak, hogy velem lesznek és annyira szeretnek, mint én őket. De ők nem szerettek ennyire. El is hagytak. Ott kellett volna hagynom érte a munkámat (legutóbbi kapcsolatom), hogy a másik városba költözzek, akkor meg két szék közé estem volna. Se munka, se nő.
2015. aug. 9. 19:13
 6/18 anonim ***** válasza:

"jobb egyedül egy életet leélni, mint olyan kapcsolatban, ahol vannak bajok"


Ez teljesen jogos. Viszont még jobb olyan kapcsolatot keresni, amiben nincsenek bajok. Én a válásom után szépen elmentem pszichológushoz, megkerestem magamban azokat a tényezőket, amik a rossz választásaimat, párkapcsolati kudarcaimat okozták (mert ennek pszichológiai oka van), és utána lett olyan kapcsolatom, amilyenről korábban álmodni se mertem volna.

2015. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerintem társas lény, nagyon magányos vagyok mindig. Minden szeretetemet, ami felgyülemlett benne, a páromnak adtam. Kicsit meg is fojtottam vele. De ha valaki nem szereti, ha szeretik, akkor nem tudok mit tenni.
2015. aug. 9. 19:15
 8/18 anonim ***** válasza:
szomoru hogy igy gondolkozol, de ha szerinted ez a megoldas, akkor tedd ezt
2015. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
# 5: ja, hogy te a nőkben valamiféle megmentőt látsz, aki megoldja az életed problémáit? Na akkor tényleg irány a pszichológus! Meg is van a magyarázat, hogy miért csalódtál annyit. Irreális egy másik embertől várni, hogy oldja meg azt, amire te nem vagy képes! A jó párkapcsolatokhoz először fel kell nőni.
2015. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem mindenhez lehet felnőni. Sokhoz lehet, de van, ami genetika. Aszociális vagyok, senki nem akar tőlem semmit. Pedig a munkahelyemen bírnak, de utána ki sem megyek a 4 fal közül. Ez genetika. Ha valaki pl nem tud elvégezni egy orvosi egyetemet, mert nem olyanok az értelmi képességei, az lehet, ha megszakad és kutya szorgalmas, akkor sem tudja elvégezni.Ha valakinek pokoli a kézügyessége, ha megszakad, akkor sem lesz jó asztaLOS. Sajna sok minden genetika.
2015. aug. 9. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!