Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, lányok! Ti ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Ti ismerkedésnél kölcsönösen keresitek a férfit?

Figyelt kérdés

Internetes ismerkedésnél, ha szimpatikusnak találjátok a férfit, kölcsönösen keresitek Ti is, vagy elvárjátok, hogy folyton csak Ő írogasson nektek?


Én hagytam már abba ismerkedést azért, mert a lány nem tudott 2 értelmes mondatot kifacsarni magából, vagy ha igen, akkor is roppant passzív volt.

Most legutóbb pedig épp azért hagytam fel egy nő keresését, mert teljesen egyoldalúan csak én írtam rá. Egyszer sem keresett. Számomra ez arról árulkodik, hogy nem akar semmit sem. Még ha elfoglalt is valaki, 5 perce csak van egy helló sziára, nemde?

Nem udvarolgatok senkinek egyoldalúan.

Ugye jól gondolom, hogy ha szimpatikus a férfi, akkor Ti is keresitek?


(nem kialakult kapcsolat, ismerkedés!)


24/F



2015. okt. 15. 13:57
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Egyébként nem értem, miért hiszi minden nő nyomulásnak, ha 1x-1x Ő kezdeményez beszélgetést... ez olyan kiábrándító... :\ Na ezért nem megy nekem az ismerkedés. Ennyire passzív a legtöbb nő, a saját tapasztalatom is ezt támasztja alá. Egyedül exemmel működött, neki volt bátorsága keresni is és éreztem végig, az elejétől fogva, hogy kölcsönös.
2015. okt. 15. 15:16
 12/25 MolotovPunk ***** válasza:
76%

Így van.50-50 százalékban.Mindkét fél tegyen bele az udvarlásba,ismerkedésbe.Nekem szinte mindig így jöttek össze később komoly kapcsolatok.


28/F

2015. okt. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

#10 Én belegondolok. :) Pont ezért nem is jelentem ki kategorikusan, hogy már pedig a férfinak kell keresni, és pont. Viszont, te most egy ismerkedési fázisról beszélsz. Ismerkedési fázisban én speciel borzasztó szégyellős vagyok, nekem kell az a megerősítés, hogy keressen az adott férfi. Én úgy gondolom, hogy mivel egyébként nem sugárzom azt, hogy "hagyjálbékén", nem rázom le, sőt, aktívan kommunikálok, elvégre örülök neki, hogy keres, az pozitív megerősítés kéne, hogy legyen. :)

Persze, nem minden nő ilyen, mint én. Valószínűleg mi nem találnánk a közös hangot, ha ismerkednénk, de attól még nem mindenki ilyen. :)

(És persze megint más szitu, ha már zajlik egy ideje a dolog, alakul valami az ismerkedésből. Nálam pl. akkor már jobban megvan az arányosság, hiszen addigra már valamennyire ismerem az illető szokásait, tuti nem zavarom, stb...)

(7-es voltam)

2015. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
#13 Igen, valószínűleg hozzád egy nyomulósabb férfi illene, mivel velem rövid úton megszakadna ez valszeg. Én 2x-3x keresem, ha utána nem viszonozza, szia.
2015. okt. 15. 15:52
 15/25 anonim ***** válasza:
82%
Tapasztalatlanabb koromban passzív voltam. De már az ismerkedésnél is szoktam én is keresni a srácot. Ha valaki nem érdekel, akkor azt elég gyorsan szoktam tisztázni.
2015. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ne szelektálj egyoldalúan a válaszok közül... nálam megy a 50-50% de így is érnek csalódások... én azt vettem észre, hogy a férfiak nagy része jobban érdeklődött, ha úgymond leszartam...

úgyhogy nekem ez saját tapasztalat, próbáltam már mindkét taktikát... :)

szerintem a 60-40%kal amúgy nincs baj, miért ne tehetne bele a férfi az udvarlásban többet? jellemzően a kapcsolatfenntartással a nő később úgyis aktívabban törődik

ha meghódít, és megvéd én gondoskodom róla és megvédem ha kell... nekem így szól az "egyezségem" a párommal

2015. okt. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
#16 Nos kedves válaszoló, ez is egy álláspont. Nálam nem jönne be. :) Tipikusan elutasítom a teperés, udvarlás gondolatát, mint olyat. Ha nem érdeklődünk egyformán, nem látom értelmét energiát belefektetni.
2015. okt. 15. 18:23
 18/25 anonim ***** válasza:

Most elgondolkoztam, hogy az ismerkedés fázisában mit is jelent a keresés, vagy az elvárás, hogy csak a férfi írogasson nekem.

Nálam általában úgy szokott zajlani, hogy mondjuk megismerkedünk egy társkereső oldalon, és email címet cserélünk. Akkor ott van egy megnyitott levél, ő ír nekem, én válaszolok, arra ő válaszol, erre meg én... A gémél 100 üzenetig egy levélként kezeli. Na most akkor ebben az esetben ki keresi a másikat?

Ha az én utolsó levelemre két napig nem jön válasz, akkor 1.) ha az eddigiek alapján úgy tűnik, hogy lapos a dolog, akkor hagyom annyiban, nem keresem, 2.) ha az az érzésem, hogy itt már volt valami kialakulóban, akkor rákérdezek, hogy mi van vele. Ha erre sem jön válasz, akkor szintén annyiban hagyom.

Ha mondjuk skype-on tartjuk a kapcsolatot, akkor ha látom, hogy belépett, akkor várok, hogy megszólítson (én állandóan be vagyok jelentkezve), ha nem teszi, akkor maximum egy szia. Ha nem felel, akkor békén hagyom, biztos elfoglalt.

Telefonon nem keresek senkit az ismerkedési szakaszban.


Szóval nekem most így nehezen értelmezhető, hogy mindig csak ő keres engem, és én soha őt.

2015. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
#18 én főleg chatre gondoltam, skype, facebook vagy akár társkeresőn belül. Persze egy emailezés az inkább ping-pong és az úgy oké is. De ha pl chaten nekem kell állandóan ráírni és nem képes rám köszönni, pedig fenn vagyunk, hagyom a francba. Ahogy tettem ezt most is nemrég.
2015. okt. 15. 18:53
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudtad? A nők elvárják, hogy mindenből részesüljenek, ami pozitív vagy hasznot hoz nekik, de amibe nekik is energiát kéne fektetniük, az "a férfi dolga". Nem egy olyan főiskolás lányt ismertem, aki elvárta, hogy mindig! a férfi keresse. Aztán mikor nem kereste, akkor ott sirdogált a barátnőinek, hogy pedig milyen jó parti volt a srác, de hát ha nem keresi, ő nem fogja, mert ő a nő. Nem tudom eldönteni, hogy ez vicces vagy szánalmas.
2015. okt. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!