Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, ha úgymond tartok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha úgymond tartok a lányoktól, mert csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Nem szívesen mutatkozok ismeretlen lányok előtt, ha mégis nem merek rájuk nézni, beszélgetni egyáltalán nem akarok velük, mert mindig attól tartok, hogy csak kinevetnek, kicsúfolnak a kinézetem miatt, ha nem is előttem, akkor a hátam mögött és kínosnak érzem. Csak akkor vagyok közvetlenebb velük ha valahogy megbizonyosodok arról, hogy nem úgy tekintenek rám, mint a cikizni való ronda srácra.
2015. aug. 19. 11:24
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem biztos. Amikor én sovány voltam, akármelyik orvos meglátott, kérdezte milyen betegség miatt fogytam le, és elküldtek kórházba kivizsgálásra.

Pedig nem voltam beteg, csak annyi volt a gond, hogy alig ettem és keveset mozogtam, így elsorvadtak az izmaim.

Suliban elvoltam pár szendvicsről vagy péksüteményről reggel 7től délután 3ig, otthon nem reggeliztam, ha hazaértem se ettem semmit, csak tanultam vagy gépeztem. Nem sportoltam semmit.


Ajánlom, hogy legyen meg a napi 3 fő étkezés reggel, délben és este.

Reggelire mehet tojás joghurttal és zabpehellyel, ezek mind olcsók. 3-4 tojás bőven elég, főzd meg őket vagy rántottát csinálj. Zabpehelyből is csak egy kis müzlis tálnyi kell. Egy ilyen reggeli olyan 300 Ft-ból meg van.

Ebédre lehetőleg csirkehúst egyél rizzsel vagy tört krumplival, de a hal is nagyon jó. Rizsből vagy krumpliból nem kell sok, csak pár kanálnyi. Csirkéből vagy halból mehet 2 normál szelet. Ha nem tudsz főzni, a konzerves hal se rossz megoldás, ami 2-300 Ft.

Estére a legjobb szerintem a sovány túró joghurttal leöntve, esetleg kevés rizst rászórni. Túró legyen 100-200 g, tehát a fél kilós zacskó harmada.


És fontos, hogy egyél minden nap zöldséget, gyümölcsöt. Mondjuk reggeli és ebéd, majd ebéd és vacsora között. Ha van pénzed, fehérjeport is vehetsz, amit minden nap ihatsz.


Ha ezeket betartod, nem tudom elképzelni, hogy ne híznál.

2015. aug. 19. 12:43
 22/29 anonim ***** válasza:
De én ezeket szoktam enni,joghurt,zabpehely,néha még az édesség,de már az nehezen megy,alig tudok enni belőle mert rosszúl leszek és kihányom sajnos ,de én képtelen vagyok ennyit enni ..sajnos a húst meg nem szeretem ,azt végképp nem kérek ,és csak este tudok enni,mert reggel nálam nem megy az evés,nem kívánok semmit ebben az időben
2015. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Ez nem kívánságműsor :) A jó kinézetért szenvedni kell. Én sem vagyok mindig éhes, de eszek, hogy tartsam a súlyomat. Edzeni sem feltétlen jó kedvéből szokott az ember.

Csak este enni nem jó, ha csak nem vámpír vagy. Napközben a nagyobb az energiaigénye a testednek. Alváshoz nem kell sok:)

2015. aug. 19. 13:42
 24/29 anonim ***** válasza:
Nem normális te hülye kölök... Legalább kiszűröd hamar hogy kinél van esélyed egy kicsi is és kinél nem. De igen, az biztos segíteni fog ha itt nyafizol. "brühühü csúnya vagyok, brühühü" de hé.... valakinek bejön ez a szánalmas stílus is szóval hajrá, van esélyed.
2015. aug. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Okkal félsz, ugyanis a nők 5-6 szóval olyan mértékben le tudják zúzni az önbecsülésedet, mintha csak a komplett ENSZ előtt égtél volna be a Boci-boci tarka szavalása közben. Állandóan arról ömleng mindenki, hogy "ezek a mai férfiak nem mernek kezdeményezni, micsoda szánalmas viselkedés...", azt viszont elfelejtik, hogy miért nem mernek kezdeményezni. Ilyenkor mindig a Hét Szamuráj c. filmből szoktam azt a jelenetet idézni, amikor az öreg szamuráj ki akarja irtani a falusiakat, mert azok sebesült katonákat öltek és raboltak ki, erre a parasztból lett szamuráj közbeszólja, hogy a szamurájok maguk tették ilyen állatokká a parasztokat a falvaik felégetésével és az asszonyaik megbecstelenítésével. Summa summarum, ilyenkor nem a tünetet, hanem a kiváltó okot kell vizsgálni, ami esetünkben a megalázástól való félelem. Te félsz attól, hogy feltörlik veled a padlót, épp ezért is igyekszel minimalizálni minden felesleges kontaktust velük. Gondolom ismerős az a helyzet, amikor elmész egy csapat lány előtt, kettőt se lépsz, de már hallod, ahogy vihognak egymás között, felteszem a kelleténél többször tapasztaltad ezt és emiatt van az önbizalmad a béke segge alatt.
2015. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, Kérdező. Eddig számolatlan mennyiségű bunkó elutasítástól sikerült megkímélned magad így, csak hogy tudd, mekkora szerencséd van. Ahogy írták előttem, az ismerkedés sokszor csak egy jó apropó a nőknek hogy beléd rúgjanak.

Hacsak nem vagy piszkosul gazdag, nincs értelme próbálkozni, le leszel pattintva minden alkalommal. Bármilyen fogadást állok.


14:37, akkor van jobb ötleted? Nosza, halljuk, mert eddig csak jó nagyokat trollkodtál, persze szigorúan csak az egészséged megóvása érdekében. Ha meg nincs jobb ötleted, akkor STFU.

2015. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Akkor lehet mégsem döntöttem olyan rosszul, hogy ezt az elzárkózó magatartást választottam, hiába szajkózzák sokan, hogy a folyamatos próbálkozás a siker kulcsa. De úgy őszinten 20-30 elutasítás után még ha el is jönne velem egy nő, a kutyának se lenne kedve végigfutni a kötelező köröket, hogy aztán találjon valami kivetnivalót amiért nem rögtön, hanem pár hónap után áll odébb.
2015. aug. 19. 20:49
 28/29 anonim ***** válasza:

Enyhén eltulzód a dolgokat

pl.nekem olyan idétlen fejem van mint a kedvenc színészemnek :Cam Gigandet-nek és mégis tolonganak rá a nők,hiába sportol a feje érdekes:)

2015. aug. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

A #26 válaszadó válasza a jó. A párkapcsolatok nem érnek annyit, amennyit bajlódni kell velük, magaddal teszel jót, ha megspórolod ezt a rengeteg szarakodást, és olyasmire fordítod inkább az idődet és az energiádat, ami vissza is hozza azt!

Nézd meg, mennyi szar kapcsolat és válás van mostanság, ráadásul egyre több lesz belőlük. Ha belefogsz egy párkapcsolatba, nagy valószínűséggel hozzáteszel majd ehhez a statisztikához. A számok ugyanis nem hazudnak.

Szóval igen: ha különösen jóképű vagy gazdag vagy, akkor lehet esélyed. Ha nem, akkor meg pont hiába erőlködsz.

A #24 válaszadó meg helyből kapta a mínuszt.

2018. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!