Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi miért hiszi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért hiszi azt magáról hogy ő egy rendes jófiú, aki megbecsüli a nőket?

Figyelt kérdés
Sokan itt azt írják hogy ők rendes fiúk, miközben a válaszaikból nem tűnnek annak. Minden nő szerintük gonosz, meg k*****. Bezzeg ha egy női kérdező általánosít hogy minden férfi szemét, akkor már egyből jön a pocskondiázás. De ha egy férfi kérdező általánosít nőkkel kapcsolatban akkor igazat adnak neki. Szerintem ezeknek a férfiaknak inkább a személyiségükkel van gond. Én is csalódtam a férfiakban, de nem mondom rá minden férfira hogy aljas.
2015. szept. 3. 20:20
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
24%
Ugyan, szard már le az ilyeneket magasról! :)
2015. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
8%
A Biblia Isten szava, de még ezt sem vagytok képes tiszteletben tartani.
2015. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
48%

Vannak olyanok, akik tényleg csak mondják, közben bunkó nőgyűlölőkről van szó.


De mi a helyzet azokkal, akik tényleg kedvesen bánnak a nőkkel, ők mégse törődnek vele?

2015. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
55%

Azok keressenek olyat, akik értékelik őket és gondoskodnak róluk.



apróbetűs:

Ja, hogy azok nem a D mellű, karcsú derekú, hosszú combúak?

2015. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
40%
14: És ha az átlagos kinézetű lányokat se érdekli az illető kedves fiú?
2015. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 I Transpire ***** válasza:
53%
Mert így, hogy ezzel hitegetik magukat, jobban belesimulnak a mártírszerepbe.
2015. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
31%
A legtöbbünket tényleg rendes, becsületesnek neveltek annó a szüleink, csak ügye az élet és a nők átformáltak minket.
2015. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 I Transpire ***** válasza:
60%

"nem is ismersz minket a múltunkat és már leírtál minket te felszínes kis caffka"


Téged teljesen jogosan ír le. :D

2015. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
53%
"Ja, hogy azok nem a D mellű, karcsú derekú, hosszú combúak?" El kell, hogy keserítselek, de nem ilyen nőknél próbálkoztam, hiszen tudtam,hogy esélyem sincs az ilyeneknél, nem mintha egy átlagosnál lenne, de mindegy. Rendes voltam valamikor, amikor még nem kezdtek érdekelni a nők, egyébkét most is rendes vagyok, de nem a nőkhöz :) Miért legyek velük rendes hitelbe? Kedveskedjek, udvariaskodjak max. egy nagy nehezen a fogai között kiszűrt köszönömért,mert az illem így diktálja, közben tudom, hogy más simán döngeti? Jópofizzanak velük azok,akik bejönnek nekik, majd ha látom,hogy megéri a jó kisfiús énemet elővenni,akkor előveszem.
2015. szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
37%
23:40-nek van igaza. Ha egy átlag csaj elküldi a búsba a próbálkozó "nyomilúzer" fiút, szerintetek majd egy szépségkirálynőnél, fotómodellnél fog próbálkozni? Hát hogyne :DDD
2015. szept. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!