Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban egy huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban egy huszonéves srácnak tényleg ennyire nehéz dolga van barátnőtalálást illetően?

Figyelt kérdés
A melóhelyemen is a velem egykorú lányoknak jóval idősebbek a pasijaik, és engem meg abszolút nem vesznek komolyan a velem egykorú lányok, egyszerűen átnéznek rajtam. Komolyan ma egy huszonéves srácnak el kell könyvelnie, hogy inkább mondjon le a csajokról? Miért ilyen ellenségesek a fiatal lányok a velük egy korú srácokkal? Miért van az, hogy nagyon sok esetben jóval idősebb(40feletti)pasikkal jönnek csak össze?

2015. aug. 12. 21:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
38%

8:

Ha tényleg komoly és érett lennél, akkor nem életkor alapján ítélnél, ugyanis van akinek 50 évesen sem nő be a feje lágya, meg van aki már tizenévesen is komoly.

2015. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
35%
10, és az is következik belőle, hogy a csávók többségének (2/3-ának) nem okozott extrém nehézséget a pártalálás.
2015. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
46%

Köszönöm, hogy még ebbe is bele kell kötni, hadd döntsem már el én, hogy kivel-hogy. Szerintem.

Igen, komolynak és érettnek tartom magam (és nem csak én) és amit mondtam, azt saját tapasztalat alapján mondtam.

Eddig mindegyik fiatalabb/velem egyidős & tőlem 1-2 évvel idősebb csávóval ráfáztam, előbb-utóbb csak kibújt a szög a zsákból.

Elhiszem én és tudom, hogy van olyan fiatal, akinek sokszor több esze van, mint egy tőle jóval idősebbnek és azt is, hogy vannak érett tizenévesek, de köszönöm, én többet nem fogom tesztelgetni, hogy ő most épp kivétel-e vagy sem. Nekem így is pont jó.

2015. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
De a harmadának nehézség. Az nagyon sok.
2015. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
76%
Két lehetőséged van. Vagy a nálad fiatalabbak közt keresgélsz, vagy a nálad idősebbek között.
2015. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
67%
Miben voltak éretlenebbek? Nem akartak feleségül venni egy év után, nem akartak még gyereket, nem volt autójuk vagy szimplán élni akartak úgy mint egy huszonéves srác akinek csaja van?
2015. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

Az az egyharmad majd szépen 30-as, 40-es lesz és elhappolja azt a plusz 16 % lányt. (vagy azokat, akiket a happolók dobtak)


Amúgy jelenleg én is inkább a fiatalabb lányok felé tekingetek (na nem a durván fiatalabbak felé). 24 vagyok, és a velem egykorú nők sokan már az elköteleződést keresik. Én nem érzem úgy, hogy bárhova is sietnem kéne. Meg átlagban tényleg érettebbnek tűnnek (de egyúttal merevebbnek, besültebbnek is, szóval lélekben öregebbnek).

2015. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
82%

#16: Ja, mert szerinted csak ezekben a dolgokban lehet mérni az éretlenséget/érettséget?

Nem értem mire jó, ha a másikat piszkálod, ugyanis ilyen szélsőséges dolgokat írni elég nevetséges...

Nagyon valószínű igen, hogy 18-19 évesen gyereket akartam meg házasodni.. Édes isten. Gyereket soha nem akartam, még most sem akarok, házasodni sem feltétlen.

Ezt a nemvolt autójuk, nem volt pénzes dumát meg hagyjuk már.. Attól lesz valaki érett, ha van kocsija? Az már teljesítmény.


A felfogásukkal volt alapvető probléma, iszonyatos gyerekesen gondolkoztak, nem lehetett értelmesen/komolyabban elbeszélgetni egy témáról sem, mindent elvicceltek. Egyiknek pl mániája volt a folyamatos csipkelődés, de ilyen dedós ovis szinten, és még csodálkozott is, ha rászóltam, hogy vegyen vissza.


Szóval igen, éretlenek voltak, nem is kicsit, így hát többet nem fogok fiatalabb fiúkkal kísérletezni, ez fix.

2015. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

13:

És miben nyilvánult meg az éretlenségük?

2015. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
A 18-as kommentemben írtam példát.
2015. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!