Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy megkeseredett nő valószínű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy megkeseredett nő valószínűleg senkinek nem kell, igaz?

Figyelt kérdés
Válás,egyéb tragédiák miatt jelenleg nem vok egy boldog,kiegyensúlyozott ember.Így nincs sok esélyem új párt találni,igaz?
2015. dec. 2. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Keress megkeseredett férfit! Ugye, hogy neked sem kell olyan...
2015. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Esélyed éppenséggel lenne, csak nem érdemes...

Amikor ilyen helyzetben voltam, zűrösebbnél zűrösebb pasikat vonzottam be. Volt tehát kapcsolatom, de inkább ne lett volna...

Úgyhogy inkább szépen rendbe tettem magam, aztán mikor már kiegyensúlyozott voltam, akkor szépen bevonzottam egy harmonikus párkapcsolatot is.

2015. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos igaz. Először rendbe kell hoznod magad lelkileg.


Tudom milyen helyzetben van, én is mérföldekre vagyok a boldog kiegyensúlyozott emberi léttől.

2015. dec. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Egy nőnek mindig könnyű párt találni, kivéve ha gyereke van. Az a legtöbb pasit elriasztja, ha más pasitól gyereke van a nőnek.
2015. dec. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, pedig még csak 22 vagyok.
2015. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem hozza rendbe magát, addig nem igazán. Én is voltam magam alatt, más dolgok miatt, de tapasztaltam, hogy abban az időszakban nem nagyon keresték mások a társaságomat, inkább sorstársak kerültek az utamba, akikkel kidühöngtük magunkat, csak én ebből továbbléptem, amelyik korábbi sorstárs nem, az lemorzsolódott, és amióta jobban vagyok, szívesebben vannak a társaságomban mások is.
2015. dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Adj egy kis időt magadnak a gyászra, rázd meg és fel magad, aztán csapj bele, menni fog. ;)
2015. dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ami miatt nekem nem kell valaki az ez a képlet: vagyok - agy = vok


Egyébként meg éppen esélyesen egy jó párkapcsolat tudna felrázni ebből a dologból, ha éreznéd, hogy valakinek kellesz, fontos vagy és visszaadja ezzel az önbecsülésed. Bár kétségtelen, hogy nagy teher a másik félnek, neked is akarnod kell a változást.

2015. dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem bántják az alacsonyabbakat :) egyébként én mar mondtam itt hogy alacsony vagYok es a barátom is az, szóval nem lehetetlen a dolog, sőt sok alacsonyabb embert ismerek es van párkapcsolatuk de ezt meg sem hallotta senki sem. Kérdező előbb tedd rendbe a lelked csak azután keress magadnak párkapcsolatot.
2015. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!