Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és még soha nem volt barátom, mert egyszerűen nem vagyok képes megbarátkozni önmagammal. Igazság szerint "kívülről" szép vagyok, sok mindenkinek tetszem. De soha nem mertem senkit közel engedni magamhoz, mert a felszín alatt...Jesszus..brutális vagyok.

Van egy srác, akivel most alakulnak a dolgok. Én már nagyon szerelmes vagyok, és látom rajta, hogy én sem vagyok közömbös számára. Szeretnék vele lenni, viszont rettegek a folytatástól.

Mindig ezen a ponton szúrtam el, egész életemben. Amikor már úgy igazán kialakulna vami, mindig visszakozom. Ez már reflexszerűen jön nálam. Nem tudom átadni magam annak, amit igazán szeretnék.

Mert nem akarom, hogy majd a barátom csak elfogadjon. Azt szeretném, ha gyönyörűnek tartana.

Ami a probléma velem, hogy 0 mellem van, és pattanásos a hátam meg a..hát na..ez van..a fenekem...😥😭😖

Tudom, ez iszonyú gusztustalan, nem tudom mit tehetnék ellene...:S

Most elkezdtem szoláriumba járni, hátha javít valamit a helyzeten, de olyan hófehér vagyok, hogy úgy érzem csak pénzkidobás, mert 0 hatása van...:(

Nagyon stresszelek emiatt mostanság (mármint a srác miatt), sokat agyalok rajta, így alig tudok enni. Amúgy sem voltam egy túlsúlyos emberke, de a mostani 43 kg-mmal az a maradék "mellem" is eltűnt, ami volt. Vagyis nem volt, de push upban azért olyan volt, mintha lenne valami. Most mintha egy kisfiúra adnánk melltartót...

Mit tegyek?? 😢😞😱



2015. okt. 6. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Senki sem tökéletes és hidd el, hogy így tetszel a srácnak. Egyszerűen kezdj el nem azzal foglalkozni, hogy hú, nem vagyok tökéletes és inkább fordítsd az extra energiát arra, hogy elfoglalod magad a hobbiddal, olyan ruhákat veszel, amikben jól érzed magad, főzöl, akármi. Én sem voltam soha megelégedve magammal, de mostanra már rájöttem, hogy nem érdemes mások véleményére adni ilyen szinten, mert nem felelhetsz meg mindenkinek, de van, akinek meg úgy leszel tökéletes, ahogy vagy. :) Szóval hajrá!
2015. okt. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hízzál és lesz melled!
2015. okt. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem a vékony nőket, de idősebb is vagyok, meg foglalt is. Inkább deszka legyél mint kövér, csak legyél magabiztos, mosoly meg próbálj te kezdeményezni a srácoknál.
2015. okt. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
neked a barátoddal van bajod vagy a melleddel? ;D Szerintem ne akarj ennyit agyalni, ki kell simulnod, mint az EKG - aki mellett fesztelen, boldog és önmagad vagy az lesz az igazi. Ez a srác sem az valószínűleg. Ne keresd erőből az igazit, mindennek eljön az ideje és egymásra találtok.^^
2015. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na ha nem vagy közömbös az jó meg az is hogy 20+évesek vagytok,akkor már a srácok kinőnek a "nagy melleket akarok" korból,sőt a többség nagyjából sejti,hogy mi az igazság a meltartó alatt.

Mivel ez volna az első kapcsolatod nem valószínű,hogy az első randin dugni fogtok,addig meg ellehet menni kozetikushoz,bőrgyógyászhoz,boszorkányhoz,hogy tegye rendebe a bőrőd vagy legalább ajánljon valamit.

A szoli nem árt,és nem egyből leszel csoki barna,ott kell a fokozatosság,és az idő.


A brutalitásod miben nyilvánul meg?

2015. okt. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4. vagyok kimaradt.

"Mert nem akarom, hogy majd a barátom csak elfogadjon. Azt szeretném, ha gyönyörűnek tartana."

ne akard borzasztó fárasztó,hogy mindig tökéletes legyél.

És a srác is hatlamast fog koppanni az első "botlásodnál" értsd: előbb kel mint te és meglát smink nélkül.vagy böfizel eggyet,és a széplányok nem kakilnak.

2015. okt. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!