Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy férfi tök normális közeledik egy nőhöz és annak nem jön be, akkor már rögtön egy szemét zaklatónak van titulálva?

Figyelt kérdés
Én csak nem értem azt, hogy azt várja el a társadalom és a nők is azt várják el általában, hogy a férfi kezdeményezzen, ugyanakkor ha a vonzalom nem kölcsönös, akkor rögtön úgy kezelik nagyon sok esetben a férfit, mintha egy náluk alábbvaló, erkölcstelen szemétláda lenne? Ez elég gyakori, és nem azokban az esetekben, amikor a férfi erőszakoskodik. Csak szerintem felháborító, hogy attól többnek gondolják magukat sokan, hogy a másikat nem tartják vonzónak? Szerintem ez nem emberi minőségbeli kategória, csak ízlés kérdése, de lehet, hogy tévedek...

#zaklatás #nyomulás #lenézés #férfi közeledés
2015. aug. 26. 23:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A legrosszabb ha a lány szórakozik! Elhiteti veled hogy érdekled aztán szó nélkül eltűnik! Ha ezek után kérdőre vonod és keresed! Zaklatónak fog nevezni!
2015. nov. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11: Hát ez egy aljas jellem.

Fiúból ismerik a hölgyek ezt a "jellemet".

2015. nov. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!