Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi miért hiszi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért hiszi azt magáról hogy ő egy rendes jófiú, aki megbecsüli a nőket?

Figyelt kérdés
Sokan itt azt írják hogy ők rendes fiúk, miközben a válaszaikból nem tűnnek annak. Minden nő szerintük gonosz, meg k*****. Bezzeg ha egy női kérdező általánosít hogy minden férfi szemét, akkor már egyből jön a pocskondiázás. De ha egy férfi kérdező általánosít nőkkel kapcsolatban akkor igazat adnak neki. Szerintem ezeknek a férfiaknak inkább a személyiségükkel van gond. Én is csalódtam a férfiakban, de nem mondom rá minden férfira hogy aljas.
2015. szept. 3. 20:20
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Ezek a kérdések,akár ha egy nő kérdi, hogy miért ilyenek a férfiak, akár egy férfi,hogy miért olyanok a nők,amilyenek, csak arra jók,hogy veszekedhessünk egyet, de egyről a kettőre nem jutunk.
2015. szept. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
78%

"Miért legyek velük rendes hitelbe? Kedveskedjek, udvariaskodjak max. egy nagy nehezen a fogai között kiszűrt köszönömért"


Gyönyörű példa az itteni "rendes" fiúkra.

Egy rendes fiú nem ellenszolgáltatásért rendes, hanem mert ilyen a jelleme.


Aki csak akkor rendes, ha érdeke fűződik hozzá, az nem rendes fiú, hanem érdekember. Uff :D

2015. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Ja, csak ha hosszú évek óta csak ad az ember, és lúfact nem kap vissza, legfeljebb megaláztatást és lekoptatást, egy idő után elgondolkozik, hogy mégis miért legyen kedves? A semmiért? Hogy növelhesse a csajok amúgyis egekig érő egóját? Ja hogy ő maradjon továbbra is kedvesrendesaranyos, ha meg semmi eredményt nem ér el ezzel, akkor biztos rossz helyen keresgél, csak modelleknél próbálkozik (nyilván egy önbizalomhiányos ember a 10/10-es nőknél próbálkozik csak, teljesen ésszerű), blablbabla, blablabla.
2015. szept. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

23:33, én is ezt brekegem, de természetesen erről ők nemvesznek tudomást, elvégre "benne van a pakliban".

Azért érdekelne, ha 1 napra testet cserélnénk, akkor mégis hogyan csajozna be.

2015. szept. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Törpi, ahogy mondani szoktam, a magyar politikus nagyon könnyen szónokol a luxusvillából meg a 3 balatoni nyaralóból, minden hétvégén a bmw-ben kokaint szipuzva egy tini csaj seggéről, hogy fejlődés van az országban, a keresetek valami csodálatosan emelkednek, az emberek jólétben, vidámságban élnek, és tulajdonképpen az egész unióban a mi kicsiny országunknak vannak a legjobb gazdasági mutatói. Valahogy így van ez a nők férfiakról hangoztatott véleményével is. Amíg minden ujjukra jut 10 igényeiknek megfelelő álompasi, illetve fiatalok és feszes a popsi, minek ismernének el bármit is? Mikorra 35-40 évesen rájönnek, akkor meg már tök mindegy. Ők 10-15 éve élnek házasságban valami ősparaszttal, aki bántalmazza őket testileg-lelkileg, szültek neki 2 gyereket, és a világért se hagynák el. Sokkal egyszerűbb a barátnőkkel kibeszélni mekkora egy mocskos állat férjük van, meg minden áldott nap ordibálni a partnerükkel éveken át ugyanazokért a piti dolgokért, amelyeket egyébként simán meg lehetne oldani, ha nem egy nárcisztikus idiótához mentek volna hozzá, akinek egy véleménye létezik, a sajátja. Természetesen ezek a "párok" utána értetlenül állnak azelőtt, miért önbizalomhiányosak a gyerekeik vagy egyáltalán miért nem úgy alakul az életük, ahogy kellene. A "jófiúk" meg 35-40 éves korukra rég felkötik magukat, elvégre a hormonok már a 20-as éveik elején elég brutálisan elkezdenek dolgozni. A másik részük meg eddigre pont le fogja tojni a becses nőket, és inkább karriert épít és hódol a hobbijainak. Úgy körülbelül ez a magyar valóság, de persze mindjárt jönnek a csajok, hogy én a Marson élek, ott látom ezeket a dolgokat.:))
2015. szept. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

"elgondolkozik, hogy mégis miért legyen kedves?"


Oké, felfogtam, a falnak beszélek. De fenntartom, egy kedves emberben ilyen gondolat fel sem merül. Aki ilyet gondol, az számító érdekember. Aki hazudik magának.


Én kedvesnek tartom magam. Soha nem merült fel bennem, hogy a kedvességért ellenszolgáltatás járna. Ilyen a természetem. Aki bunkó velem, azzal se vagyok bunkó, inkább a jövőben elkerülöm.


Nem értem, miért jó nektek, hogy azt hazudjátok, hogy kedvesek vagytok. Fényévekre vagytok a kedvesség fogalmától, annyira, hogy még csak nem is értitek, hogy miért nem vagytok azok, és hogy milyen egy valóban kedves ember. Kár, mert szerintem ha kedvesek lennétek, úgy alapból, akkor sokkal jobban éreznétek magatokat.


Kedvesnek lenni ugyanis jó érzés. Nem értem, miért nem tölt el jó érzéssel titeket az, hogy ha kinyitjátok egy lánynak az ajtót, akkor megköszöni. Miért kell úgy megélni, hogy "odaböfög egy köszönömöt"? Ez annyira sértő!

Ha valakinek segítek, azt nem ellenszolgáltatásért teszem. Hanem mert neki szüksége van rá és/vagy megtehetem. Nem vagyok köteles előreengedni a kismamát a sorban, mosolyogni a pénztárosra, segíteni a kollégának, ha lefagyott a gépe, ruhákat adományozni a vöröskeresztnek. Szigorúan véve nem is kapok érte semmit. De akkor is jó érzés, hogy valakinek jobbá tettem a napját. Kár, hogy ti nem így látjátok. Valószínűleg nem lennétek ennyire megkeseredettek.

2015. szept. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

26: Értem.


De mi van azokkal a férfiakkal, akiket le se sz*rnak a nők, még így is kedvesek maradnak, és a nők ugyanúgy le se sz*rják őket. Ezeket a férfiakat nem sajnálod?

2015. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Azokat nem, mert nekünk lúzer birka fiúknak minden körülmények között kedvesnek kell lennünk egyesek szerint, csak az a baj, hogy egyszer ráébred az ember, hogy minek strapálja magát? És valóban úgy kell megélni,hogy "kiszűr a fogai között egy köszönömöt" jó esetben. Ha ez történik, akkor máskép nem élhetem meg :)
2015. szept. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Aki kedves, az számító érdek ember...lehet, de akkor most elfoglak keseríteni,mert a legtöbb a nők számára vonzó férfi is csupán azért kedveskedik legtöbbször, hogy minél előbb bejusson a csajok kis bugyikájába. Vagy ez nem is baj, igaz?
2015. szept. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
vagyis, aki azért kedveskedik, hogy cserébe kapjon érte valamit, így akartam írni.
2015. szept. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!