Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem 155cm-es pasiként csajt találnom valaha is? Vagy próbáljak meg berendezkedni a magányra. (Ne persze ezt könnyebb mondani mint megtenni)

Figyelt kérdés
26 vagyok és még soha nem volt senkim se. Barátaim se igazán vannak, csak néha elbeszélgetek pár emberrel, hogy minimálisan kielégítsem a szociális igényeimet. Olyan csajok nem kellenek akik látványosan csak a pénzre jönnek.
2015. dec. 1. 10:52
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
0%
istenem de szánalmasok vagytok! költözzön kínába.......
2015. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
8%

"Nem ezen múlik ..."


Miért hazudsz neki egy anonim oldalon?? De bizony hogy ezen múlik!

2015. dec. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:

Ez a kínai dolog tetszik egyébként. Nekem semmilyen igényem nincs a nővel szemben (nem is lehet :D). Jöhet bárki, csak nő legyen és 30 alatt. :)


Bár Kínába szerintem nem kell kimennem. Van itthon is egy jó pár. Csak mindegyik maffiatag. :D

2015. dec. 1. 11:34
 14/59 anonim ***** válasza:
79%

#12:

Nem hazudok ... sosem hazudok! :-P

De ha kell konkrét példa: volt egy lakótársam, volt kollégám, majd egy évig laktunk együtt. A srác lábujjhegyen volt 160 centi, viszont volt stílusa, humora, fellépése.

Volt egy gyönyörű, kis szerényke, szép arcú, tőle egy fél fejjel magasabb barátnője, aki még mindig a barátnője, kb. 6 éve vannak együtt (29 éves a srác). ezen felül, meg az italozós beszélgetések és a néha átszűrődő zajok alapján full perverzek voltak :-D


Egyébként meg azért is nem hazudok, mivel pontosan tudom, hogy mi kell a csajozáshoz, nekem nincs gondom vele, annak ellenére, hogy kórosan sovány vagyok és abszolút nem férfias a fizimiskám ... de bármikor kibeszélem a kiszemelt csajt a bugyijából ;-)

2015. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
31%

14. A soványságot is jobban tolerálják a nők az alacsonyságnál!

Amúgy ,meg ezt pont a nők írták le, minap volt egy hasonló kérdés, hogy a nőkbe belée van kódolva, hogy magasabb pasit válasszanak! és a legtöbbnél elsődleges kritérium, hogy a férfi magasabb legyen! Ezzel nincs is baj, de egy 150 centis csaj sem a 155 centist fogja választani, ha van jelentkező a 170 centisek közül is!

2015. dec. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
0%
én alacsony vagyok de kompenzálom ezt 1 lamborghini huracan -nal! én se hazudok soha!
2015. dec. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
49%
Te tipikusan abban a szituációban vagy, ahonnan csak pénzzel lehetne megmenekülni. Figyelj! Én 170 centi vagyok 23 évesen. Az egyetemen szinte csak néhány srác van aki hozzám hasonlóan alacsony. Nekem és nekik sem volt soha barátnőjük. Rengeteget próbálkoztunk természetesen csak olyanokkal, akik velünk egy szinten vannak (tehát nem plázacicáknál, hanem normális, intelligens, szendének kinéző lányoknál, akik valójában -mint később kiderült- nem is voltak olyan szendék). Az a legfájóbb, hogy én már többször kaptam úgy elutasítást, hogy a csaj konkrétan a szemembe mondta, hogy nagyon helyes és szép vagyok, de őszintén sajnálja, hogy nem vagyok magasabb és otthagyott. Tehát ebből azt a következtetést tudom csak levonni, hogy a nők prioritási sorrendjén toronymagasan a magasság áll. Ez amúgy nagyon is helytálló, mert haveromnak van egy csoporttársa, aki 185 körül lehet, de kegyetlen ronda (elálló fülek, szabálytalan fogsor, rémes frizura, jellegtelen ruha- szóval tipikus BME-s programozó alkat) és mégis van egy qrva jó csaja. Amikor megláttam őket néhány hónapja, ahogy egymást falják a Margit-szigeten, azt gondoltam magamban, hogy jól kicseszett velem ez a rohadt igazságtalan élet. Na szóval ezt a kis sztorit csak azért mondtam el, hogy érezd, mennyire nehéz egy "szimplán" alacsony embernek is. Viszont te konkrétan a legtöbb lánynál is alacsonyabb vagy, mert a mai csajoknak az átlag magassága olyan 167-170 körül lehet. Egyetlen tippem van neked: Tanulj, dolgozz, ügyeskedj, hogy legyen jó sok pénzed és hosszútávra szedj fel valami felszínes törpét, de ez is nehéz lesz, mert ne hidd azt, hogy egy gold digger nem fog válogatni. Az ismerőseim körében elég sok pénzzel "kompenzáló" pasi van, akikkel ugyanúgy konkurálnod kell.
2015. dec. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
0%
Látom... FÁJT az igazság :D
2015. dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
16%
nem tudom mit görcsöltök hogy barátnő így úgy! nők nélkül is lehet boldog életet élni van 1000 jó dolog az életben mint 2 mell meg 1 lyuk! ha meg sex hiányod van maszti vagy prosti ennyi!
2015. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezek az aranyásók nem kellenek, akkor inkább maradok egyedül, mint egy erőltetett és nagyon egészségtelen kapcsolatban. Prostival voltam már, hogy legalább ne szűzként dögöljek meg.
2015. dec. 1. 12:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!