Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, benneteket hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, benneteket hogyan utasítottak már vissza?

Figyelt kérdés

Írnátok KONKRÉT példákat, szituációkat? A következőkre lennék kíváncsi:

Milyen helyzetben próbálkoztatok?

Mi alapján választottátok ki a nőt/lányt, akinél bepróbálkoztatok?

Milyen szöveggel indítottatok?

Pontosan hogyan utasítottak el, milyen szavak hangzottak el?



2015. szept. 9. 19:25
1 2
 11/19 Clark Kent.. ***** válasza:
100%

Nos, amikor elutasítottak, akkor velem is az volt a helyzet, mint az 1. válaszoló esetében.


De itt is látszik, hogy mennyire nem az eredmény, hanem a mentalitás a fontos.


Ha elutasítanak, mész tovább. Nem kell vele foglalkozni. Előbb utóbb úgyis össze fog jönni valakivel. Ha meg szorgalmasan gyakorolsz, akkor akár több barátnőd is lehet.


Tapasztalat. :D

2015. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

# 6: Akkor ezek nem saját tapasztalatok?

Pedig tényleg érdekelne, hogy milyen kontextusban hangzik el ilyesmi egy nő szájából...

2015. szept. 9. 21:45
 13/19 anonim ***** válasza:

Buszmegállóban megláttam egy lányismerősömet, a barátnőjével, majd odamentem hozzájuk és köszöntem: "Neked ki mondta, hogy idegyere?"


Egyetemen, odamentem egy nőhöz, akivel közös óránk volt, beszélgetni, ismerkedni, erre: "Kopj le"


Nem szóban ugyan, de szerintem az is egyértelmű visszautasítás, ha nem jön el a randira a nő.


Ha rám se néz, tőmondatokban válaszol, az is felér egy visszautasítással.


"Én most jól elvagyok egyedül" - elutazott síelni, 1 hét múlva kapcsolatban volt egy macsó jóképűvel.


Infó szakon voltam, ott kevés nő volt, viszont nagy részük iszonyat beképzelt és bunkó volt és nem csak velem. Akivel lehetett beszélgetni, azok meg főleg arra játszottak, hogy valaki megcsináljon helyettük mindent. Volt 1-2 normálisabb, de azok mind több éves kapcsolatban voltak (vajon miért).


Egyébként, manapság, ha utcán, parkban megszólítok valakit 90%-ban, nagyon kedvesek szoktak lenni, mosolyognak, lehet velük beszélgetni, szóval vannak normális nők, ezt aláírom, csak korábban nem volt szerencsém :(

2015. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
64%
No, mesélek egy másik oldalt. 10 évig énekeltem egy kórusban, sokat jártunk fellépni, én szerettem énekelni, hívtam is ismerősöket, mikor volt koncert. Főiskolán (infó szak) egyik akkori pasi évfolyamtársam kinevetett és kornyikálásnak minősítette. Nekem ez nagyon rosszul esett. Utána meg be akart próbálkozni, hát nem jöttem össze vele. Aki akar tőlem valamit, ne minősítse le, ami nekem fontos.
2015. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom felsorolni az összeset, mert eddig rengeteget kaptam. Igazából csak visszautasítást kaptam eddig.

Egyetemen próbálkoztam a legtöbbet. Volt, hogy odamentem elhívni, de válaszként csak kiröhögtek a barátnőivel.

Vagy csak annyit mondott: "bottal se nyúlnék hozzád!"

A legtöbb esetben a külsőmre tett a kiszemelt nő valamilyen negatív megjegyzést.

2015. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
# 15: Milyen megjegyzést tettek a külsődre?
2015. szept. 11. 17:42
 17/19 anonim ***** válasza:

Ronda vagy.

Ezt ugye te se gondoltad komolyan?

Nekem nagyon nem jössz be.

Csúnya vagy.

2015. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Atombombával még nem. :D Amúgy már volt minden.
2015. szept. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Vele egyszer találkoztam, és közölte, hogy a végén levő ölelés sok volt neki... :D Na mindegy, aztán végül beszélgettünk még sokat, legalább egy hónapon keresztül. Ma el akartam hívni egy belépős strandra, amiről maradt - szobakiadók vagyunk - belépő idő, a karórán. Hát gondoltam megkérdezem. Elutasított, sőt, ezt írta: "Nem érzem azt, hogy köztünk több is kialakulhatna szimpla barátságnál, ne haragudj"

Erre csupán 2 szóval válaszoltam: "Tudomásul vettem" Ez 2 napja volt, azóta se szó, se beszéd... :D Akkor volt olyan, hogy randi végett direkt elmentem vidékről Budapestre - ugyanis itt tanulok - hogy találkozzak egy lánnyal. Margitszigeten sétálunk, úgy egy negyed órája, és éppen válaszolok a feltett kérdésére - még a randi előtt gondolkoztam, hogy vegyek e virágot? atán inkább hű maradtam magamhoz, nem vettem :D - aztán egyszer csak benyögi ezt a dumát: "Jó, szerintem hagyjuk abba, ne haragudj, de nem érzem azt a szikrát!" - :D Mondom magamba: b+ :) ezért utaztam 200km-t :) végül ezt közöltem vele: "Rendben, köszönöm hogy őszinte voltál velem, hát akkor további szép napot" Elköszöntünk! És most figyelj!: letiltott :D WÁÓ :D Háhá :) Na mindegy. :D Egyébként ez a kettő ami most így a fejemben van. De átalában se szó, se beszéd szublimálnak, elillannak mint a közpénz! :D És pislogok kettőt, és le vagyok tiltva. :) Holott mint a fenti 2 példa is illusztrálja, nem vagyok egy vérmes pasas... 24 éves vagyok.

2015. szept. 14. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!