Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék megismerkedni...

Szeretnék megismerkedni valakivel, de senki nem tudta felkelteni az érdeklődésemet. Ennyire unalmasak lennének az emberek, vagy miért untam rá az egészre?

Figyelt kérdés

Az összes randi ugyanaz,gyakorlatilag csak én dobok fel valami témát és ha nem járna folyton agyalnék folyton azon,hogy mi az ami nem lenne kommunikációs zsákutca a kiszemelttel,akkor csak a kínos csend maradna.Mindenki így van ezzel,vagy csak én fogom ki a kukákat?Elég unalmas és fárasztó,hogy ha csak én töröm magam az ismerkedésen,a leányzó meg csak fél mondatokban tud válaszolni.Eléggé elvette a kedvem az egésztől,hogy csak ilyen lányokba botlom.De lehet,hogy csak leszarnak,vagy leblokkolnak.

A húszas éveim elején járok és férfi vagyok.



2013. nov. 29. 19:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Már lassan a külsőt is hanyagolom.Magyarul tök mindegy hogy néz ki a lány,csak legyen vele miről beszélni,hátha...
2013. nov. 29. 19:44
 2/6 anonim ***** válasza:
másnak meg te vagy uncsi. ez van.
2013. nov. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet.
2013. nov. 29. 19:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyéb normális válasz?
2013. nov. 29. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Keress vmi nagy dumás csajt.. jobbat nem tudok tényleg :/

Ha csak önbizalomhiányos / szerény lányokkal ismerkedsz annak sztem ez lesz mindig a vége. Esetleg adj neki több randinyi esélyt, mert lehet h 2. 3. -on már megnyílnak. Nem feltétlenül az a baj, h nincs mit mondania, lehet h egyszerűen nem mer beszélni.

Ja meg erre szokták mondani, h olyan kérdést tegyél fel neki amire hosszasan tud válaszolni és ne eldöntendőt. Erre általában a "mit tennél, ha nyernél a lottón?" kérdést szokták felhozni.

A másik javaslat, h keress olyat akivel egyezik valamilyen érdeklődési körötök, hátha akkor arról tudtok beszélni.

2013. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amelyik nem tűnt félénknek az is ezt csinálta.Egy darabig mondta magáét,közben kérdezgettem,de 2 óra után elfogyott a téma.Én nem éreztem még jól magam egy randin se,pedig az is lényeg lenne.
2013. nov. 29. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!