Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi miért hiszi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért hiszi azt magáról hogy ő egy rendes jófiú, aki megbecsüli a nőket?

Figyelt kérdés
Sokan itt azt írják hogy ők rendes fiúk, miközben a válaszaikból nem tűnnek annak. Minden nő szerintük gonosz, meg k*****. Bezzeg ha egy női kérdező általánosít hogy minden férfi szemét, akkor már egyből jön a pocskondiázás. De ha egy férfi kérdező általánosít nőkkel kapcsolatban akkor igazat adnak neki. Szerintem ezeknek a férfiaknak inkább a személyiségükkel van gond. Én is csalódtam a férfiakban, de nem mondom rá minden férfira hogy aljas.
2015. szept. 3. 20:20
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

15:14, nekik el van nézve, tudod :) csak nekünk van megtiltva.

Úgy mint a megcsalás. A pénzes pasikáknak szabad :D

2015. szept. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Értem, szóval te a 256. csalódás után is ugyanolyan kedves vagy, ugyanolyan lelkesedéssel adsz, mint első alkalomkor. Hogy lehet ilyen hülyeséget beszélni már megint?! Az emberi természet nem ilyen, sőt. Gyakorlatilag mindent azért teszünk, hogy valamilyen "ellenszolgáltatás", pozitív visszacsatolás érjen minket. Az ilyen "nyissuk ki az ajtót a lányoknak" dolgok meg nem kedvesség kérdése, ezek alap udvariassági normák, ami van akinek magától értetődő és mindig megteszi, van aki nem. Szóval ha te adományozol teszem azt 300 ezer forintot bárkiknek, azért teszed, hogy lásd az arcukon az örömöt, kifejezzék feléd a hálájukat, a szeretetet. Az adományért cserébe te ekkor ezt az ellenszolgáltatást várod, ami ugye eltörpül az adomány mértéke mellett, mégse totál ingyen csinálod. De te nyilván akkor is adományoznál a jövőben, ha tegyük fel miután aláírtad az átutalást, a kedves adományozott emberek körbeállnak és leköpködnek. Nyilván, hisz adni jó.

Ugyanez az ajtónyitásnál (vagy pl. hogy előre engedem a buszon felszállásnál) is, ha már ezen lovagolunk. Nekem ez alap, de baromi kevés olyan nő van, aki ezt látva felém fordul, rám néz és egy mosoly kíséretében köszönetet mond. Legtöbben tényleg kipréselnek egy "kösz"-t nagy nehezen, vagy még ennyit se. Persze elvárni nem lehet, meg kitörölhetem vele a seggemet, hogy én ilyen jól nevelt gyerek vagyok, de mennyivel jobban járna mindenki az első verzióval, nemde? Vagy az már orbitális elvárás, hogy egy mosoly és egy őszinte köszönet jól esne?


Ja, arról nem beszélve, hogy mindenhol azt látni, hogy amelyik férfinak gúnyolt egyed pont az ellenkező irányban viselkedik a nőkkel, ergo pont magasról tojik mindenfajta illemre, megalázza, nevetségessé teszi őket, azok után gyakorlatilag futnak a csirkék.

2015. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Érdekes, én is mindig automatikusan előreengedem a csajokat az ajtónál és nekem szinte mindig mosolyogva megköszönik.


A "rendes jófiú" is csak egy stratégia, amit itt sokan használnak, mert azt hiszik, cserébe kapnak valamit, aztán meg hisztiznek, ha mégse. Nem kötelező jófiúnak lenni, lehet tököt növeszteni és korrekt módon, határozottan, de megalázkodás és hízelgés nélkül viselkedni a nőkkel, az valószínűleg még működik is.

2015. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi értendő a jófiún. Mert én sok jó embert ismerek, köztük sok férfit. Igazán jó emberekről beszélek, minden tiszteletem az övék.

Az egyszer biztos, hogy az itt nyafogó, rosszindulatú majmokra nem hasonlítanak.

2015. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudtok az egészről, ne okoskodjatok!
2015. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!