Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem rég megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég megismerkedtem egy sráccal akinek barátnője van és vele él. De ő azt mondja nem jó vele és egy másik lányt akar. Megprobaljam vele?

Figyelt kérdés
elég mesze lakik tőlem 200 km-re és találkoztunk. .ő azt mondja nagyon bonyolult a helyzet köztük és szakítani akar vele! de én kételkedem benne. viszont mindennap keres Facebookon meg hív is. .szóval nem tudom annyira nem vagyok tapasztalt!légyszíves adjatok tanácsot mit tegyek?
2015. nov. 3. 20:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
erről már beszéltünk! én mondtam neki hogy addig amíg ő együtt él a barát nőjevel..nem fekszem le bele.csokon kívül nem történt semmi. Tehát ezt letisztaztam vele.azt mondta hogy a karácsonyt már együtt töltsük! nagyon szépen köszönöm a tanácsot illetve jobban el is fogadom egy idosebbtol!
2015. nov. 3. 23:14
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jó a barátnőjével és másik lányt akar, akkor miért él még vele? Én úgy gondolom, hogy aki szakítani akar, az nem mondogatja, hanem megteszi. És nem a barátnője háta mögött találkozgat másik csajjal, hanem előbb lezárja vele a kapcsolatát.

Ha veled sem lesz már jó és téged is megun, akkor te is hasonlóra számíthatsz szerintem.

2015. nov. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!