Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért tartják a vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért tartják a vékony férfiakat visszataszítónak, és nem férfiasnak? És miért nézik semmibe őket?

Figyelt kérdés

A kérdés adott,ezeket tapasztaltam a saját bőrömön sajnos,az összes nő csak levegőnek nézett,vagy azt mondta nem férfias,és neki ilyen nem kell...

24/F



2015. okt. 31. 13:51
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
38%

Emiatt hogy vékonyak/kövérek vagytok miért kell siránkozni?


Ezen lehetséges változtatni, még ha valakinek nem is annyira egyszerű de mindenki számára kivitelezhető, főleg ilyen fiatal korban.


Nagyon sok olyan dolog van, ami rontja mások külsejét, és szinte lehetetlen megszabadulni tőle, szóval ha ez veszi el az önbizalmadat, ne sírj, hanem egyél és kondizzál...

2015. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
90%

Nem olvastam végig az összes választ, de én speciel kifejezetten a vékony férfiakat keresem és ők jönnek be. Sajnálom, hogy te az ellenkezőjét tapasztaltad, de hidd el nem minden nő vágyik kigyúrt férfira (pl.: én sem).

Egyébként bírom, hogy sokan leragadtak ennél az "izom számít" dolognál. Ugyanis sok nő olyan dologra figyel fel elsőként, amikre nem is gondolnának legtöbben...

2015. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 A kérdező kommentje:

22-es.

Végre valaki,bár ez nem sokat segít rajtam,mivel ahhoz kellene találnom egy hozzád hasonlót.

Amilyennel én még soha életemben nem találkoztam,eggyel sem,mindegyik nő csak vagy ezt mondta,hogy nem férfias.Vagy kinevettek,megaláztak. :/

Próbálom elhinni,de nem nagyon megy,mikor egyetlen nőnek se tetszem,egy se néz rám,egy sem érdeklődik felém... :/

Az a baj valójában, hogy én is ezt látom.Az izom meg a jóképűség a minden,és aki nem ilyen,az ne is álmodozzon nőről.

És valójában az én esetemben,és a környezetemben lévő jó pár férfi esetében beigazolódni látszanak ezek sajnálatos módon.

2015. nov. 17. 21:34
 24/65 anonim ***** válasza:
81%

22-es vagyok!


Biztosan vannak még hozzám hasonlók. Megértem, hogy a rossz tapasztalatok miatt hajlamos vagy azt hinni, hogy te kevésbé vagy nyerő, de basszus. Attól, hogy valaki izmos még nem lesz se több, se kevesebb nálad. Próbálj találni olyan nőt, akinek a te alkatod tetszik. Tudom, könnyű ezt mondani...

2015. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
38%

Hülyeség emberek. Én spec a vékony fiúkat részesítem előnyben, őket előbb megnézem, és általában jobban is tetszik.

DE ha te eddig csak olyan nőkkel találkoztál, akik átnéztek rajtad, és ez zavar téged, esetleg mi lenne ha elkezdenél mozogni? Nem kell kövérnek lenned, egyszerűen csak sportolj. Nincs pénzed kondira? Ahhoz hogy súlyzózz két másfél liter vizes palackkal, vagy hogy fuss a szabadban, nem kell pénz.

2015. nov. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
66%
hát én nem is tudom. nem a testalkat a döntő. valahogy inkább a férfinak a szeme, a kisugárzása, a mosolya, ami fontos. a testalkat: hát abból már tetszett mindenféle.
2015. nov. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
93%
Én meg 176/61 vagyok, és szarok azokra a nőkre, akik a testalkatom miatt visszautasítanak. Össze se jönnék olyan nővel, aki ha nem lenne jó testem, visszautasítana.
2015. nov. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
Szerintem nem visszataszító, egyszerűen csak nem jön be. Nekem a testesebb srácok jöttek be mindigis. Van olyan barátnőm, aki meg mindig kifejezetten a vékony srácokat pécézte ki magának. De azt nem hiszem el, hogy egy nőnek se tetszel, akkor szerintem már mással is van ott gond. Viszont ha ennyire meg vagy róla győződve hogy csak ebben gyökeredzik a probléma, akkor miért nem próbálsz meg rajta változtatni?
2015. dec. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem 185/70 kiló még nem is annyira vékony :D barátom ilyen magas, de nincs 70 kiló, és szeretem nagyon :)


sok ilyesmi alkatú (nem cicafiú) pasit szoktam látni barátnővel, sokszor nem is jóképűeket, hanem kifejezetten előnytelen külsejűeket.


lehet, hogy szeretnéd az alkatodra fogni, és rajtad kívül álló okot találni, hogy miért nincs barátnőd... de hidd el, nem azért mert "vékony" vagy.

2015. dec. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
66%
Mert a vékony férfiak a legkritikusabbak a nők testével kapcsolatosan még akkor is, ha azt mondják, hogy nem.
2015. dec. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!