Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak miért nem felelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért nem felelnek meg a nyugisabb, otthonülős pasik?

Figyelt kérdés
Miért kell ilyen egész nap ide-oda rohangálós mérgezett egérnek lenni, hogy az ember "aktív" meg "izgalmas" legyen egy nőnek? Elég sok időmet elveszi a munkám, tanulok is mellette, a szabadidőmben inkább ülök le egy kicsit nyugiban filmezni vagy olvasni, mint hogy étteremből moziba, moziból partiba rohangáljak. Ez miért akkora negatívum?
2015. okt. 24. 10:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mint írtam a volt pasim nem volt otthonülős,mégis lusta volt.Inni bulizni mindig volt energiája,megszerelni valamit,arra nem.
2015. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
20. Mi az, hogy " kell", hogy költsenek ránk meg vigyenek ide oda? Ezt nem értettem soha. Hogy lehet így gondolkozni? Utálom amikor 1 nő tőlem vár mindent, hogy fizessek, hogy szórakoztassam, hogy mindig uj és jó programokkal álljak elő. :S Az eszébe se jut, hogy kitaláljon valamit vagy esetleg ő vinne el engem valamilyen meglepetés programra. ÁÁÁá. Addig terjed a nők programigénye, hogy egy elmondhatatlanul unalmas kávézóban ücsörögjenek és utána elmenjenek ruhát venni. Én azt tartom normálisnak, hogy mindenki csinálja egyedül vagy a barátaival azokat a programokat amiről tudja, hogy a másik azon a programon baromira unatkozna. Közös programként pedig olyat csináljunk, amit mindkettőnk szeret őszintén és nem megjátszva és duzzogva megy el a másik fél. Pl:. Ha a csávónak videójátékozni van kedve akkor csinálja otthon esetleg a barátaival online addig a csaj elmegy vásárolni meg körmöshöz stb. De a közös programnak pl wellnes hétvége, és igen most nézzetek smucignak de ha eljön és nem fizet akkor legalább érezze jól magát és legyen vidmám felszabadult, és ne egy olyan aki mindenre húzza a száját.
2015. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!