Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Onismeret=boldogsag? Egyeterte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Onismeret=boldogsag? Egyetertetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek, akik idot es energiat is forditanak arra, hogy megismerjek onmagukat, nem konnyebben erik el a celjaikat? Akar munkaban, akar parkapcsolatban?


Pl. az ide irogato emberek, akik panaszkodnak, hogy rossz egyedul es nem talaljak a megfelelot. Tudjak egyaltalan kit keresnek?

Miert nem forditjak az egyedul toltott idot onmaguk fejlesztesere? Miert nem probalnak meg egyedul boldogok lenni, hogy aztan a parkapcsolat is konnyebben kialakuljon?

Eveket elpazarolnak az onsajnalatra, mig ekozben felepithettek volna az eletuket.


Tudom, hogy kulonbozoek vagyunk, de ez nekem akkor is felfoghatatlan.


Mi a velemenyetek? Mitol fugg, hogy ki hogy all ehhez a temahoz? Talan, hogy mennyi kitartasa es lelki ereje van?



2015. okt. 1. 21:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ha szakember segitsege kellett, akkor az kellett. O csak aszisztalt, de te csinaltad vegig.


Inkabb arra gondoltam, amikor valaki kapcsolatfuggo es a parjatol varja a megoldast. Vagy csak elvegetal mellette.

2015. okt. 2. 17:58
 12/14 anonim ***** válasza:
"Onismeret=boldogsag" Ezzel így konkrétan nem. Szerintem erőt kell vennie magán az embernek, hogy tudatosítsa magában, hogy ez az egész egy játék, és akkor nem fog feszengeni, és akkor így majd magához vonzza azt az embert, akivel boldog lehet. Mert akkor pozitívan áll hozzá a dolgokhoz, pozitív életfelfogású emberre meg amúgy is könnyebb felfigyelni. Szóval, hogyha megérti, hogy ez a sors, hogy ez színdarab, akkor talpraesettebben fog nekiállni a dolgoknak, és optimista lesz, és innen már a kisugárzása is amúgy jó lesz.
2015. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
Ismerem magamat, meg tudom is kit keresek, mégse találok olyat. ha találok akkor foglalt.
2015. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Saját magam is ezzel a problémával küzdök. Kulcsfontosságu dolog, szerintem, ebben az, hogy kikkel vagyunk körülvéve. Ha a környezetünkben olyan emberek vannak, akik állandóan önsajnálkozással vagy mások hibáztatásával foglalkoznak, akkor elég nehéz elmélyülnünk a dolgok pozitiv felfogásában, merthogy a legfontosabb, hogy milyen szemszögböl nézünk a nehézségekre, problémákra. Ebben a világban, tényleg, nagy kitartásra van szükség ahhoz, hogy ne mennjünk, ugymond "a folyó irányában" és felépitsünk egy olyan rendszert amely a lehető legefektivebben el tud minket határolni a negativumtól. Az én véleményen, hogy ha elsajátitunk néhány pszichológiai trükköt és az életben helyesen tudjuk kihasználni akkor ez nagyban hathat sajátunk és szeretteink jólétéhez
2015. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!