Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anyukámnak három, apukámnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukámnak három, apukámnak egy diplomája és három szakmája, tesómnak két diplomája, nekem majdnem egy, de készülök mester, és doktori képzésre is. Szerintetek ciki lenne ha egy sima okj-s, vagy szakiskolát végzett lánnyal jönnék össze?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 20:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem meg az előttem szólók vagy irigyek vagy pedig vakok. Például a legtöbb egyetemen tanító nőnek, Dr-al kezdődő férje van. Akkor ők miért nem tudnak lejjebb adni, miért mindig a férfinek kell elfogadni egy rosszabb végkimenetelt? Ha pedig olyan szülei vannak az embernek, hogy nem teheti meg, hogy ilyet tegyen, mert kicsit régimódi, kemény és sikeres elismert emberek, akkor el fogják várni, hogy okos is legyen.


Nem ismerem a szüleidet, ők lehet azt mondták neked, hogy bárkit hozol szeretni fogunk, de azért elmondjuk a véleményünket, de ha így van akkor a kérdés felesleges volt.


Abban van igazság, hogy bizonyos mértékekben nem számít a papír, mert anélkül is lehet valaki művelt és intelligens, mintpl nagyapám aki 55 éve dolgozik hegesztőként, de diplomás embereket megszégyenítve tud hozzászólni mindenhez, kitölteni szinte akármilyen keresztrejtvényt és megoldani problémákat, de ha nem tudnál vele még a legalapabb dolgokról sem beszélgetni, az hosszú távon téged biztosan zavarna, őt pedig csak akkor nem ha nem venné észre, hogy nem tud hozzászólni, mert erre is már rengeteg példát láttam már. Neked kell eldöntened, hogy a leány melyik kategóriába tartozna nálad. Remélem segítettem.

2015. okt. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11 "Akkor ők miért nem tudnak lejjebb adni, " pl. azért mert a férfiak nem tudják elviselni, ha a nő képzettebb vagy okosabb náluk. Vagy esetleg többet keres. (Tapasztalat)
2015. okt. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én tudom nagyon jól, hogy nem mindig a papír a lényeg. Csak az zavarna, ha mondjuk nem tud helyesen írni. Egyébként pont hogy fordítva van, a szakmunkások nézik le az egyetemen végzetteket. Rájuk nem vonatkozik ez, hogy jaj, de gonoszak, mert lenéznek minket? Meg azbnem jelent semmit, hogy valaki megcsinál egy okj-s szakmát, és mondván, hogy nincsen munka, otthon ül? Szerintem az ilyenek nem tudják, mi az , hogy megdolgozni, vagy megszenvedni valamiért. Ez meg már emberileg nem a legcsúcsabb. És még ők mondanak véleményt.
2015. okt. 29. 13:30
 14/14 A kérdező kommentje:
Persze ezt nem a büfé egytemi szakokra ertem.
2015. okt. 29. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!