Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek igazan se**fej?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek igazan se**fej?

Figyelt kérdés
Eszrevettem, hogy a noknek nem a "jofiuk" tetszenek, hanem a se**fejek. Arra lennek kivancsi, hogyan valhat egy jofiubol se**fej :)
2012. febr. 25. 19:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Neked könnyű lesz! csak írj ki még pár ilyen hülye kérdést és már az is leszel egyből :P
2012. febr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
dugd a se.ggedbe a fejed:És kész is a se.ggfej :DDDD
2012. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

azok a ribancok,akikről te beszélsz!

a nőknek nem kellenek a seg*fejek!

mármint én onnan tudom,h elég nagy seg*fej vagyok,és most ezen próbálok változtatni,h elnyerjem egy igazán rendes lány szívét...

2012. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Közelebb vagy hozzá, mint hinnéd ;) :D
2012. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Legyél bunkó, udvariatlan káromkodj, mint egy kerge csótány a szóba jobb felső sarkában, mindenhez legyen véleményed, legyél te a tuti. Egyszerűen legyél utálatos. :D

De szerintem nagyon sok lány van akik seghfej ellenessek. :P

2012. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy tul udvarias, odaado es megerto vagyok, erre mindig azt kapom, hogy legyunk baratok es a tokom tele van. Igazabol nem akarok igazi se**fej sem lenni, de valahol a ketto kozott kellene es nem tudom, hogyan vetkozzem le ezt.
2012. febr. 25. 19:49
 7/21 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Ne legyél se**fej! Nagyon nem vonzó szerintem./L
2012. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A bugyuta csajok szeretik a se"fej pasikat. A NŐK a normális pasikat szeretik.
2012. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Akkor nyújts többet a kedvességed, megértésed mellet, hogy érezze a lány, hogy tetszik neked, tiszteled, kell neked. És akkor talán nem csak barátok lesztek. ;)
2012. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nos ismerek egy not, aki tenyleg igazi erett no. De nem vagyok eleg neki ugy erzem, mert tul kedves es figyelmes vagyok es csak baratnak tekint. A se**fejekhez vonzodik. Valtoztatni akarok magamon. Tul romantikus alkat vagyok.
2012. febr. 25. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!