Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ha randiztok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha randiztok egy nővel, mi történik ha elmúlik az újdonság varázsa érzés?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy az kapcsolat korai szakaszában, az első pár héten még sokkal jobban teper egy férfi. Ám utána olyan mintha kicsit visszább venne a tempóból. Ilyenkor nekünk nőknek meg kellene ijednünk? A férfiak ilyenkor tényleg kevesebbet akarnak a nőktől?
2015. szept. 6. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Pont ellenkezőleg. Azt a tüzet ami van kellene jobban elkezdeni szítani. Hidd el utána mi is fogunk még több fát hozni rá. :)


22/F

2015. szept. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen helyzetben vagyok egy sráccal... eleinte folyton áthívott magához, mostmeg már megelégszik annyival, ha egyszerre végzünk a melóban és akkor tudunk találkozni... Kicsit megijedtem, hogy lehet már nem érdeklem annyira... de viszont számon kérni nem akarom...
2015. szept. 6. 09:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Te mit tettél a kapcsolatért. Vagy csak elvársz?
2015. szept. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem én is tettem a dologért. A héten is át akartam hívni magamhoz, de először fáradt volt, mondjuk azt akkor láttam is rajta. Aznap elég rossz hangulatban volt, szóval úgy voltam vele, hogy nem erőltetem, ha fáradt akkor csak miattam ne jöjjön át.
2015. szept. 6. 09:36
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

1# vagyok.

És az nem jutott eszedbe, hogy azért jöjjön át, hogy te tehess érte? Hívtad volna át azért, hogy mondjuk az öledben, vagy karjaidban pihenhessen. Legközelebb 2x annyi fával jött volna, és azt már csak is érted gyűjtötte volna. :)

2015. szept. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na jó azért a dolog nem ennyire egyszerű... Én inkább óvatos vagyok vele, mert volt már abból gondunk, hogy ő azt hitte megbánt engem. Nagyon fél attól, hogy egyszer valami olyat tesz velem ami miatt megbánt. Többször is mondtam már neki, hogy ne féltsen ennyire.
2015. szept. 6. 09:48
 7/7 A kérdező kommentje:

Illetve attól is fél, hogy egyszer igazán megszeretem és miatta így sebezhetőbb leszek. Tudom ez így hülyén hangozhat, de tényleg ez van benne.

Több mint fél éve ismerem, és kb egy hónapja jöttünk össze. Az előtte lévő hónapokban amikor csak barátkoztunk kialakult közöttünk egy nagyon jó baráti viszony. Már akkor is többször kérdezte, hogy szóljak ha megbánt valamivel, de én mindig mondtam neki, hogy nem bántott soha semmivel se. :)

2015. szept. 6. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!