Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyet miért csinál 26 éves (!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet miért csinál 26 éves (! ) létére egy nő, pláne úgy, hogy vőlegénye van? Hol élünk?!

Figyelt kérdés
Elmesélem a sztorit. Egy jó egy hónappal ezelőtt elkezdett velem chatelni facen egy magát 26 évesnek kiadó nő. Azt állította válltig, hogy ő szingli, és bejövök neki, szívesen összejönne velem stb. Erre tegnap, amikor elkezdtem neki bókolni abban a tudatban, hogy van esélyem nála, egyszer csak benyögte, hogy neki régóta van egy vőlegénye, és csak mi csak barátok lehetünk maximum... Holott előtte heteken keresztül hitegetett... Na most, egy 26 éves nő hogy képes ennyire gyerekesen viselkedni, a másik pedig, hogy milyen vőlegény az olyan, aki az ilyen "menyasszonyt" még nem rúgta ki páros lábbal?!... Mi folyik itt? Leginkább lányok válaszát várom!

2015. aug. 21. 15:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs pasija, csak te nem jöttél be neki. Gyakori trükk ez.

Megint másik az, amikor egy barátnője kb. 10perc után "kimenti" egy kamu hívással.

2016. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
márpedig egy csomó lány egyszerűen csak beijed....a félénk fiú szóbeszéd egyre inkább hoax...valójában a lányok akik beijednek a talitól....én sok lányt hívtam már el innen először azzal jöttek hogy az elkövetkezendő hetekben nem érnek rá mikor meg már nem tudtak mit kitalálni szembefordultak azzal amit korábban mondtak....pl mégis messze laksz....vagy yokat gondolkodtam és mégsincs bennünk elég közös
2016. jún. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Király vagy koki!

Sírok XD

2016. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!