Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Okos, egyetemista lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos, egyetemista lányok! Nálatok ez mennyire kizáró ok? Hogy vélekedtek az ilyen fiúkról?

Figyelt kérdés

Szeptembertől kezdem az orvosi egyetemet és szeretnék egy társat is, mert hiányzik, hogy legyen mellettem valaki. Volt már barátnőm, aki - mindenféle egoizmus nélkül - nem volt olyan szellemileg, mint én. Emiatt siklott el a kapcsolat. Tehát valaki hasonlót keresek, mint amilyen én vagyok, de ugye van néhány bökkenő a dologban:

- van, aki helyesnek tart, van, aki nem (megosztó nagyon, és persze aki nekem bejön, pont a másodikba sorolható)

- bulizom, nem minden hétvégén, de most nyáron eljártam több helyre többször is

- szoktam alkoholizálni is, persze sosem a sárga földig, csak a jó/jobb kedv miatt

- sokat beszélek, szeretek központban lenni néha, van, hogy én mozgatom a csapatot

És még ide sorolhatnék száz másik rossz tulajdonságomat, de most konkrétan ezekre lennék kíváncsi. Mennyire kizáró okok ezek egy komoly kapcsolatnál?

A "ha van pénzed lesz*rja" és "attól függ milyen kocsid van" kommenteket hanyagoljuk, köszönöm!



2015. aug. 10. 22:04
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sajnálom, ha negatívak a tapasztalatok, remélem én nem leszek ilyen véleménnyel róluk.

Mindig is butábbnak tüntettem fel magamat, mint amilyen vagyok, mert ha elkezdenék úgy beszélni a gondolataimról, amilyenek valójában, kevesen értenének meg, így középiskolára picit butítottam magamon, hogy ne legyek magányos.

2015. aug. 10. 22:22
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, lesz baratnod! :) Sok sikert az egyetemhez!
2015. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Még nem vagyok egyetemista, de néha lenyűgöz a huszonéves srácok egyszerűsége. Oké, szeretek tanulni, emiatt eléggé műveltnek vagyok mondható és imádom a művészetet, ami által olyan dolgokról is beszélek, amikről az ellenkező nem tagjainak nincs túl sok fogalma tapasztalataim szerint, de szerintem akkor is kissé szánalmas, ha nem tudja valaki használni a fejét, mivel nem csak a tanultságtól függ az ész.

Fentebb ezt csak azért írtam le, hogy, bár a józan paraszti ész és a lexikális tudás más dolog, had válaszoljak én is az "okos, egyetemista lányokhoz" szóló kérdésedre.

Mivel én alapból visszahúzódó és csöndes típus vagyok, jobban szeretem hallgatni az embereket, így nekem bökkenő lenne a (sok) bulizás, de pont előny az, hogy sokat beszélsz. Az alkoholizálás, ha nem viszed túlzásba, nem hiszem, hogy kizáró ok lenne, bár egy komoly kapcsolatnál zavaró lenne, mert én nemigen vagyok oda az alkoholért.

Persze ezek egyénfüggőek, de remélem segíthettem neked valamennyit :)

18/L

2015. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
48%

"Oké, szeretek tanulni, emiatt eléggé műveltnek vagyok mondható"


A tanulás és a műveltség két külön dolog. Az egyetemista csajok többsége tanul, de iszonyatosan műveletlen, a fejét használni meg lusta. Ha te gondolkodni, értelmezni, alkalmazni is tudsz, akkor az jó, akkor te a ritka kivételek közé tartozol.

2015. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Én se értem, miért gondolod ezeket rossz tulajdonságoknak... Bár ha butítanod kellett magad ahhoz, hogy a körülötted lévőkkel jóban lehess, gondolom, nem egy elitgimnáziumból jössz. :) Ne aggódj, az orvosin azért a többség normális és lehet velük beszélgetni, legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
2015. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Nem jövök elit gimnáziumból és soha nem is akartam olyan helyre járni. Ha valaki tud, az máshol is tud, mindenhol.

Egyébként a beszélgetésekkel itt sem volt probléma, a butítás teljesen más téma ettől, de ez nem vág ide és nem fejtem ki. :)

2015. aug. 10. 23:10
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lenézésből írtam, csak én pl sosem tapasztaltam ezt, hogy a körülöttem lévők esetleg nem értenék meg a magasröptű gondolataimat, és szerintem nem azért, mert nincsenek. :D BTK-s szakokról hallom (KRE magyarról pl, ahová volt osztálytársam jár), hogy "szellemi elfekvő", na az orvosin semmi ilyen nincs, olyan, mint a gimim volt annó.


Mondjuk erről most egy House-rész jutott eszembe, amiben volt valami zsenipacák, aki drogelvonóra került, és ott megismerkedett egy csajjal, aztán később összejöttek. Csak mikor kikerültek, kiderült, hogy valami gyógyszer miatt akkor tompultak a kis kognitív képességei, és a csaj hozzá képest nem volt túl eszes. Erre a pasi úgy döntött, hogy inkább tovább szedi a gyógyszert és "hülyén" él, de vele.


Na mondjuk ez annyira nem tartozik ide, csak eszembe jutott, szorri. :D Statisztikailag elég nagy az esélye, hogy legalább egy orvosis nőd lesz, ne aggódj, elég beltenyésztett fajta vagyunk. :D

2015. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
15%

"Ne aggódj, az orvosin azért a többség normális"


Mégis melyik bolygón? Normális ember alapból nem végzi el soha az orvosit, a csajok meg katasztrófa...

2015. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
35%
Most azok az egyetemista, vagy egyetemre készülő lányok pontozták le az előző kommentemet, akik pont aszerint fogják bűvölni a kígyót majd gólyatáborban, és egyetemi évek alatt, ahogy írtam. :D Mókás :P
2015. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
45%

18, neked mégis honnan vannak ilyen bennfentes infóid, ha sose jártál orvosira? Az orvosisokat meg nem tartod normálisnak, szóval gondolom, nem is töltöd velük az idődet?...


Meg egyáltalán mi ez az orvos-ellenesség? Te is valami tudománytagadó b,alfasz vagy?:D

2015. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!