Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem 155cm-es pasiként csajt találnom valaha is? Vagy próbáljak meg berendezkedni a magányra. (Ne persze ezt könnyebb mondani mint megtenni)

Figyelt kérdés
26 vagyok és még soha nem volt senkim se. Barátaim se igazán vannak, csak néha elbeszélgetek pár emberrel, hogy minimálisan kielégítsem a szociális igényeimet. Olyan csajok nem kellenek akik látványosan csak a pénzre jönnek.
2015. dec. 1. 10:52
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
62%

Szóval szinte az összes magasabb nőnél esélytelen, de még az alacsonyak közt is alig jön be valakinek, mert azok is magasabbat akarnak. (na és hány alacsony pasi is van?) Kedves 37-es, majd akkor tarts itt szentbeszédet, ha neked lesznek ilyen esélyeid a pasiknál! :D


Ka és ilyenkor a szokásos duma, hogy tuti nem a magassága a baj, hanem a természete, na ezt vajon honnan tudnák, el se jutnak odáig a nők, hogy megismerjék, egyből kuka, ha meglátják a termetét.

2015. dec. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
0%
anyám de buta vagy! te aztán tudod hogy én hogy ismerkedtem?! a 8 ált azért megvan? mert látom nem érted... jó lenne ha vissza mennél harmadikba szövegértelmezést tanulni! te jós asszony aki bele lát más életébe hogy ő mit csinál hogy ismerkedik.....
2015. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
mert miért? mit kötexel? fáj az igazság?....
2015. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
78%

Csak szerinted igazság. Sajnos te már orvosi eset vagy. Elfogadtál egy hazugságot magadban, amit igaznak állítasz be, és ezért minden nő egy szemét a szemedben.

A Lamborghinis, ufós hozzászólásaid, a nem túl tökéletes helyesírásod, és a hozzáállásod a témához elárulják, hogy tényleg nem a magasság nálad a probléma. Próbálj meg megszabadulni ettől a kóros "márpedig alacsonyaknak nem lehet nője" mentalitástól, mert egyedül fogod leélni az életed. Bár sokaknak tetszik az olyan élet..

2015. dec. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
0%
ne te mondm már meg mit csináljak? jó?? ki vagy te? 1 senki
2015. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
63%

Pedig igaza van :D

Pontosan erről beszélek én is.

2015. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
Elfogadtál egy hazugságot magadban, amit igaznak állítasz be, és ezért minden nő egy szemét a szemedben. ha már a 30 cadik nő utasít vissza a termetem miatt még is mit gondoljak? ez nem hazugság ha nem reális hozzá állás kisanyám! és ilyen ócska dumákkal amiket leírtam! de ha gondolod újra regelek társkeresőre és videóra veszem a beszélgetést hogy elhidd
2015. dec. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
Nem társkeresőn kell próbálkozni. Ott nem lehet érzelmi ingert kiváltani a másikból pár karakterrel. Élőben kell ismerkedni, barátkozni, ott tudod megérinteni egy nő lelkét, persze csak ha van egy normális egyéniséged. Nekem mindig így sikerült barátnőt szereznem, így nem hinném, hogy hülyeséget írogatnék.
2015. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
22%
kösz a tanácsot de kizártam az életemből a ""magyar nőket"" nem vagyok rájuk kíváncsi! mgtow power!
2015. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:

Nem sok esélyed van ilyen magassággal. Ilyen adottságokkal nem kell az ember a nőknek.

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2015. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!