Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves kortól értékelik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól értékelik a lányok, ha egy fiú sokat dolgozik?

Figyelt kérdés

Én egy 17 éves fiú vagyok, sokat dolgozok a családi gazdaságban, anya tehenészetében naponta legalább ott is vagy 4 órát. Tegnap is fújó szélben a hidegben, kint az egyik földön vágtuk a nyárfát se szélárnyék se semmi.


Úgy veszem észre !!!!!!!tisztelet a kivételnek!!!!!!!!! a tizenéves lányoknak nem értékelik az ilyen dolgos fiúkat mint engem. Náluk jobban számít ,hogy ők is mennyit tudnak bulizni, ki mennyire bírja a piát, cigizés stb Hova hívtak patrizni stb én nem járok egyáltalán bulizni, inni valahogy hidegen hagy, nincs is legjobb barátom volt egy de az bedepressziózott, nem volt még barátnőm.


2014. dec. 29. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Üdv a világomban.

24/F

2014. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva hidegen hagy ki mennyit dolgozik, majd ha egyszer össze akarok valakivel költözni, legyen elég pénze a saját dolgaira, de felőlem fán is növesztheti azt a pénzt.
2014. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudod ,mert anya azt mondta számít a lányoknak, hogy mennyit dolgozik egy fiú. És ez fordítva is.
2014. dec. 29. 12:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Rosszul fogalmaztad meg egy kicsit. A lányoknak nem az számít, hogy mennyit és mit dolgozol, hanem hogy mennyit keresel vele. Persze akadnak kivételek bőven, de az általad említett bulizós fiatal csajoknál számít azért. Tudod.. menő ruha, BMW, stb...
2014. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Látom azért te is rálátsz a világ ezen felére.

Ebben van igazság amit írtál, de nem a teljes igazság.

Az addig rendben van, hogy a te korosztályodnak ez a fő szempont, hogy mikor, hol és kivel bulizik.

Ez még talán elfogadható a húszas évek elején is egy lánytól vagy fiútól.

Ezt megtapasztaltam és hidd el, hogy nem a munka teszi az embert.

Tudnod kell élni is.

Anyukád arra értette, hogy dolgozni kell keményen, hogy ne legyél lusta és tud mit akarsz elérni és azért képes vagy megdolgozni.

A hogy te csak dolgozol és csak dolgozol valószínűleg egy lánynak sem fog tetszeni. Ezen most vagy megsértődsz vagy nem, de ez az igazság.

Tudni kell elválasztani a munkát és a magánéletet.

Legyenek dolgok amiket csinálsz a munkán kívül, hobbik.

Amikről tudsz beszélni egy ismerkedés során.

Ha folyton csak a munka a téma azt hamar megunja bárki.

Az meg, hogy szintén egy munkamániás lányt fogsz ki majdnem olyan lehetetlen mint hogyha egy szépségkirálynőt.

Hogy a kérdésre is válaszoljak.

Ez a dolog nincs korhoz kötve.

Van aki értékeli a munkát és van akit hidegen hagy.

Amit megnéz majd rajtad egy nő, hogy mit értél el az életben. Mid van és ebből adódóan mennyit dolgoztál érte.

2014. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Felfogás kérdése. 17 évesen teljesen becsülendő dolog,hogy dolgozol és vinni akarod valamire. Csak közben ott van az a dolog is,hogy fiatal vagy és egy veled egykorú lánynak nem az kell,hogy dolgozz,hanem,hogy vele legyél. Persze vannak olyan lányok is akik ezt megértik,de esetleg fenn áll az is,hogy amikor Te dolgozol neki szabadideje lenne és nem biztos,hogy tudtok találkozni,ami esetleg a kapcsolatot is befolyásolhatja. De azért ... Sok Sikert!:)
2014. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
anyukád nem látja/imseri a mai (de)generációt!
2014. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A tizenéves lányok hol becsülnék? Még a gimisek sem érzik át ennek a súlyát, nekik általában tényleg a buli, pia a lényeg, végigbulizzák az iskolai szüneteket is. Tisztelet a kivételnek, ez például szerintem is gáz, és engem is hidegen hagy. Viszont borzasztó, hogy a fiatalabb korosztály(na, ezt úgy mondom, mintha olyan öreg lennék) mennyire nem tudja felfogni, hogy valakit nem hogy feltölt, de még untat is a bulizás.


18-19 éves kor körül, amikor egy lány is elkezd már dolgozni, vagy diákmunkát vállal, vagy már teljes munkaidőt, és megtudja, mi az a rezsifizetés, milyen sz*r érzés fizetni egy élelmiszer-vásárlás után, onnantól értékeli kb.


19/L

2014. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon becsülendő.

18L

2015. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én magamat tartom el, több éve dolgozok, egyetem mellet is, és most se érdekel egyáltalán, hogy egy fiú/férfi sokat dolgozik, kiváltképp ha ez a kapcsolat rovására megy.


Másokat se érdekel a munkám, és az se, hogy szakítok időt mellette arra, hogy éljek szociális életet, vagy a barátommal legyek. Fontos, hogy legyen munkád persze, de azon felül, hogy mit csinálsz, miért és hogyan, engem most se érdekel.

A barátom érjen rám, ettől lesz a barátom, és nem attól, hogy tudom, hogy napi 12 órát dolgozik elég szorgalmasan, de cserébe semmi közünk nem lesz egymáshoz.

A munkamániás emberektől irtózok, szerintem az élet nem annyiból áll, hogy kidolgozod a beled...

23L

2015. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!