Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság olyan sok srác nem talál lányt magának?

Figyelt kérdés
Sok fiút hallok panaszkodni, hogy nem kell a lányoknak, stb. A lányok lettek ennyire válogatósak az utóbbi időben, vagy mi lehet a konkrét oka ennek? Ezzel párhuzamban meg egyre csak nő a "támogatásért" cserébe ismerkedő lányok száma globálisan. Nyilván ez amiatt van, mivel egyre több férfinak nem jut nő manapság, így egyre nagyobb a kereslet a szolgáltatást nyújtó lányok iránt. Miért van az, hogy egy átlagosnak mondható fiúnak kész művészet lányt találnia? Ennyire magasan van a mérce a mai lányoknál, hogy szinte csak a tökéletes jöhet szóba meg az aki hibátlan egzisztenciával rendelkezik? Itt most nem magamról beszélek, mert én már idősebb korosztály vagyok amúgy is, csak érdekelne, hogy más hogyan látja ezt a témát.

2015. szept. 29. 04:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%

Az emberek többsége baromi rossz önismerettel, emberismerettel rendelkezik, és sokan nem képesek másokkal kommunikálni, bármilyen embei kapcsolatot kialakítani. Aki egy rendezvényen hozzászól egy számára idegen embernek, akár csak azért, hogy készítsenek róla egy fotót, azon már meglepődnek. Pedig teljesen természetesnek kellene lennie, hogy közösségben élünk, kommunikálunk másokkal, nem elszigetelten másoktól. Több kérdésnél volt már itt olyan, aki panaszkodott, hogy nem talál társat, és kiderült, hogy hát igazából barátai sincsenek.


Nem tennék hibássá itt semmiféle technikai eszközt, mert az eszköz nem hibás abban, ha rosszul használod. Ugye, egy ép eszű embernek teljesen evidens, hogy a mikrohullámú sütő nem arra való, hogy a frissen fürdetett macskát megszárítsuk benne, no, de ez szélsőséges példa volt. Aki képes a helyén kezelni a dolgokat, az képes az előnyére fordítani a rendelkezésére álló lehetőségeket, eszközöket, és van élete, aki nem, az függővé válik tőlük, elszigetelődik másoktól.


No meg kialakult egy világ, hogy mindenhez gyorsan hozzáférhetsz, és ezt sokan nem lehetőségként élik meg, hanem elvárják, mindent akarnak és azonnal, és ha nem kapják meg, hisztiznek. Én gyerekként még papíron, postán keresztül leveleztem, napokat, heteket kellett várni egymás válaszára, a vezetékes telefon igénylése is időt vett igénybe, nem kaptunk azonnal, és az is nagy szám volt, mikor a család hozzájutott, nem lehetett akárkivel akármikor beszélni, ma meg mindenkinél ott lehet egy mobiltelefon, akár egy olcsó is, ami azonnali kapcsolattartási lehetőséget biztosít (még a WC-n is...).

És én még nem vagyok öreg, a 80-as évek első felében születtem, nagyon felgyorsultak a dolgok.

2015. szept. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%
bocs a hibás toldalékolásért, nem olvastam újra a mondatot, mikor elküldtem
2015. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
32%

A női logika szerint ez teljes egészében a férfiak hibája, mert érzelmi analfabéták, akik képtelenek azzal a bunkó fejükkel megérteni a kifinomult női érzelmeket és nem képesek megérteni azokat a rettentően nyilvánvaló jeleket, amiket a nők küldenek feléjük és észre se veszik, hogy ha egy nő akar valamit (lásd. legyél X Professzor és olvasd a gondolataikat, máskülönben egy nulla vagy).


A férfi logika szerint meg.... ki nem szarja le, senkit nem érdekel a férfi logika, az amúgy is egy gusztustalan patriarchális dolog.

2015. szept. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
35%
13 assal értek egyet! azért mert a média kimosta a nők maradék agyát hogy a te megérdemled a tökéletest neked az jár! igen a mi hibánk mert nem közeledünk felétek nincs bennünk romantika kedvesség nem tudunk udvarolni! melyik mai nőnek kellenek ezek? egyiknek se! mi vagyunk a hibásak férfiak Nem szabad bántani a nőket. Tudod, ők a világ áldozatai, minden ostor rajtuk csattan. Mindenki szemétkedik velük, de ők semmit sem követnek el. Majd megkúrelja az élet őket, de azért meg lehet segíteni azt egy-két parasztlengővel.
2015. szept. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
25%

A legtöbb huszonéves barátomnak, haveromnak időről-időre van barátnője vagy legalábbis alkalmi kapcsolata, pedig egyikük sem egy kigyúrt milliárdos Adonisz :D Ritka közöttük az, aki pl. annyira zárkózott vagy kocka, hogy soha semmi ne jönne össze neki (konkrétan egy srácról tudok a haverjaim közül, aki huszonévesen még csak nem is csókolózott).


Szerintem a férfiak többsége ezzel így van, legfeljebb ezen az oldalon panaszkodnak sokan (általában ugyanaz a pár ember), ezért tűnik úgy, hogy sok srác nem talál magának senkit.

2015. szept. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%

Talán mert még mindig sok lány és fiatal nő keresi a szőke herceget a fehér lovon, az elképzelésükből pedig nem adnak alább, nem alkusznak meg. Értsd: magas a mérce náluk és ha nem ütöd meg, mehetsz a sunyiba! Divat nagyvárosi szinglinek is lenni a nők körében (és használni a férfiakat, mint a papírzsepit, mert hát disznót már csak nem fogok tartani azért a kis kolbászért amire szükségem van belőle), köszönjük meg a Bridget Jones és egyéb hasonló filmeknek. :D Az internet kapcsolat romboló és embert formáló hatásaira most nem térnék ki. Aztán persze sok nő álmodozik még mindig a "jófiúkról", ennek ellenére csak a "rosszfiúkra" buknak (tisztelet a kivételnek, ami adott esetben tapasztalataim alapján konvergál a 0-hoz) akik majd velük és csak velük lesznek rendesek. Persze amikor a "rosszfiú" nem hozza be az elvárást, értsd sz..ba se veszi a barátnőjét, megcsalja, stb, akkor jön a már jól ismert aforizma, miszerint is minden férfi disznó. :D


Akinek nem inge, az tudjon mit csináljon vele. ;)

2015. szept. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
72%

Egy nőnek az kell hogy legyél vagány, népszerű, divatos, nagyszájú, gazdag, jóképű.

Ha ezeknek valaki nem felel meg akkor nagyon nehéz dolga van a nőknél.

2015. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
60%

Első vagyok

Amit a 17. Le irt ott rejlik az igazság

Lehet csürni facsarni de a lényegen nem változtat :) ;)

2015. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
59%
Azért, mert aki manapság srác, az tizenéve jó eséllyel a számítógép zsinórjaiba gabalyodva nőtt fel. Nem játszott a szomszéd kislánnyal papásmamást, nem ismerte meg a lányok gondolkodásmódját, lelkivilágát, szükségeit. Az ismeretlen terület pedig mindig félelemmel tölti el az embert. Ezért ők félnek. Nem mernek kezdeményezni, nem tudják, mit kéne tenniük, hogyan adhatnák el magukat a csajoknak.
2015. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
26%

Egyszerű ügy. Anyagi okai vannak. Ez érthető is, régen se volt másképp csak akkor szabályok között zajlott a párválasztás nem úgy mint ma.

Most látszólag szabadság van de a szabadság mértéke a pénz.. Most sem létezik szerelem csak most nem szülői kényszerből vagyon gyarapításból választanak párt a lánynak hanem a lány választ magának anyagi megfontolásból párt. Nincs semmi új a nap alatt.

2015. szept. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!