Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Okos, egyetemista lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos, egyetemista lányok! Nálatok ez mennyire kizáró ok? Hogy vélekedtek az ilyen fiúkról?

Figyelt kérdés

Szeptembertől kezdem az orvosi egyetemet és szeretnék egy társat is, mert hiányzik, hogy legyen mellettem valaki. Volt már barátnőm, aki - mindenféle egoizmus nélkül - nem volt olyan szellemileg, mint én. Emiatt siklott el a kapcsolat. Tehát valaki hasonlót keresek, mint amilyen én vagyok, de ugye van néhány bökkenő a dologban:

- van, aki helyesnek tart, van, aki nem (megosztó nagyon, és persze aki nekem bejön, pont a másodikba sorolható)

- bulizom, nem minden hétvégén, de most nyáron eljártam több helyre többször is

- szoktam alkoholizálni is, persze sosem a sárga földig, csak a jó/jobb kedv miatt

- sokat beszélek, szeretek központban lenni néha, van, hogy én mozgatom a csapatot

És még ide sorolhatnék száz másik rossz tulajdonságomat, de most konkrétan ezekre lennék kíváncsi. Mennyire kizáró okok ezek egy komoly kapcsolatnál?

A "ha van pénzed lesz*rja" és "attól függ milyen kocsid van" kommenteket hanyagoljuk, köszönöm!



2015. aug. 10. 22:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
73%

"18, neked mégis honnan vannak ilyen bennfentes infóid, ha sose jártál orvosira?"


Én konkrétan ELVÉGEZTEM az orvosit. Sehol nem írtam olyat, hogy nem jártam orvosira. Azt, hogy normális emberből nem lesz orvos, már egyetem alatt sokszor kiveséztük baráti körben és ebben a témában teljes volt az egyetértés.


"Az orvosisokat meg nem tartod normálisnak, szóval gondolom, nem is töltöd velük az idődet?"


Az időm jelentős részét velük töltöm és nem, valóban nem vagyunk normálisak, csak ezt nem feltétlenül negatív értelemben kell érteni.

2015. aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is meg van a House rész. :) Az ottani emberke ha jól emlékszem 180+-os IQ-val rendelkezett és egy gyógyszerre 2 pohár vodkát ivott, hogy lebutítsa magát, hogy szerethesse a feleségét, aki nem ábrándult ki úgy az életből és nem látja annyira szörnyűnek, mint ő, okosabb.

Persze itt egyáltalán nem erről van szó.

Meglátjuk mi sül ki ebből egyetemen. :)

2015. aug. 10. 23:33
 23/28 anonim ***** válasza:

21, akkor szorri, ezt benéztem, de hát itt nettérben nem lehet érezni a hangsúlyokat, meg már több orvosis kérdésnél belefutottam idiótákba.


én csak harmadéves leszek, de egyelőre ez még nem merült fel témaként köztünk... talán később, amikor nem csak a padban ücsörgünk, hanem látjuk élesben a dolgokat :)

2015. aug. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Egyenlőre nem látom,hogy bármi gond lenne veled,habár a kommenteket nem olvastam.Voltam már olyan pasival,akinek nem a kinézete fogott meg,hanem a személyisége.
2015. aug. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy "orvos sznob" akkor sokkal nagyobb esélyed van barátnőt találni. DE-re járok, az orvostanhallgatók rémesek tudnak lenni, van amelyik épphogy átlépi az egyetem kapuját de máris egy pökhendi sznob.


Ahogy olvasom a negatív tulajdonságaidat nekem úgy jön le, hogy egy átlagos külsejű srác vagy, aki alkalmanként szeret szórakozni.

Rengeteg okos és pörgős csaj van az egyetemeken, tuti van olyan akivel kölcsönösen vonzónak is találjátok egymást. Szóval ne aggódj.

2015. aug. 11. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj! Jó tulajdonságokkal rendelkezel, társasági ember vagy és szerintem nincs nálad kőbe vésve, h orvosin tanuló barátnőt szeretnél. A biológusok is megértik az alapokat, a kémiások v fizikusok viszont sokat segíthetnek majd a későbbiekben (nekem nagyon jól jött akkor, h tesóm fizikus) Én is jártam orvosira, de tapasztaltam a már említett egoizmus dolgot, nem vagyok kinézetre az a tipikus "orvos" meg persze nálam rájátszott, h külföldön tanultam és volt egy kis akcentusom és én voltam az "idegen", így már eleve kitaszítottak és mikor kialakultak a klikkek és semmit nem adtak oda hiába kértem, így megalapozták, h 2 év után kijelentkezzek. Nálam kizáró ok az lenne a te esetedben, ha állandóan részeg v gyerekes lennél pl. , mert nálunk belénk lett verve az első pillanattól, h minden döntésünket meg kell fontolni, hisz élet múlik rajtunk és én ezt komolyan vettem, talán túl komolyan is :D és még ma is érződik, bár már egy másik szakon vagyok.
2015. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
72%
Az én párom orvosira jár,és a következő szemeszterben fog végezni. Én mérnök vagyok. A barátai nagy része onnan van, velem kedvesek, de tényleg picit beképzeltek. Párom mondta, hogy anno próbált az orvosin párt találni magának, de furcsák az ottani lányok és hihetetlenül magas elvárásaik vannak. Nem általánosítok, neki nekem ezek a tapasztalataink. Én csak azt tudom, mi nagyon jól megvagyunk, és kiegészítjük egymást,és jó, hogy nem egy szakterületen vagyunk. :)
2015. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
49%
Nekem van egy kis betekintésem (ápolóként a munkahelyemen gyakorlatozók kapcsán és a testvéremtől, aki orvosira jár). Vegyes az összetétel és nem lehet általánosítani. Nálunk ahol dolgozom, a férfi doktoroknak több a tapasztalatuk és jobb szakembernek tartjuk őket a doktornőknél (egy kivételével). Felesleges köröket futtatnak velünk, inkább díszek a férfiak mellett. Az orvostanhallgató lányok között sajnos sok a gőgös főleg, akik szépek is hozzá. Van egy típus, akik visszafogottak, átlagosak de nagyon rendesek, belőlük jó orvos lesz. Más mentalitásúak, megközelíthetőek, közvetlenebbek, látni akarják a dolgok mélyét. Velük nem fogsz gyakran buliban találkozni és észre sem veszed őket, mert szürkék és a szakmát helyezik minden elé, így nem élnek akkora társasági életet. Neked kell tudnod, milyen típust keresel, nagyjából leírtam amiket én láttam. Van egy harmadik csoport is, ők a másodikhoz hasonlítanak azzal a különbséggel, hogy őket nemes egyszerűséggel ork-nak hívjuk (a külsejük miatt). Köztük viszont vannak nagyon okosak, volt, akit kimondottan sajnáltunk, mikor lejárt a gyakorlata nálunk.
2015. aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!