Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha felnőtt létemre még sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felnőtt létemre még sosem volt kapcsolatom mi lesz így velem? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Óriási gond van.

Sose volt barátnőm és szexuális "tapasztalatom" is csak az a pár van amikor fizettem érte.

Az se volt jó. A sex se érdekelt sokáig.

Nem tudom, hogy kell ismerkedni,randizni,kapcsolatot kialakítani,működtetni.

A koromhoz képest mindig is éretlen volt !

És most, hogy közel a középkorúság nem tudom mi lesz velem így.

Olyan elmondhatatlan hátrányban vagyok szerintem amiből Isten sem tud kihúzni.

Nagyon kellemetlen s senkinek nem fogok kelleni.

A saját példámból azt tanultam, hogy a középiskola után legkésőbb el kell kezdeni a dolgot.

Elbuktam az élet talán legfontosabb részén!



2015. aug. 11. 11:59
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
58%
Konkretan mit tettel tegnap, hogy javits a helyzeteden? Mit fogsz ma tenni? Holnap?
2015. aug. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 Kenzo Tenma ***** válasza:
43%
Erre nem lehet mit mondani. Csak rajtad állt a dolog. De még mindig tehetsz érte.
2015. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Semmit,semmit és valószínű semmit.
2015. aug. 11. 12:23
 4/49 Kenzo Tenma ***** válasza:
Akkor ne csodálkozz. Neked kéne tenned érte, ha akarod. Ha viszont belenyugszol, akkor nem értem mi a probléma.
2015. aug. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
90%

Na állj, állj, állj. Kedves élet bölcsei! Valóban nem tesz semmit a kérdező. De miért nem?


"Nem tudom, hogy kell ismerkedni,randizni,kapcsolatot kialakítani,működtetni."


Nem azért nem tesz semmit, mert nem akar tenni semmit. (Az akaratát ez a kérdés bizonyítja.) Hanem egyszerűen nincs a birtokában az a tudás, ami ehhez szükséges.


Itt az idő bizonyítani kedves élet bölcsei, hogy valóban macho alfahímek vagytok! Adjatok a fiúnak valód, kézzelfogható tanácsokat! (Például az nem kézzelfogható tanács, hogy menjen el társaságba, csak egy üres frázis.)


Hajrá!

2015. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
88%

Bár nő vagyok, de talán az én szemszögemből se lesz rossz tanács meghallgatni vajon mi kell a nőnek ;)


1. Mindent megteszel azért, hogy külsőleg magadból a legjobbat hozd ki ? Az alkatodhoz és lehetőségeidhez képest csinosan öltözöl ? Sportolsz esetleg valamit ? Ezek a dolgok azért fontosak, mert ezzel is önbizalmat tudsz csinálni magadnak ! :) A legfontosabb és mindennek az alapja, hogy érezd jól magad a bőrödben. Ezt a nők megérzik.

2. Van valami hobbid ? Ha van, keress olyan csoportot, eseményeket, amin részt tudsz venni, és ez már alapban egy lehetőség, hogy hozzád hasonló érdeklődési körű emberkével találkozz.

3. Ha megvan az a lány aki tetszik, kezdeményezz vele beszélgetést. Ne félj. :) Hidd el nekem, egy nő nagyon díjazza, ha egy férfi ki mer mutatni neki, hogy akar tőle valamit. Szimplán menj oda hozzá, és hívd meg inni, ha egy bárban vagytok, vagy ha egy olyan közösségben amit az előző pontban írtam mutatkozz be, kérdezgesd miért szereti ezt csinálni.

Ami a legfontosabb. Ne add fel ! Sosincs késő, és ne félj, nem olyan bonyolult dolog ez !Nem harapnak a nők. :)

Ami még esetleg segíthet, hogy elmész egy személyiség fejlesztő tréningre. :)

Próbáld meg a lehetőségeidhez képest a legjobbat kihozni magadból ! Hidd el, a befektetett energia idővel megtérül.

2015. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
42%

Nagy kár, hogy a qrva emberi természet miatt a férfinek is szüksége van a női szeretetre, ugye?:D Pedig aztán hidd el, több velük a nyűg, minthogy megérje az egész szenvedést. Alapból a női lény teljesen logikátlan. A párválasztási stratégiájuk pedig rém egyszerű: mindig az erősebb hímet választják, a belső értékeket és egyéb zagyvaságot gyorsan felejtsd el (ha képes vagy rá), a magunkfajták mindig ebbe buknak bele. Hány olyan házasságot látsz a környezetedben, ahol a férfi teljesen alkalmatlan párkapcsolatra (bántja a feleségét testileg, lelkileg, a gyerekeit szintén, folyamatos viták...), viszont a munkában megállja a helyét? Sokat ugye? Ez azért van, mert az erőt ebben a világban a külsőségek és a pénz jelenti. Teljesen mindegy milyen elbacott vagy belülről, vagy le se tojod a nőt, ha jól nézel ki és megállod a helyed a munkaerőpiacon, a nők fognak utánad futni. Nem tudni, hogy a megalázottság miért lételeme mindegyiknek, de tény, ez kell nekik, hogy az erős férfi megalázza őket testileg lelkileg, hogy aztán mondogathassák, hogy ők ettől érzik magukat nőnek.:D

Szóval gyúrd ki magad, tegyél a suttyó fejedre valami gagyi fullcapet, vegyél egy napszemcsit, pár babarózsaszín izompólót, és viselkedj úgy a nőkkel, mintha a seggedből rántottad volna ki őket. Ja, ha autód van, az sem hátrány. Az eredmény jönni fog.


Bár ezt nehezebb megvalósítani sok embernek, mint leírni. Tipikus jó fiú vagy, és nem tudsz megváltozni? Akkor sajnos marad marok marcsa, mert az ilyen férfiak ebben a világban nem fognak nőt kapni.

2015. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
65%
Nyugodj meg! Nekem már volt csajom!
2015. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
64%
13:46: ne a saját magad tapasztalatából indulj ki, mert valószínűleg - sok más, a női lelkekhez nem igazán értő pasival együtt - te is rossz helyen keresgélsz. Igen, van ez a bizonyos nőtípus, akit te leírsz, de azért rengetegen nem ilyenek, hogy csak a külsőségeket nézik. Van, akinek az a fontos, hogy hogy bánik majd vele és a gyerekeivel az adott férfi, na az ilyennek nem az általad gondolt tipikus alfahím tulajdonságok (bömös slusszkulcs, "bunkó magabiztos" kiállás) imponálnak. Persze ezeket a lányokat sokkal nehezebb kiszúrni, mivel ők nem feltűnősködnek annyit, és nem nagyon fogod tudni a buliban se felszedni. Ha lúzer vagy ahhoz, hogy felszedd a csak a külsőségeket néző p.csákat, akkor ne azok után menj, hanem változtass a saját értékrendeden, és keress egy normális lányt, ne a nőket szidd általánosan, mert nem csak bennük van a hiba, ha nem találsz neked megfelelőt.
2015. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
84%
#7-es...Te nem véletlenül az a szerencsétlen vagy, aki a " 22 évesen még szűz vagyok és csak prostiknak fizettem eddig" kérdés feltevője volt? És aki egy idióta, aki gyűlöl minden nőt, és komoly orvosi segítségre lenne szüksége? Ne hallgass rá !
2015. aug. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!