Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a nők miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nők miért nem képesek egy férfival a "közös jövő" építésére, s miért szeretnek inkább belecsöppenni a férfi által megteremtett komfortba?

Figyelt kérdés
Ezek a nők nem érzik kínosnak, hogy az úgymond "közösbe" nem tettek semmit? Egy férfi éljen külön, legyen ugyebár saját lakása/háza, lehetőleg legyen saját autója a mobilitás szempontjából, lehetőleg minden legyen a lakásban/házban, ami egy összebútorozáshoz alap lehet, egyszóval minden, ami az önálló élethez szükséges (és azon túl). Mennyi is ez pénzben? Azért jó néhány millióba belekerül. És akkor mit is hoz a nő? Hoz egy kis táskát három bugyival, két melltartóval, és büszkén teszi be a valagát a finom puha franciaágyba, a fotelbe, a kocsiba, a napozóágyba. Nemcsak olyan nőket látok pofátlanul egy egzisztenciálisan rendben lévő férfira rátelepedni, akik 20-as éveik jelentős részét végigbulizták, végigszórakozták, végigtombolták, hanem olyanokat is, akik otthonról, a szülőktől frissen szabadultak. Ezek a nők mit csináltak otthon? Nem ciki, hogy nincs semmijük? Nem számít paradoxonnak a büszkeségük?
2015. okt. 10. 18:41
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
#8: Hogyan-hogyan? Ez az elvárás! Nem? Miért tartják a húszas évei elején járó muskátlik vonzónak a 30-35 közötti férfiakat? Biztos nem azért, mert a 20-25 évesek olyan baromi felelőtlenek, hiszen közöttük is jócskán akad normális egyén, hanem mert van hol lakni, van hová menni, van hol rendezkedni, van hol pallért játszani, csak ne otthon kelljen éldegélni az ősökkel. Ezt egy huszonéves sráccal kevésbé lehet megvalósítani.
2015. okt. 10. 19:17
 12/27 anonim ***** válasza:
Ez kb pont olyan mint a kur.vaság. Mármint tök cigi pénzért a tested árulni, mégis millióan teszik...mert van aki igényt tart rá! Szóval ezekre a "jóba beleülős" nőkre is van igény, különben nem léteznének... Amíg van pasi, aki beengedi ezeket a nőket az életébe...addig nincs miről beszélni.
2015. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Cigi=ciki
2015. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
9-es, talán úgy, hogy ha már két ember fizet egy albérletet, az mindjárt sokkal elviselhetőbb anyagilag? Ja, hogy a nő akkor se tegyen bele semmit?
2015. okt. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Költőnő? ***** válasza:
ma a saját lakás a népesség 90%-ának is luxus még 30 évesen is. Albérlet meg sztem teljesen mindegy, h kié volt, v eredetileg közös... Egyértelmű költségek vannak, amink felezendőek mkét fél részéről. Ez sztem azért viszonylag egyszerű.
2015. okt. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

#11

A magyar férfiak kb. 90%-a, a kérdésben leírtakat a 30-as éveire sem tudja megszerezni önerőből.

Tehát nincs mibe belecsöppenni.

2015. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
91%

Mi az, hogy A NŐK? Először is bizonyos nők...

No meg van az a helyzet, amikor úgy ismerik meg egymást, hogy a férfinak már meg van alapozva az élete, a nő meg még csak most lép ki az iskolapadból nulla háttérrel. Pl. a szüleim úgy ismerték meg egymást (egyébként apám 7 évvel idősebb), hogy apámnak már évek óta volt biztos munkája, anyám meg akkor volt végzős a főiskolán (szegény családban nőtt fel, szóval a szülők nem tudtak a feneke alá tolni semmit). Ők még újsághirdetésen keresztül jöttek össze, leveleztek, találkoztak. Apám is szegény családból jött egyébként, szóval neki is csak a munka volt. Miután anyu befejezte a főiskolát, összeköltöztek, kaptak szolgálati szállást apám munkahelye révén, én még oda születtem, de mivel vizes volt, én meg folyton beteg voltam emiatt, onnan költözni kellett, na akkor vették már közösen azt a lakást, ahol felnőttem.

Egyébként meg nekem már lakásom lesz, mire férjhez megyek, saját lakás, mivel most van folyamatban, és még nem vagyok férjnél, és most épp kapcsolatom sincs. Nem a szüleim tolták alám, én gyűjtöttem rá, megdolgoztam érte.

Persze, van, aki beül a kényelembe, de azért ez nem igaz ám minden nőre.

Szóval ne általánosíts.

2015. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
# 9 Időpont ma 19:12 - Ezt ezt pont most nem kellene hangoztatni, mert épp mostanában szöktek fel az albérletárak, és a fizetések nem nőttek olyan mértékben. Egy kollégámnak vissza kellett költöznie a szüleihez, egy másik kollégám a férjével most néznek új albérlet után, mert kihúzták alóluk az eddigit, és bajban vannak, mert ismerősi alapon viszonylag kedvező bérleti díjjal tudtak ott lakni, csakhogy az új tulaj emeli a bérleti díjat, ami nekik már sok lenne.
2015. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
91%
"Mondjuk felénk egy normálisabb albérlet 15-20, max. 30 ezer " - Errefelé a többszöröse, főváros és környéke.
2015. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj hogy először kikeltek azok ellen a nők ellen (jogosan) akiknek semmije nincs de bele akar csöppenni a tutiba. Eddig értem.

De engem egy másik kérdésnél ugyanúgy lehúztak mert leírtam, hogy egy harminc fölötti férfitől elvárnám, hogy legalább albérletben lakjon valameddig, mert akkor el is tudja tartani magát. Én nem akartam senki tutijába beleülni huszonévesen mert a sors kegyelméből és munkából volt saját lakásom, de örültem amikor megismerkedtem az akkori párommal hogy azért nem csak anyucinál lakott, volt fogalma a számlák fizetéséről, össze tudott dobni valami kaját, tudta, hogy működik a porszívó.


És a nők nem azért szeretik az idősebb pasikat mert hű micsoda egzisztenciájuk van. Hanem az élettapasztalat, érettség miatt. 25 évesen ismertem meg 33 éves férjemet, neki egy 10 éves autója volt és albérletben lakott. Anyagilag én álltam jobban, bár ő többet keresett, de el is verte rendesen.

Most hogy már elváltam és újra egyedül vagyok, egy több, mint 10 évvel idősebb férfivel randizom. És most már az anyagiak annyi szerepet sem játszanak, mint eddig. Egyszerűen szeretem az idősebb pasikat. Az aki minden nőt aranyásónak tekint magából indul ki, valójában ő maga az anyagias.

2015. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!