Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik országban/bolygón...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik országban/bolygón élnek azok a srácok, akik szerint minden normális nő foglalt?

Figyelt kérdés
Tényleg nem értem ezeket az embereket... Kapásból egy tucat nőt tudnék mondani a saját ismeretségi körömből, akik normálisak is és már évek óta egyedülállóak. Vagy mit jelent ezeknél a férfiaknál a "normális"? Nem lehet, hogy túl magasak az elvárásaik, az azoknak megfelelőek (külsőre és belsőre majd' tökéletes nők) meg emiatt nyilván mindig foglaltak?
2015. szept. 5. 16:03
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ezek a nők diplomásak, dolgoznak, illetve egyetemisták, teljesen piacképes szakokon tanulnak. Csinosan, nőiesen öltözködnek, igényesek a külsejükre, de nem cicababák. Különféle hobbikkal rendelkeznek, széles érdeklődési körrel és akár komolyabb témákról is el lehet velük beszélgetni. Emellett tudnak sütni-főzni, háziasak, természetre pedig nyitottak, barátságosak, mosolygósak.
2015. szept. 5. 17:38
 12/24 anonim ***** válasza:
70%

10: Te pedig félreérted mit jelent a leszólítás:


-Nappal odamész egy neked tetsző lányhoz. Beszélgetsz vele 10-30 percet és elkéred a számát randizásra. Utána randiztok és ismerkedtek egymással.

-Éjszaka odamész egy neked tetsző lányhoz. Beszélgetsz vele 2-3 órát és elkéred a számát randizásra. Utána randiztok és ismerkedtek egymással.


Lehet 2, lehet 3, lehet 5, lehet 8 randi után fekszetek le.


Szóval semmi nem az azonnali lefekvésről szól.

2015. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
ma 17:38 na ne viccelj! ez fizikai képtelenség amit állítasz! szerintem ők is szupermacsóvezéralfahímről álmodoznak vagy extra magasra teszik a lécet!
2015. szept. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Akár be is mutathatnál egy ilyen ismerősödnek, persze, ha nem csak a természetre, de egy olyan emberrel való ismerkedésre is nyitottak, aki jelenleg egy gyárban melózik :)
2015. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
ja, és külsőre sem épen egy főnyeremény, de a nyitott lányokat ez gondolom nem zavarja :)
2015. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
#14 Nem fog, mert nincs ilyen ismerőse, csak kamuzik.
2015. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Remélem nem haragszotok meg, ha nem bököm oda egyik ismerősömnek se, hogy "hé, itt egy csávó gyakorikerdesek.hu-ról, akit én sem láttam még életemben, nem tudok róla semmit, de megismerkedne veled".
2015. szept. 5. 19:15
 18/24 anonim ***** válasza:
Ha ismernél, akkor sem említenél meg egyik ilyen ismerősödnek sem. Akárhogy írod, hogy nyitottak, meg kedvesek, stb. biztos, hogy nem adnának egy magam fajtának esélyt, és ezt te is jól tudod.:) Ugye jól gondolom?
2015. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
kamu az egész! menj máshová hazudozni!
2015. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Ti komolyan gondoljátok, hogy odaállok valamelyik ismerősöm elé, hogy beajánlottam vadidegeneknek egy anonim oldalon és legyen szíves ismerkedjen velük? Ha akarnak, majd maguktól társkeresőznek vagy akármi, de én nem vagyok párközvetítő, bocsánat.
2015. szept. 5. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!