Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem 155cm-es pasiként csajt találnom valaha is? Vagy próbáljak meg berendezkedni a magányra. (Ne persze ezt könnyebb mondani mint megtenni)

Figyelt kérdés
26 vagyok és még soha nem volt senkim se. Barátaim se igazán vannak, csak néha elbeszélgetek pár emberrel, hogy minimálisan kielégítsem a szociális igényeimet. Olyan csajok nem kellenek akik látványosan csak a pénzre jönnek.
2015. dec. 1. 10:52
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

Én megmondom, hogy nekem tényleg probléma egy alacsony pasi, tudom is, miért zavar, de lepontozzátok. Pedig nem hazudok. :-)

Teszek rá, ha ez nem tetszik, de ez van, tényleg borzasztóan furán érezném magam, ha a párom a családom összes férfitagjánál (még az alacsonyabbaknál is) látványosan kisebb lenne. De azért pontozgassatok csak le. :-) Ettől még nem fognak megváltozni az érzéseim és az ezzel kapcsolatos frusztrációm. :-)


Persze, én is ismerek alacsony pasit nővel, olyan felállásban is, hogy a nő a magasabb, viszont az is tény, hogy nem ez az általános, és értem én, hogy ez titeket zavar, csak ezt nem így kell levezetni, és akiknek sikerült így is társat találni, és boldogok, azok kitörtek ebből az ördögi körből valahogyan, illetve talán arra is odafigyeltek, hogy akinél próbálkoznak, elfogadja őket így.


Egyébként vannak dolgok, amiket ha növekedési időszakban elcsesz az ember, az hatással van a magasságára is, szóval vannak olyan káros dolgok, amik gátolják a növekedési hormont is. Most nem azt mondom, hogy mind ilyenekkel múlattátok az időt tini korotokban, és azért maradtatok alacsonyak, csak egy kis infó, hogy azért erre nem árt odafigyelni, aki még abban a korban van, és van esélye erre odafigyelni, és nem kiszúrni magával.

2015. dec. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
58%
#51-nek: Áruld már el légyszíves (hogy okosabbak legyünk), mivel lehet elcseszni a növekedést, mert világéletemben egészséges voltam, egy szál cigit sem szívtam és havonta 2-3 alkalommal megiszok 1 üveg sört a haverokkal, nincs súlyfeleslegem és mégis 170 vagyok.
2015. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
9%
Igaz, édesapám meg 168 centi édesanyám 164, tehetek én róla, hogy ilyen alacsony lettem? Még a túlsúlyosok is többet tehetnek a változásért, mint én. Persze azon se lepődnék meg, ha egy csaj szájából azt hallanám, hogy nem kellett volna megszületnem. :-/
2015. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
0%
hallod te végtelen hülye vagy! genetikáról hallotál már? van 1 ismerősőm 10 éves kora aktív dohányos még is 185 cm!
2015. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
16%

hagyjátok már ezt a "jó belső" dolgot ! aki külsőre nem jön be a nő(k)nek annak annyi. lehet akár gyémánt belsője is, az sem számít.


a külső megfog, a belső megtart.


max szárazbarát lehetsz ha nem tetszel a nőnek, de jó a belsőd.

2015. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:

"nem azt mondom, hogy mind ilyenekkel múlattátok az időt tini korotokban" - Szövegértés?


Én olvastam ilyenről (nem itt), hogy vannak olyan dolgok, amik gátolják a növekedést. A legtöbb ember eléri a szülei magasságát, ha valaki nem, ott lehet gyanakodni ilyenekre.

2015. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
te klinikai eset vagy! nem mindegy mi gátolta? nincs idő gépem hogy szóljak a tini énemnek hogy te haver valami gáz van veled nem fox megnőni csak 157 cmre! -.-
2015. dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Nekem nagypapám 150 centi volt, és mégis itt vagyok. :D Csak azóta elhülyültek a nők.
2015. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Amúgy meg én is alacsony vagyok (166 cm, akinek a nagyapja 150 cm-s volt) de mit sírjak azon, hogy sok nőnek nem kellek? Nekem is vannak felszínes kritériumam, pl. hogy ne legyen kövér, akkor a nőknek miért ne lehetne velem szemben? ;)
2015. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!