Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, ha úgymond tartok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha úgymond tartok a lányoktól, mert csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Nem szívesen mutatkozok ismeretlen lányok előtt, ha mégis nem merek rájuk nézni, beszélgetni egyáltalán nem akarok velük, mert mindig attól tartok, hogy csak kinevetnek, kicsúfolnak a kinézetem miatt, ha nem is előttem, akkor a hátam mögött és kínosnak érzem. Csak akkor vagyok közvetlenebb velük ha valahogy megbizonyosodok arról, hogy nem úgy tekintenek rám, mint a cikizni való ronda srácra.
2015. aug. 19. 11:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem fognak egy izmos embert piszkálni,gondold el,odamegy az illetőhöz és behúz neki akkorát hogy összeesik:D
2015. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Egyébként ha vékony vagy és nehezen hízol, a futás, úszás, ugrálás, tornázás (bár attól függ milyen) elég rossz ötlet. Ezek akkor hasznosak, ha felesleget szeretnél leadni, pl. simán csak meghíztál vagy az izmaidat zsír fedi tömegnövelés után.


Ha izmosodni akarsz vagy hízni, akkor úgy kell edzened, hogy az komolyan leterhelje, szétroncsolja az izmaidat, hogy növekedni tudjanak. Szerintem járj konditerembe, az a legegyszerűbb. Ha úszni, futni szoktál, akkor biztos eljársz valahova, nem otthon csinálod és nem vagy szégyellős mások előtt sportolni.

De ha otthon akarsz vagy nincs pénzed, az sem rossz, mert az elején szinte minden edzéstől fejlődsz, ami új inger a testednek.

Fekvőtámaszozhatsz, csinálj 5-6 sorozatot, de ne minden nap, csak amikor érzed, hogy regenerálódtál (nincs izomlázad, nem fáj az izom gyakorlat közben). Lehet széles tartással csinálni, az inkább váll+mell, lehet úgy, hogy szinte a hasaddal egyvonalban van a két tenyered, az nagyon mellre megy, ha pedig teljesen összeérinted a tenyered közben, az a tricepszet terheli jobban. Variáld úgy, hogy 2-3 sorozat legyen mindegyikből egy edzés alatt. Ha már könnyű, akkor nehezíts rajta, engedd mélyebbre magad, majd teljesen fel, szép lassan. Vagy tedd fel a lábad egy székre vagy ágyra, az is inkább váll+felső mell. Súlyt is vehetsz a hátadra, de az terheli a gerincet keményen.

Bicepszezni is tudsz, biztos van táskád otthon, jól megpakolod könyvekkel akár, aztán előredőlsz kicsit és koncentráltan bicepszből emeled, majd leengeded lassan. Ebből is 5-6 sorozat mehet háromnaponta.

Guggolni, vádlizni is lehet otthon, saját súllyal, vagy szintén táskával a hátadon, ez kevésbé terheli a gerincet.


És persze enni kell keményen, az elején mehet minden bőségesen, ha sovány vagy, de aztán figyelj, nehogy zsírosodj, több fehérje kevesebb szénhidrát és ekkor már mozogni is lehet többet mellette.

2015. aug. 19. 12:03
 13/29 anonim ***** válasza:
Hát otthon nincs úszoda:) Fehérváron van :) bár elég emberundoróm van,de nincs semmi baja az alakommal,mert azt dicsérik,csak a vékonyságom miatt néha belémkötnek,mert már 44kg vagyok ami nagyon kevés a magasságomhoz ,és köszi a tanácsot megfogadom
2015. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Igen, ezért is szar a vékonyság, mert könnyen beléd köt mindenki, velem is folyton ez volt, mióta híztam és izmosodtam, nem volt rá példa. Még ha a csajoknak ez a test nem is tetszik, mert nem formás és kidogozott.


44kg? Férfi vagy? Milyen magas?

2015. aug. 19. 12:12
 15/29 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok 170cm vagyok
2015. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Ja értem, azt hittem fiú vagy. De mehetnél feljebb egy 10est így is.
2015. aug. 19. 12:19
 17/29 anonim ***** válasza:
Hát ez nem ilyen gyorsan működik,és egyszerűen
2015. aug. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Biztos Chernél hitted hogy fiú vagyok:) nem úgy tetszett Cher ..normál kereteken belűl
2015. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Normál súlyig könnyű meghízni. Én 190cm-hez 65kg voltam és egy év alatt lettem 85kg, sokat edzettem. Na innentől válik nehézzé, hogy izmosodjak zsírosodás nélkül.

Szerintem 44ről 54re híznod nem lenne nehéz, csak valamit nem jól csinálsz. Vagy tényleg betegséged van.


Igen, Cher miatt hittem.

2015. aug. 19. 12:31
 20/29 anonim ***** válasza:
Biztos hogy beteg vagyok,legutobb véletlenűl meglátott a háziorvosom és mondta az anyukámnak hogy menjek el orvoshoz,mert szerinte valami bajom lehet
2015. aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!