Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon melyik nem képviselőire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon melyik nem képviselőire jellemzőbb manapság, hogy túlzóak az elvárásai?

Figyelt kérdés
Kérlek fejtsétek is ki a véleményeteket.

2015. aug. 20. 14:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/176 anonim ***** válasza:
4%

Ja és úgy juthat egy nőre nemcsak 20 akár 50 férfi is,hogy bepróbálkoznak nála annyian,erre értették a többiek a dolgot.Tehát ha lehetne akkor azzal a nővel együtt lenne szívesen mondjuk 20 vagy 50 férfi is.

Az már más kérdés,hogy a nő egy felszínes válogatós p*csa általában,és a tökéletes lenne jó neki kizárólag.

És csak hogy jobban értsétek,igen a korosztályokban ugyan nagyjából egyenlőek az arányok,de egy huszon-,harmincéves nőre ugyanúgy hajtanak a huszonéves férfiaktól az ötvenes férfiakig bárki szinte.

Ezen az oldalon főleg látni,a kérdések miatt is,sokszor 10-20 év különbségek vannak a férfi javára általában.

Ez azért van,mert a nők itt is csak a felszínt látják,arról próbálnak meg minden férfit beskatulyázni,ami rossz döntés nagyon.

Mert jajj milyen gyerekes a korosztályuk és hasonlókat szoktunk hallani tőlük,hát ez nem igaz.

Csak maximum észre sem vették azt az embert,aki hasonló lett volna hozzájuk,pontosan a külső alapján ítélkezésük miatt,pedig ha megismerték volna azt a személyt,talán életük végéig együtt lehettek volna...

24/F

2015. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/176 anonim ***** válasza:
5%

Én adom fel. Azt írtad a személyes véleményemre és benyomásomra vagy kíváncsi. Én azt írtam erre, hogy lehetetlen.


Van olyan ismerősöm, aki bármilyen nőt megfektetne, olyan kanos, bárkivel járna, annyira kapcsolat és társfüggő.

Van olyan férfiismerősöm, aki kijelentette, hogy modell csajokkal áll csak szóban.

Ez a két véglet, ezek között vannak az átlagos férfiak, akiken azt tapasztaltam hogy ezer meg ezerféle lány tetszik nekik.

Életemben 7 férfinél kezdeményeztem, ebből 3 sikerült, 4 nem. Szerinted ezek alapján milyen következtetéseket vonjak le?

2015. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/176 anonim ***** válasza:
24%

Törpi: Akkor szimplán nem erősséged a matek. Számold már ki bakker.

Ha van pl. 40 nő és 50 férfi, akkor egy nőre hány férfi jut?

2015. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/176 anonim ***** válasza:
26%
Gondolkodjatok már egy kicsit, istenem. Ha egy nőre egyszerre nyomul 20 férfi, akkor az pontosan azt jelenti, hogy egy férfi egy t időpillanatban egyszerre 20 nőnek udvarol. Használjátok már az agyatokat.
2015. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/176 A kérdező kommentje:

Örvendezik a szívem, hogy minden fonalon elég offba mentünk.


66%-os Miss Kötekeditisz:

Elfogadtam amit írtál és köszönöm a véleményed!


1:20-as kérdés:

Elbeszéltek egymás mellett.

Az egyik oldal statisztikát számol, a másik pedig kijelenti, hogy ha 40 nőre 50 férfi jut, az potenciálisan 40db nőt jelent, akik mindegyikére jut az 50 férfi...

De nem hiszem, hogy ez az egész releváns a kérdésben.

2015. aug. 20. 15:53
 36/176 anonim ***** válasza:
64%

Hadd ne írjak most arról regényt, hogy a tisztelt nők a lehető legapróbb hibát is megbocsáthatatlan bűnként aposztrofálják egy átlagos férfiban, a szuperhapsitól meg még a legmocskosabb húzásaikat is elnézik.


Mik is egy átlagférfi elvárásai? A nő legyen értelmes, ápolt, érdeklődő, s ne legyen igénytelen, koszos, elhízott zsírdisznó. Csupán ennyivel "beérik" a férfiak, hiszen az ismerkedés legeslegelső pillanatában ezek a lehető legfontosabb női tulajdonságok. (Igen, az "elhízott zsírdisznó" jelző is igénytelenségre utal.)


Mik is egy átlagnő elvárásai? A férfi legyen magas, sportos, lehetőleg barna szemű, barna hajú, barna bőrű, borostás, baba-, de mégis férfias arcú, izmos, vállas. Aztán legyen pár diplomája, zsíros állása (ugye, hogy a "zsíros" itt full más értelmet kap? :D), beszéljen idegen nyelveket, legyen valami nagyon különleges, lehetőleg extrém sportok közé sorolható hobbija, egzisztencia sem árt, ha megvan, legyen mindig határozott, céltudatos, sose habozzon, kételkedjen, sose rágjon át hosszasan semmilyen életbevágóan fontos döntést, hanem azonnal ha-tá-ro-zot-tan döntsön, ne befolyásolja senki, ne legyenek gyengeségei, legyen nagyon népszerű (legfőképpen a nők között), de ha a delikvens nő kiszemeli őt, akkor csakis rá fordítsa az összes energiáját, csakhogy a nő kitüntetve érezze magát, legyen érzelmes, de csak akkor, ha a nőnek olyan kedve van, legyen alkalmazkodóképes, lehessen formálni, de közben legyen egyénisége is (!), legyen szabad akarata, legyen saját véleménye, de lehetőleg ne ütközzön a nőével, legyen a világban történő dolgokban tájékozott, teljesítsen kiválóan az ágyban, minimum 19-20 centis péniszméret is elfér még, et cetera, et cetera, et cetera...


A nők bizony ezt mind feltételként állítják már az ismerkedés elejétől kezdve, aztán ha menet közben valamelyik tulajdonság kicsit is "gyengébb" a férfiban, akkor már repülnek is a következő hapsira. Undorító ez a kettős mérce!

2015. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/176 anonim ***** válasza:
9%

Bizony tehát egy férfi több nőre is hajt egyszerre így lehet az,hogy egy nőre akár 20 férfi is hajt.

És ez is miért van? Mert a nőknek semmi sem jó,csak a tökéletes...

Válogatósok nagyon durván,ami látszik is a kapcsolatok minőségén is,hát én nevetek már rajtuk komolyan,de mostantól nem is engedem egyetlen nőnek sem,hogy nekem sírja ki a bánatait,hiszen ő választotta azt a személyt,tehát ha felnőtt nő,akkor vállalja is a tettei következményét...

24/F

2015. aug. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/176 anonim ***** válasza:
28%

Az a baj, kedves Ámítástechnika, hogy te egyáltalán nem az ÁTLAG nőről beszélsz. És egyáltalán nem az ÁTLAG férfiról, hanem szimplán magadról.


Én átlagos nőnek tartom magam, és baromira nem azok az elvárásaim, amiket te írtál.

Sőt, az átlagos barátnőim közül egyiknek sem ezek az elvárásai:)

2015. aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/176 anonim ***** válasza:
37%
Ámítás és Törpi, meg a többi, mindez szép is jó, a ti kis elméletetek, nagyon szórakoztató, csak ha én kimegyek az utcára, akkor én mindenféle férfit látok kézenfogva menni a barátnőjével. És ha ezt a gazdagságnak tudjátok be, akkor nagyon sok gazdag ember van itt Magyarországon, nem is értem a sok panaszáradatot.
2015. aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/176 anonim ***** válasza:
84%

"És ez is miért van? Mert a nőknek semmi sem jó,csak a tökéletes... "


Vagy megfordíthatjuk úgy is, hogy a férfiaknak k.vára mindegy, csak lyuk legyen a lába között.


Akkor most mi az igazság? A nőknek túl magasak az elvárásai, vagy a férfiaknak túlzottan alacsony?


Nekem inkább az a furcsa, hogy egy férfi egyszerre 20 olyan nőt is talál, akit el tud képzelni párjaként. Ennek szerintem egy oka lehet: egyáltalán nem ismeri azt a 20 nőt, csak külsőleg bejön neki, ennyi.

2015. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!