Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem 155cm-es pasiként csajt találnom valaha is? Vagy próbáljak meg berendezkedni a magányra. (Ne persze ezt könnyebb mondani mint megtenni)

Figyelt kérdés
26 vagyok és még soha nem volt senkim se. Barátaim se igazán vannak, csak néha elbeszélgetek pár emberrel, hogy minimálisan kielégítsem a szociális igényeimet. Olyan csajok nem kellenek akik látványosan csak a pénzre jönnek.
2015. dec. 1. 10:52
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:

"Mindenkinek szíve joga, hogy olyan valakivel legyen, aki tetszik neki. És ez nem felszínesség....Mindenki olyan párt keres, választ, amilyet akar szerintem."


Persze, nem is ezzel van a baj, hanem hogy jönnek itt a kamu dumákkal, hogy nem számít a magasság, nem ez fog dönteni, blablabla... Mondják meg, hogy persze hogy nem fogsz kelleni a legtöbb nőnek, mert törpe vagy, és ciki veled megjelenni.

2015. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
53%

Háát, de ez olyan dolog, hogy valakinek bejön valakinek nem. Oké, sokkal nehezebb a dolog, az biztos, de nem lehetetlen. Mint írtam, ismerek egy nálam alacsonyabb pasit, aki nem lehet több 155 cm-nél szintén, és egy tök csinos nője van 1 éve, és nem valami gazdag muksóra gondoljatok, egy átlagos munkás...

Szóval azért nem lehetetlen, csak lehet tovább tart, nehezebb. A kérdezővel nem biztos, hogy csak a magassága a baj, hanem az, hogy eleve ilyen visszahúzódó típus lehet, ahogy írja is. Egyből azzal kezd, hogy neki kielégíti a szociális igényét, ha néha beszél pár emberrel. Na, pl sok nő jobban utálja a kuka férfiakat, mint az alacsonyokat. Másrészt egyből tele van előítélettel, hogy nem kellenek azok, akik pénzre jönnek. Hogy akar így párt? A sült galamb nem repül a szájába. Ismerkedni kell. Ahhoz meg az kell, hogy beszéljen, mert néma gyereknek...

Szóval itt szerintem nem csak a magasság a probléma.


Ja és arra írtam, hogy mindenkinek szíve joga olyan párt választani, amilyet akar, mert valaki kérdezte, hogy miért nem jó nekem egy 175 cm-es pasi, minek kell 185 cm feletti? Hát ez olyan kérdés tipikusan, hogy valaki miért szereti a gomba pörköltöt valaki meg miért utálja? Hát ezt megválaszolni...Ugyanígy nem lehet azt sem, hogy nekem miért a 185 cm feletti férfiak jönnek be? Fogalmam sincs. Mert az tetszik és kész, volt 158 cm-es létemre 202 cm-es pasim is. Ok, kicsit már durva volt, de nem tehetek róla, ha egyszer ez jön be :D Valaki meg csak a négerekre bukik, vagy csak az izmosakra, van aki csak a vékonyakra, van aki a páwákra stb... Nincs rá magyarázat.

2015. dec. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
91%

Az biztos, hogy nehéz helyzetben vagy ezzel a nőies magassággal (elnézést a kifejezésért). Nem bántásból írom, de én pl. alacsonyabb vagyok ugyan nálad, de apám meg magasabb kb. 15centivel (és még ő sem kimondottan magas), öcsém meg még magasabb, és gyereknek érezném magam egy ekkora pasi mellett.

Viszont ami jobban szembe tűnt és egy bármilyen magas pasinál hátránynak tekintem: "Barátaim se igazán vannak, csak néha elbeszélgetek pár emberrel, hogy minimálisan kielégítsem a szociális igényeimet."

Nem vagyok az a típus, akinek nonstop beszélnie kell, de a te verziód meg túl elszigetelt számomra, nekem több az ilyen irányú igényem, és borzasztóan zavarna a te ilyen vonatkozású minimalizmusod.

Hogy mennyi esélyed van társat találni, az attól függ, hogy mennyi a kereslet az ilyen pasik iránt, mint te, és nem csak a magasságodat tekintve, hanem minden mást is.

2015. dec. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
6%
de szánalamsok ""nők"" centiben mérik a vonzódást! itt is nekem van igazam rengeteg alacsony pasi van azokat alapból kizárjátok tehát igaz hogy a nők a férfiak 10% át tartják vonzónak!
2015. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
12%

Ismerkedni kell. Ahhoz meg az kell, hogy beszéljen, mert néma gyereknek...

Szóval itt szerintem nem csak a magasság a probléma. igen az a gond! de kapásból amikor társat kerestem mi volt az indok alacsony vagy nekem olyan pasi kell aki nálam magasabb de egyébként semmi baj nincs veled! nem tudom mit kell itt szent beszédet tartani meg olyant állítani ami nem igaz!

2015. dec. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
58%
Na itt van, a 32-es a legjobb példa, ő is csak 158 centis nő, mégis neki is a 180+-os pasik kellenek, tehát még csak azt se mondhatjuk hogy majd az alacsony nőknek biztos tetszeni fogsz. Hát nem!
2015. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
53%

Haha :D

Ne belőlem induljatok ki :D

Sok alacsony pasit látok nővel, az ismertségi körömben, sőt családban is sok ilyen van.

Apám is 160cm , anyukám mégis őt választotta.

Tesómnak is 165 cm körüli férje van stb.

Szóval nem kell erre hivatkozni azért mert nektek nem megy a nőzés na :D

2015. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
0%
nem is tudtam hogy a nőknek olyan szuper képessége van hogy bele látnak más életébe! mondja vannak alacsony lányok is igen ő is az még is 180 cm férfiakat akar. és ha szóvá teszük neki akkor meg itt toporzékol hogy ne hogy már ő olyannal jöjjön össze akihez nem vonzódik.....
2015. dec. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
0%
37 bizonyíték? hol van? nekem meg 3 lamborghini aventador parkol a garázsomban el vihetlek? egy körre? írni bármit lehet....
2015. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
89%

#35:

Képtelen vagy felfogni ugye? :-P

Te úgy mégy oda egy nőhöz, hogy "Szia! Társat keresek, ismerkednél velem?" Csajozni nem így kell :-P

Egy kis gyorstalpaló: az a férfi, aki tud ismerkedni, az dumál, udvarias, tiszteli a nőt és ezt kimutatja, bókol. Nem érzékelteti, hogy mindenáron kapcsolat céljából szórakoztatja, hanem azért mert élvezi a társaságát. A nőt elvarázsolja, hogy annak eszébe sem jut a magasságát nézni ... Max. másnap reggel jut eszébe, amikor felébred a pasi ágyában, hogy "Jesszus, mégis levett a lábamról a törpe, de megérte ;-)" ... Aki itt nyavalyog, annak az a problémája, hogy ehhez kevés és ezt a hiányosságát megpróbálja erőszakosan kimagyarázni valami adottságával ... aminek semmi köze az antiszociális természetéhez.

2015. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!