Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban egy huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban egy huszonéves srácnak tényleg ennyire nehéz dolga van barátnőtalálást illetően?

Figyelt kérdés
A melóhelyemen is a velem egykorú lányoknak jóval idősebbek a pasijaik, és engem meg abszolút nem vesznek komolyan a velem egykorú lányok, egyszerűen átnéznek rajtam. Komolyan ma egy huszonéves srácnak el kell könyvelnie, hogy inkább mondjon le a csajokról? Miért ilyen ellenségesek a fiatal lányok a velük egy korú srácokkal? Miért van az, hogy nagyon sok esetben jóval idősebb(40feletti)pasikkal jönnek csak össze?

2015. aug. 12. 21:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
15%

@22:27


Te érett vagy? :D

2015. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem most nem rólam van szó. De ha már ennyire kíváncsi vagy, akkor igen, érettnek tartom magam. :)
2015. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Direkt tettem fel ezeket a triviális kérdéseket. Kíváncsi voltam a válaszra és meg is kaptam. Még példát is. Megértem a gondodat, vannak ilyen srácok, nem elég tájékozottak és csak bugyuta poénokat tudnak mondani az értelmes összetett mondatok helyett. Azt viszont nem értem, hogy hogy nem szűrted ki őket már a legelején? Miért mentél el velük addig, hogy csalódás legyen?
2015. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
92%

"Azt viszont nem értem, hogy hogy nem szűrted ki őket már a legelején?"

Na látod ezt én se értem. Nem ismertük egymást olyan hú de régóta, hogy ki tudjam szűrni ezeket a dolgokat. Nyilván volt olyan, ami feltűnt, de annyira "megfogott", hogy azt gondoltam ez majd változni fog. Sajnos nem így lett.

2015. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
68%

"A felfogásukkal volt alapvető probléma, iszonyatos gyerekesen gondolkoztak, nem lehetett értelmesen/komolyabban elbeszélgetni egy témáról sem, mindent elvicceltek. Egyiknek pl mániája volt a folyamatos csipkelődés, de ilyen dedós ovis szinten, és még csodálkozott is, ha rászóltam, hogy vegyen vissza. "


Jól sejtettem, hogy ilyesmikre gondolsz, látszik, hogy még nem sok élettapasztalatod volt, mert ezek a dolgok tipikusan nem életkor függőek. Egyszerűen vannak emberek, akikkel nem lehet komoly dolgokról beszélni (mondjuk relatív kinek mi a komoly), a filozofikusabb gondolkodású emberek meg már tizenévesen is ilyenek. Emellett rengeteg 50 fölötti ismerősöm van, akinek szintén mániája a folyamatos csipkelődés, nekem például soha nem volt.

2015. aug. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
23%
Ha màr most nehéz,mi lesz veled később?Ennél csak csúnyább leszel,és ha pénzed sem lesz,kutyának sem fogsz kelleni.
2015. aug. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom kérdező, te milyen társaságban forogsz, nálunk párommal köztünk van a legnagyobb korkülönbség (4 év) a baráti társaság párjai közt. Ált. egyetemen vagy munkával kapcsolatosan alakultak ki a párok.
2015. aug. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
72%
mert a mai fiúk egyre éretlenebbek.
2015. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!