Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találom meg az Igazit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találom meg az Igazit? 25 éves vagyok, de még mindig egyedül, még soha nem volt párkapcsolatom.

Figyelt kérdés

Csak komoly szándékú, segíteni akaró emberek válaszát várom!

Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy zárkózott, csendes, nem dohányos és nem bulizós ember vagyok, valamint 10 évig szerelmes voltam az egyik osztálytársnőmbe, aki ott és akkor vert át, ahol nem szégyelt-emiatt lettem olyan, amiként leírtam.

Emellett nagyon szeretem a munkám (tanító), az is jár némi felelősséggel, de munka után jó lenne kikapcsolódni valakivel...



2015. nov. 17. 16:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Megtalálod ne aggódj,

ne legyél elkeresedve emiatt..

sok sikert és szerencsét kívánok!

2015. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, remélem hamarosan megtalálom a nagy Ő-t
2015. nov. 17. 17:26
 3/14 anonim ***** válasza:

És hol-hogyan keresed azt a bizonyos igazit?

Párom hasonló vágású, mint te lehetsz, de ő tett is érte, hogy találjon magának valakit. Aztán elvette feleségül, fiatalabbon, mint te most, majd elváltak (a lány hibájából), de akármekkorát is csalódott, utána is tett érte, hogy találjon magának valakit, akit szeretni tudna.

2015. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem tudom hol lehet
2015. nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy csendesebb vagy tegyél érte, mozdulj ki járj az érdeklődési körödnek megfelelő helyre. Ha teremtesz magadnak lehetőséget biztos sikerül:)
2015. nov. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam már keresni a középiskolában, egyetemen is, sőt, még a munkahelyemen is. Minden felsorolt helyen körbe voltam véve szebbnél szebb lányokkal, de sajos egyiknek sem feleltem meg. Volt olyan, aki azt mondta túl komoly vagyok, míg mások szerint gyerekes vagy pedig túl megjátszom magam. De olyan is volt, hogy "csak barátnak kellesz" okkal utasított vissza, míg egy másik szerint "két különböző világban élünk", azért nem kellettem neki. Itt a munkahelyemen pedig minden fiatal kollegia el van jegyezni, ott esélyem sincs. A kérdésben leírt hölgy pedig kétszínű volt: mikor velem beszélt, úgy éreztem, hogy a mennyben vagyok, pedig a hátam mögött meg kibeszélt. Idővel aztán kinyílt a szemem, főleg azután, hogy megtudtam jár valakivel. Akkoriban tényleg magam alatt voltam, teljesen elzárkóztam minden elől. Higgyjétek el, nem vagyok íényes: nekem egy olyan valaki kell, aki kedves, megértő, barátságos, őszinte és hűséges; külsőleg pedig ne legyen túlfestett bombázó, sem pedig bányrém. Azért írom így, mert külsőleg én se vagyok az álompasi, mivel úgy gondolom a belső értékek többre valóak a külső dolgoktól.
2015. nov. 17. 17:46
 7/14 anonim ***** válasza:
És miért beszélt ki téged?
2015. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Volt, hogy azért beszélt ki, mert megígértem neki, hogy közösen megcsináljuk amit kérnek a suliba, de nem tudtam elmenni (már akkor is zsúfolt volt az időbeosztásom), emiatt "megbízhatatlan"-nak bélyegzett', máskor meg hisztizett minden ok nélkül
2015. nov. 18. 16:48
 9/14 anonim ***** válasza:
közösen valamit terveztek? azt még ki lehet javítani
2015. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem tervezünk semmit, mivel már körülbelül 5 éve nem is találkoztunk vagy ha össze is futunk csak futólag váltunk néhány szót egymással. Az iskola után az egyetemi éveket nagyvárosban töltötte, igy még jobban elidegenedtünk egymástól. Azóta már nem is gondolok rá (nem volt könnyű, de sikerült elfelejtenem), mikor ezzel, mikor azzal jár, sőt úgy hallottam az itthoni barátaimtól, jövőre férjhez is megy.
2015. nov. 20. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!