Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaszi8804 kérdése:

Túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés
Érdekelne a véleményetek. Ma este rosszúl lettem, nagyon fájt a gyomrom, hányingerem volt. Mondtam a párommak, hogy nagyon nem érzem jól magam. Kb.20 perc elteltével a rosszúlletem fokozódott, légszomj, azt követően hányás (kb 10 percen át ). A párom ezek után annyit kérdezett, hogy kérek -e egy pohár vizet vagy esetleg vmi enni-inni valót . Nem kértem. Majd nyugtázta azzal, hogy akkor magamra hagy és megy a barátjához. Ez most azért kiverte a biztosítékot nálam . Joggal?
2014. szept. 23. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért elég tapló dolog volt részéről. :)
2014. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

ez g*ciség volt már bocs

házasok vagytok?

2014. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát, végül is, nem a halálodon vagy, nem?

Ugyanakkor neki a haver miért volt fontos?

Szóval van pro és kontra is.

2014. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

megkerdezte hogy kersz-e valamit , hogy tudna segiteni

ha nem tud segiteni miert szenvedjen veled otthon ? ha nem tud segiteni :)

2014. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Most őszintén mit vársz? Hogy nézze a haldoklásodat? Ha ezt várod akkor igen nagyok az elvárásaid.


Nálunk a férjemmel volt olyan hogy nagyon szarul voltam (beteg, 1 hónapig)...így nem tudtam elmenni vele meglátogatni az anyját, örültem hogy élek.... de nem vártam el, hogy ne látogassa meg....mondtam hogy menjen nyugodtan. Attól hogy otthon ül velem nem gyógyultam meg hamarabb....Ha haverozni akart volna menni azzal sem lett volna semmi gond.

2014. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem rosszul esett volna. otthon maradhatott volna veled, ápolhatott volna, összebújva megnézhettetek volna egy filmet. már csak azért sem tudnék a helyébe nyugodt lelkiismerettel elmenni, mert mi van, ha rosszabbul leszel, és nincs aki segítsen?
2014. szept. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Valóban nem a halálomon voltam,de azért jól esett volna ha megkérdezi,hogy vigyen-e el orvoshoz.Nem vagyunk házasok ,együtt élünk.Nálam ez a dolog homlokegyenest másképp működik .Ha valaki beteg ,ápolni és segíteni kell ..Mint egy anya a gyermekét.Függetlenül attól ,hogy nő vagy férfi ,csecsemő vagy felnőtt .
2014. szept. 23. 21:12
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Eleg nagy paraszt, nem tudom miota vagytok egyutt, de igy kb akkor viselkedik egy csavo, ha csak meg akar dugni (azt meg latta, hogy nem fog aznap este). Nekem ilyen lenne a baratnommel, biztos vele maradnek es segitenek, teljesen termeszetesnek veszem ezt, o is segitene nekem.


25F

2014. szept. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Valoban maradhatott volna veled, de en teljesen megertem, hogy elment... Lehet nem birja ezt a hanyos temat, vagy nem akart o is megbetegedni, mert eleg az is, ha egyikotok beteg...

Am jobbulast!:)

2014. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy az ilyen emberek milyen értékrenddel rendelkeznek ...En sosem hagynám ott őt fordított helyzetben.De mostantól lelkiismeret furdalás nélkül megteszem.Csak azt nem értem ,hogy hányás közben hogyan lehet orvost hívni vagy akármilyen segítséget ha egyedül vagy?
2014. szept. 23. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!